Jump to content



Препоръчани коментари

Нова песен ще има, но чудно каква ли може да бъде тя след като очевидно изпълнителката я е запазила за по-горещите сезони... Би било приятна изненада да представи нещо като "В твоите очи", "В друг живот" или пък фолклор. Но не съм сигурен дали към 2019 има каквото и да е желание да радва феновете така, самата тя просто съвсем е забравила коя е Деси Слава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше някой, който даваше някакво уж вътрешно инфо. Къде изчезна, защо никой не ни ъпдейтва? И да вземе да отиде на някакво интервю вече....

Link to comment
Сподели в други сайтове

7dd96e107df8ea59.jpeg

Не мога да разбера себе си ли се опитва да излъже, или феновете си с тея обработени снимки.. :mf_surrender:

Днес има участие в моят град, но със сигурност ще пропусна..Стигат ми толкова разочарования за последната половин година от нея..Заслужава, докато се фръцка на сцената някой да отиде при нея и да и разкара шибаната перука от тиквата, че вече не се трае.Каква хубава коса имаше като се върна в Пайнер, а сега не сваля това гнездо от главата си.Никаква самооценка за себе си няма, язък..Ни музикално, ни визуално не отговаря на името Деси Слава.Яд ме е, много ме е яд. :gun_bandana:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебахти мърлата... Най-много мразя като някой ни прави на будали. Нали всяка вечер по дискотеките всеки я вижда реално каква "фиданка" е. Какво е тръгнала с номерата на Андреа? Егати неуважението към почитателите си... Като толкова си се комплексирала от килограмите си, отиваш на фитнес, или правиш там каквото е необходимо, за да влезеш във форма, и не си гóлиш постоянно бутовете... Агати, никакъв усет за стил няма. А най-гадното е, че си съсипа гласа. По-добре да се отказва и да не се излага повече, поне да си останем с хубавите спомени за някогашните Ангелски глас и прекрасни песни...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандално проста ако питаш мен. :ac:

Абсолютно!

 

Абе, хора, дайте наистина да ѝ спретнем едно хубаво писмо, ала "четеш и ревеш", белким се чукне в тъпата тиква и осмисли някои неща...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тя не е и чак толкова пълна, а си е симпатична. Защо си пипа снимките не знам. Да спре да и пука, затова как изглежда и да затапи всички с глас и стойностна музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

7dd96e107df8ea59.jpeg

Не мога да разбера себе си ли се опитва да излъже, или феновете си с тея обработени снимки.. :mf_surrender:

Днес има участие в моят град, но със сигурност ще пропусна..Стигат ми толкова разочарования за последната половин година от нея..Заслужава, докато се фръцка на сцената някой да отиде при нея и да и разкара шибаната перука от тиквата, че вече не се трае.Каква хубава коса имаше като се върна в Пайнер, а сега не сваля това гнездо от главата си.Никаква самооценка за себе си няма, язък..Ни музикално, ни визуално не отговаря на името Деси Слава.Яд ме е, много ме е яд. :gun_bandana:

Това не е фотошоп. Това е ефект от диетата и режина, изготвени от Благой :3fdb8960598fa63e:

 

 

Много ми хареса снощи в гласа как момиче изпя В твоите очи. Кама я знаеше на изуст. :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля да поспра да се занимавам с Десислава. Така или иначе напоследък интересът ми към нея спада все повече и повече. Предполагам, че ще й остана фен, но не както до сега.

 

Да прави каквото сметне за добре, нейна си работа. Дано някой ден отново да видим онази Десислава, която харесваме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Положението наистина е отчайващо. Напълно си заслужава отлива на верните ѝ почитатели.

 

Дали безвъзвратно изчезна тази ни Десислава? Надяваме се - не!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен в дългосрочен план Много съм добра ме зариби.

Деска е направила страхотен лайв в Лондон. Гласа и е във форма, макар и малко по грубоват, но все пак пее като звяр, което отдавна не се беше случвало

https://www.facebook.com/664988076946045/po...92525444192296/

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...