Jump to content



Препоръчани коментари

 

:roll1:

 

Браво, е пък сбъднали са му се на Благой пожеланията от родата. И за пари, и за ново БМВ, и за здраве, само титлите нещо се бавят :mf_surrender:

 

А някакви новини за нова песен на Десислава няма ли вече? Лятото почти дойде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли? Къде ще се намира? Там вече ще отида да пробвам нещо. 3fdb8960598fa63e.gif

Не се знае още, поне според онази странна статия. :3fdb8960598fa63e: Но задължително ще сме редовни клиенти, дори и след като unstan-нем изпълнителката.

 

Браво, е пък сбъднали са му се на Благой пожеланията от родата. И за пари, и за ново БМВ, и за здраве, само титлите нещо се бавят mf_surrender.gif

 

А някакви новини за нова песен на Десислава няма ли вече? Лятото почти дойде.

Направо май или юни дива песньовка за дискотеките (моя теория).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се знае още, поне според онази странна статия. :3fdb8960598fa63e: Но задължително ще сме редовни клиенти, дори и след като unstan-нем изпълнителката.

Направо май или юни дива песньовка за дискотеките (моя теория).

 

Знае ли се вече как казва заведението?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планетата Нептун предстои да направи точен съвпад с всички родени на 6-7-8-ми март в следващите две години. Предстоят тежки и объркващи времена за Деси Слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планетата Нептун предстои да направи точен съвпад с всички родени на 6-7-8-ми март в следващите две години. Предстоят тежки и объркващи времена за Деси Слава.

Съвпадите нали са между астрални тела, планети... какво общо имат рождени дати?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати простакесата... как снима някакво циганско дете... пожелания за малоумния и приятел. Тая жена излезе по-проста, отколкото се очакваше. Да не говорим, че е забранено снимане на малолетни деца. В чужбина дори за нещо такова могат да я глобят солени. Селянка, не мога да повярвам в какво се превръща и превърна... Къде е онази мило-глуповата жена, която искаше да пробва на различни пазари, пускаше всякакви експерименти и променяше попфолка... ТЦТЦЦТТЦ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотално занижаване на кариерните приоритети и звездността, това е. Не знам Благо ли й влияе така, но започвам да си мисля, че наистина е той. Такава не е била дори и когато Азис я дърпаше към това, което според него беше Ок за нея. Но ако гаджето е виновно това не обяснява защо благодарение донякъде на неговите съвети тя направи и най-силната си година от десетилетие насам.

 

Планетата Нептун предстои да направи точен съвпад с всички родени на 6-7-8-ми март в следващите две години. Предстоят тежки и объркващи времена за Деси Слава.

 

То този процес е започнал вече. Целият напредък от преди 'завръщането' постепенно спада. Пледполагам, че именно след 1-2 години ще се усети осезаемо и от самата нея, но до тогава вече толкова ще е заприличала на менте на Тони Стораро, че ще е късно за връщане назад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати простакесата... как снима някакво циганско дете... пожелания за малоумния и приятел. Тая жена излезе по-проста, отколкото се очакваше. Да не говорим, че е забранено снимане на малолетни деца. В чужбина дори за нещо такова могат да я глобят солени. Селянка, не мога да повярвам в какво се превръща и превърна... Къде е онази мило-глуповата жена, която искаше да пробва на различни пазари, пускаше всякакви експерименти и променяше попфолка... ТЦТЦЦТТЦ

 

Е, роднински деца може да се снимат, споко, това ще да е на Благой роднина. А и малолетно, ама като нищо вече и то баща на 1-2 :mf_surrender:

 

А дано април най-после има свестна нова песен, а не пореден мазаляк или тип чалга прощъпулник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз личния си срок, който съм й дал, не мисля да променям. Прекалено дълго ни мота и ни караше да се надяваме, докато тя доволно си прибираше пачките и се носеше на седмото небе от мисълта, че й въртят мазните ритми в дискотеките. Една типична дива чалгарка, която и гласа си затри на всичкото отгоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък визията не ми пречи толкова. През годините често е имала покъртителни изцепки там- просто няма усет жената, а явно не се и опитва да има (от най-добрата приятелка се вдъхновяваме само за мазните песни и кючеците, но не и за външния вид). Това, с което не искам да се примиря, е тоталното занемаряване на най-важното при нея, където неведнъж е имала усет повече от всички- музиката. Ужасно пеене и мазни парчета, правени само за един таргет- това изобщо не е Деси Слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали вече работи само със стилист, който и е и от най-добрите приятели също. Явно търсения от нея стил вече е точно този цигански кич и в музика, и в обличане, и в поведение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...