Jump to content



Препоръчани коментари

Мдааа, ето, че когато е на участие без люлинския изтърсак наоколо се връща към истинското си аз и си пее ала Десислава. А не като на по-предното клипче, с отврат мангасарската мазня! А дано наистина пусне скоро песен по нейн (значи и по наш) вкус!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъждука светлинка из дебрите на смрачените души човешки. :D

 

Много лесно се обнадеждаваш. :3fdb8960598fa63e: Иначе аз предчувствам, че Десана ще удари през май с песен като "В друг живот", която в началото оплюх.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много лесно се обнадеждаваш. :3fdb8960598fa63e: Иначе аз предчувствам, че Десана ще удари през май с песен като "В друг живот", която в началото оплюх.1000%20(29).gif

Аз? Обнадежден? За мазна гюбек певица с главен приоритет чалготеките и махалите?

Да, обнадежден съм! :D

 

Надеждата нали уж умира последна. Но ако трябва да съм честен, както отбелязах и на предната страница- интереса ми към Десислава вече наистина не е това, което беше. В момента тя изобщо не заслужава подкрепата дори и на най-верните си фенове и си проси подписката, която да й отвори очите. И все пак, няма да отричам, че именно иновативен проект като "В друг живот" би успял частично да пооправи нещата, поне при мен. Най-малкото ще покаже, че не е забравила коя е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, клипчето беше приятно. Сякаш гласът ѝ е поправен, дано си вземе поука и го пази, че само на това може да разчита. И аз се надявам да изскочи с хубава песен и клип до края на този месец, ако все пак е записвала песен на 9 март...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен в дългосрочен план Много съм добра ме зариби.

Деска е направила страхотен лайв в Лондон. Гласа и е във форма, макар и малко по грубоват, но все пак пее като звяр, което отдавна не се беше случвало

https://www.facebook.com/664988076946045/po...92525444192296/

"Soma mu" е на лайф запис ли, или така ми се струва? Много взе да прави от тези номера, които най ме дразнят - да се лъже публиката, все едно сме тъпи...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Soma mu" е на лайф запис ли, или така ми се струва? Много взе да прави от тези номера, които най ме дразнят - да се лъже публиката, все едно сме тъпи...

Не мисля, че е лайв запис. Най малко в ниските тонове не е стабилна. Деса не е по лайв зсписите. Може да се дере като пее на живо, кскто на един запис, където пя Мой ангеле, но бвксбдс прибегне лъм лайв записите.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижда се, че пее с Джон Темис на китара. Яко! Дано това участие и е припомтило коя е, и че заслужава много повече от само циганска публика.

Не бях забелязал, че Джон Темис е на китарата. Хубаво са направили

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, като се загледа човек забелязва, че на това лондонското клипче Джон Темис свири с нея, а на по-предното от циганското парти Благой мята гьобеци и припява на дансига :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да я съдим за предпочитанията я, важното е да не допуска да се месят в музикалната и хаотична кратунка🤔👏 аз започвам да се обнадеждавам, май ще ни се реваншира доста добре. Имате ли и вие такова предчувствие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да я съдим за предпочитанията я, важното е да не допуска да се месят в музикалната и хаотична кратунка🤔👏 аз започвам да се обнадеждавам, май ще ни се реваншира доста добре. Имате ли и вие такова предчувствие?

Тя е непредсказуема. И в най-силните си години е вадила такива неадекватни шитни, че ако утре изкара някакъв шедьовър, не бих се изненадал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е непредсказуема. И в най-силните си години е вадила такива неадекватни шитни, че ако утре изкара някакъв шедьовър, не бих се изненадал.

 

Прав си, част от тръпката да си фен на Десс 🤔😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав си, част от тръпката да си фен на Десс 🤔😁

Поредната лъжа. Уж щеше да издава парчета като Десс. Само едно хаус парче пусна за 3 години.

 

Чакаме ли кавъра на Кел кел :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ни тогава с Ай лайк постигна добър успех, а после и завъртяха още 3 проекта по сити и дъ войс.

Онли уан беше дори по успешна. Изпълват ме коментарите в тубата. Всички са я знаели, но не били очаквали, че е Десова...

Много се ротираше по радиата и бг мюзик тв-тата. А как изглеждаше в онзи период Деса. Направо дигаше и хетеро и хомо :notworthy:

 

Коментирахме ли тук, че до края на сезона щели в Капките да имитират Мила моя, мили мой. Предполагам са се спряли на нея заради това, че режисьор е Маги, който ужбе върл противник на чалгата, а благодарение на тези си клипове проби и като тв продуцент години по късно. Жалкобе, когато някой не помни от къде е тръгнал.

 

Иначе по бих се радвал на имитация на Бели нощи или от по новите на И на всички като тебе :drunk:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната лъжа. Уж щеше да издава парчета като Десс. Само едно хаус парче пусна за 3 години.

 

Чакаме ли кавъра на Кел кел :3fdb8960598fa63e:

След успеха на Тошка (Слави и Криско) е време и Деса да забие един национален хит. :3fdb8960598fa63e:

Голямо дупе голяма работа, малко дупе сексиии... :happyppl: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...