Jump to content



Препоръчани коментари

Така ли? Аз си мислех, че това е била злата й близначка. :1000 (29):

Щеше да е доста любопитно. Едната сестра да прави гюбеци, а другата - балади. :1000 (29): :1000 (29): :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щеше да е доста любопитно. Едната сестра да прави гюбеци, а другата - балади. :1000 (29): :1000 (29): :3fdb8960598fa63e:

Като гледам цикличното раздвоение на личността в артист-изпълнителя 'Деси Слава', не бих се изненадал такъв да е случая. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Инфо достоверна от Пиарката и!

Деси ще изчака Магда да си пусне баладата и тогава пуска „Любовта не умира” той е готов! Онези идеи с червената коса дето смяташе са отпаднали от клипа. Текстът е бил убийствен, както и включването на Борис Дали!

Има много неща тази година да направи и не са никак малко. Две фолклорни китки ще заснеме на Пролет по Планета Фолк. Лятно поп парче..същевременно и по фолклорния албум работи, а фолк албумът е готов и ще бъде факт в края на годината..

 

 

От пиарката й??? Че ако пиарката й разпространява неофициално толкова вътрешна информация, Десислава трябва незабавно да я уволни!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магда...и Дес

Дъното

Е, защо да е дъното?

Не че нещо, но Магда е може би с най-добрия репертоар от изпълнителите от т.нар. "Б" група. Тук може да се спомене и Соня Немска. За разлика от тях повечето от другите, едно че пускат главно простотии, друго че драпат постоянно и то натрапчиво. Конкретно на Магда, лично аз имам много любими песни, макар че в последните години тези, които ми харесват са едва 4, а тя пусна доста.

От няколкосекундното видео, което е пуснала в профила си, ми се струва интересен проект. Чакам с нетърпение. Дано наистина е добър! :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нашата наистина много го е закъсала... след безумията с фикрет си губи времето да се включва в песните на някакви петоразрядни , дето дори не стават за слушане. Дано скоро пусне нещо и се реваншира, че нещата отиват на зле

Link to comment
Сподели в други сайтове

От пиарката й??? Че ако пиарката й разпространява неофициално толкова вътрешна информация, Десислава трябва незабавно да я уволни!!!!

Напротив, да й вдигне заплатата.

Слуховете винаги са по-интересни на хората от официалните новини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:dontknow:

Сякаш очаквах нещо различно. Даже си представях, че е възможно обръщението 'Чаках те' да е към децата им, отдавна не сме имали такива песни. Но въпреки това баладата определено не е лоша, просто е някаква нетипична, не от ония дето хващат масата веднага. Според мен недоволството от нея тук е малко изсилено.

Това което ме зарадва е, че Десислава още може да пее ангелски. :1000 (29): С 10 секунди в чужда песен издуха всичко, с което се опитваше да е 'вървежна' в края на 2018.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи:

 

1. Ако Деса не й върви музикалната кариера не е за мислене. От банички печели повече.

2. Ето защо е пухинка.. много изкъсо следи нещата и опитва всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи:

 

1. Ако Деса не й върви музикалната кариера не е за мислене. От банички печели повече.

2. Ето защо е пухинка.. много изкъсо следи нещата и опитва всичко.

По тази логика Галена е рекламно лице на клиника в Тайланд за смяна на пола.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи:

 

1. Ако Деса не й върви музикалната кариера не е за мислене. От банички печели повече.

2. Ето защо е пухинка.. много изкъсо следи нещата и опитва всичко.

 

Я да видим, 500000 милион печалба, и разбира се, приемаме цифрата на доверие и че наистина е печалба, а не е някой да бърка приход и печалба. Деса от участие прибира към 2 бона, тва са приходи от 250 участия. Тя за годината прави средно 10 на месец, че януари уж почива, 120 примерно.

 

Ако цитираните цифри са верни разбира се, да тва обяснява много неща определено, явно "пеенето" е просто помеждругото ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я да видим, 500000 милион печалба, и разбира се, приемаме цифрата на доверие и че наистина е печалба, а не е някой да бърка приход и печалба. Деса от участие прибира към 2 бона, тва са приходи от 250 участия. Тя за годината прави средно 10 на месец, че януари уж почива, 120 примерно.

 

Ако цитираните цифри са верни разбира се, да тва обяснява много неща определено, явно "пеенето" е просто помеждругото ...

 

Не знам, ама тази баничарница трябва да продава златни банички. По-скоро това е приход, както казваш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, ама тази баничарница трябва да продава златни банички. По-скоро това е приход, както казваш.

 

Абе не разбирам от счетоводство и финанси нали, ма евентуално го ли го смятат от за печалба от 2012 т.е за 7 години> Ама ако са верни цитираните цифри за миналата година печалба, и то даже не смятахме някви 300 хилки дето уж имали да взимат още, си е направо цяла фабрика за банички, милинки и тутманик, вместо най обикновен павилион. Или ги продава със срашен марджин - тука щях да правя няква сметка колко баници са тва, ма почнах да се оплитам и се оказа че дори с доста щедрите ми предположения ща е бая трудно. Или просто пере пари, Свиленград все пак ...

 

Ся, Деса че не е от най-приходните певици не е, ма чак да изкарва от баничарница повече пари от колкото от пеене ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не разбирам от счетоводство и финанси нали, ма евентуално го ли го смятат от за печалба от 2012 т.е за 7 години> Ама ако са верни цитираните цифри за миналата година печалба, и то даже не смятахме някви 300 хилки дето уж имали да взимат още, си е направо цяла фабрика за банички, милинки и тутманик, вместо най обикновен павилион. Или ги продава със срашен марджин - тука щях да правя няква сметка колко баници са тва, ма почнах да се оплитам и се оказа че дори с доста щедрите ми предположения ща е бая трудно. Или просто пере пари, Свиленград все пак ...

 

Ся, Деса че не е от най-приходните певици не е, ма чак да изкарва от баничарница повече пари от колкото от пеене ....

 

Абе, колко оборот може да прави една баничарница на ден и за колко да ги продаваш тия банички? Максимум 2лв. на парче. От тия обороти има и разходи - стока, осигуровки, заплати, ток, вода и куп други. Колко чиста печалба мислиш, че има? Точно, че има нещо сбъркано в тази статия, или някой не е разбрал нещо правилно и е тръгнал да пише. То не е нужно да си финансов спец за за го видиш. Баш сега лъснаха печалбите на Деса от страничен бизнес. Аз за първи път чувам, че се занимава и с друго освен с пеене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, колко оборот може да прави една баничарница на ден и за колко да ги продаваш тия банички? Максимум 2лв. на парче. От тия обороти има и разходи - стока, осигуровки, заплати, ток, вода и куп други. Колко чиста печалба мислиш, че има? Точно, че има нещо сбъркано в тази статия, или някой не е разбрал нещо правилно и е тръгнал да пише. То не е нужно да си финансов спец за за го видиш. Баш сега лъснаха печалбите на Деса от страничен бизнес. Аз за първи път чувам, че се занимава и с друго освен с пеене.

 

Знам ли. Може на Свиленград да се харчат по-добре, все пак митничарско село, там са по-добри заплатите ;) може да успява да ги одрънка по 20 кинта на бройка ... Или наистина прави за отбрана клиентела златни банички.

 

И естествено, че не си чувала досега, тя е Гранд дама, няма да се хвали с приходи от нещо такова като баничарница. Най-вероятно някой и завижда за феноменалните ПЕЧАЛБИ и затова научаваме за тая история със

 

Ся разглеждам Свиленград на Стрийт вю, те са минавали последно 2012 през там, дано са хванали павилионката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стелче,ако беше прочела статията щеше да видиш,че не продава само баници,после на мен тръгнала да говори кой колко капацитет имал. :1000 (29):

 

Прочела съм я. Деса има закусвалня - заведение за бързо хранене. Не знам за капацитета, но ти от скандалите се премесни тук да ме занимаваш. Ако беше толкова умен, щеше да разбереш, че пиша така за баничките с ирония и коментара ми е шеговит. Все пак така са написали и заглавието на статията. Ама кой да мисли първо, ти бързаш с опитите да ме засегнеш. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...