Jump to content



Препоръчани коментари

Не може ти да вземаш 2 или 3 бона примерно и като отидеш на у4астие да се правиш 4е пееш просто кошмарно но те.. днешното поколение какво ли разбира :gun_bandana:

 

Съгласен съм. И няма оправдание, освен тяхната наглост и хитреене. Като са ти много участията, не приемаш всички, но ги правиш като хората. Само дето всички са алчни, а и в южняшкия менталитет е да взимаш пари, ако може без нищо да правиш - от това по-хубаво няма :1000 (29): И все пак аз лично бих предпочел да слушам Десислава да припява върху записа, отколкото Камелия или Галена на живо :1000 (29):

Нещо не я виждам с концерти. Загубила е доверието ми, толкова приказки е изприказвала в годините...

 

В това си моментно състояние и развитие е абсурдно. Тя е такъв артистичен хаос, а освен стилисти и гримьори други хора около нея не виждам. Истината е, че ѝ трябва човек, който да прави още неща за нея и да я съветва, но това става трудно, а и тя не знам до колко би го допуснала/послушала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не я виждам с концерти. Загубила е доверието ми, толкова приказки е изприказвала в годините...

 

Тя доста си приказва, но не е като никога да не изпълнява обещанията си. Чули сме и сме видели повечето от нещата, за които е говорила. В бъдеще може да се насладим и на други, но всяко нещо с времето си.

 

Реших да постна ъпдейт на ститистиките от Spotify, където нещата стават все по-добре…

 

В твоите очи - 16,007

И на всички като тебе - 14,624

Нека да е тайно - 11,561

Гледай да не бъркаш - 10,098

Дали ще те оставя - 7,105

Ангелите плачат - 6,775

В друг живот - 3,457

Отново се родих - 2,765

Смени паролата си - 2,353

Не го прави - 1,806

Започваме на чисто - 1,361

 

4,525 Monthly Listeners

536 Followers

 

Вече всички качени песни от новия Пайнерски период имат над 1000 стрийма (освен "И това ще преживея", която незнайно защо не излиза в профила й, а в някаква компилация, която няма почти никакви слушания). Също така е на 12 място в Пайнер по брой последователи без дори да пуска песни, за разлика от тези над нея. :bi:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие слушате ли я в спотифай?

Честно казано, аз и в YouTube не я слушам много напоследък. :1000 (29): Чакам новото предложение, на старите съм се наслушал. :1000 (29):

Но платформата постепенно си става фактор в Бг. Пайнерските песни са там само от около половин година, а най-големия им хит Зоопарк вече гони 50K стрийма. Мисля си, че до година-две с толкова ще започват още първия ден, че и повече. Като YouTube и преди това Vbox.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я слушам в Дийзър, където между другото има над 1000 последователя с албума Славатроника. Тъпо е, че ги тагват на кирилица от Пайнер...

 

В Ретро канала за Попфолк са качили лайф на Само една с Руслан от наградите на НФ за 2002 год.

Нашата и тогава е била кралица на добрите лайфове {}

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато се правеха хитове...

Не че някой ще помни, но все пак да попитам - на кой дизайнер е роклята на Деса, защото ми се струва скъпа като за тогава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че е на Виргиния Здравкова.

Иначе е супер сладурана в това живо изпълнение. Страхотен шемет, а така хубаво пее.

Кралица :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли, когато имаше шанс да пробие на запад, но понеже си е Деси Слава реши да си остане при чалгата в България? :D

 

 

Жесток трак! Помня, че предизвика голям интерес във форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този канал просто няма как да не е на Пайнер... Какви клипчета изкопават, дето и аз за първи път ги гледам, като това на Птица-скитница. :1000 (29): А и грешка като ДАси Слава в заглавието е типична за тях. :1000 (29):

Каква ни е свежарка по време на върха в кариерата си... Не мога да повярвам, че от тогава са минали 15 и повече години. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този канал просто няма как да не е на Пайнер... Какви клипчета изкопават, дето и аз за първи път го гледам, като това на Птица-скитница. :1000 (29): А и грешка като ДАси Слава в заглавието е типична за тях. :1000 (29):

Каква ни е свежарка по време на върха в кариерата си... Не мога да повярвам, че от тогава са минали 15 и повече години. :helpsmilie:

Десислава беше супер :) , жалко, че се пусна по комерса с цел пари.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм... не мисля, че тези парчета долу са не-супер или 'пускане по комерса'. Даже не мога да се сетя за друг изпълнител от бранша от последните 3-4 години, който да си е позволявал толкова отклонявания от типичното дискотечно звучене и тези отклонявания да са му били успешни. :whistling: За клиповете на повечето да не говорим, само Кама от старата генерация е на нейното ниво.

 

 

Приемете вече, че ДесиСлава е най-добрата. :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм... не мисля, че тези парчета долу са не-супер или 'пускане по комерса'. Даже не мога да се сетя за друг изпълнител от бранша от последните 3-4 години, който да си е позволявал толкова отклонявания от типичното дискотечно звучене и тези отклонявания да са му били успешни. :whistling: За клиповете на повечето да не говорим, само Кама от старата генерация е на нейното ниво.

 

 

Приемете вече, че ДесиСлава е най-добрата. :notworthy:

Не говорим дали е най-добрата или не. Всички знаем, колко добра певица е тя. Все тая, друго имах предвид ... гореизброените от теб песни, за МЕН не са по-добри от мен изброените, в които повече ми харесва самата музика, самата идея на цялото композиране на мелодиите, дори текстовете ми звучат далеч по-стойностни и "лирични", аман от "курвенските" истории, завъртяни по всякакви начини от всички певици към днешно време. То се вижда и по отношението и мнението на обществото към днешната чалга. Това не е проблем, който виждам само при Десислава, това го виждам и при Анелия, и при Преслава, и при Глория и т.н.

 

Съжалявам, ако не забелязваш и не оценяваш разликата, заслушай се в текстовете дори, тяхната идея, но далеч не мога да сравня сегашните песни, които ти ми пробутваш като велики с такива (В твоите очи я изключвам) като:

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този канал качват наистина интересни неща и то с доста прилично качество. Обаче бях забравил колко ѝ беше голям носът преди операцията, скандална е в лице от този последния клип от приказките.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не говорим дали е най-добрата или не. Всички знаем, колко добра певица е тя. Все тая, друго имах предвид ... гореизброените от теб песни, за МЕН не са по-добри от мен изброените, в които повече ми харесва самата музика, самата идея на цялото композиране на мелодиите, дори текстовете ми звучат далеч по-стойностни и "лирични", аман от "курвенските" истории, завъртяни по всякакви начини от всички певици към днешно време. То се вижда и по отношението и мнението на обществото към днешната чалга. Това не е проблем, който виждам само при Десислава, това го виждам и при Анелия, и при Преслава, и при Глория и т.н.

 

Съжалявам, ако не забелязваш и не оценяваш разликата, заслушай се в текстовете дори, тяхната идея, но далеч не мога да сравня сегашните песни, които ти ми пробутваш като велики с такива (В твоите очи я изключвам) като:

 

 

 

 

Разбирам какво искаш да кажеш, не само ти ами и всички други, които на база личното си мнение твърдите, че Деса се е сляла с масата. Но е нелепо това да се твърди за някоя от тези петте песни, които посочих. Няма абсолютно нищо курвенско в тях, някои дори имат потенциала да останат във времето като едни от малкото златни от настоящата ера. И са достатъчно на брой, за да балансира Десислава стария си имидж с този, от който все пак изкарва пари, и то големи пари. Въпреки това съм на мнение, че тя и с вървежните си песни до ден днешен не се е пуснала напълно по вълната в стил Емануела и Яница. Песните й се различават една от друга в повечето случаи, а дори и еднодневните й комерси на едни 70% са с някаква по-сладка и романтична нотка. Само в една единствена от хитовите й си позволява да е нахакана и да псува, а в клипа на друга да се заиграва с наденици, което не се хареса на публиката и затова е най-големия й провал. А опита за копие на нахаканата също не й се получи съвсем, просто защото е опит за копие.

Това, което феновете на други певици явно не виждате е, че Десислава е една от малкото, които поддържат и онзи стария вид на поп-фолка в тези съсем бездушевни времена. И че това трябва да се оценява и поощрява, а не да се изкарва продаване само защото тя като име си е извоювала и до ден днешен да е сред най-актуалните. Никоя друга няма толкова на брой успешни нови балади в днешно време. Винаги е или едната крайност- пускат се някакви уж стойностни песни, доста от които влизат в графата 'стойностни ' главно защото не са успешни- или другата крайност- банален комерс след комерс, къртачки в дискотеките и бързо изпадане в забвение. Десислава е в идеалната среда и е единствената такава там, която балансира успешно нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е в идеалната среда и е единствената такава там, която балансира успешно нещата.

Дори и да се съгласим, че Десислава е идеалната среда, за голямо съжаление е "среда", която вече няма нищо общо с едно време, "среда", на която не се гледа с особено добро око и "среда", която все повече бива замествана от друга "среда", която също ще бъде изместена в един бъдещ момент. Просто пика на поп-фолка отдавна мина, а ТОП певиците сами са си виновни, защото те са причината пика да отмине. За щастие за феновете й, Десислава не беше толкова засегната, защото просто тя не беше в Пайнер и някак беше в сянка, но и тя е в кюпа, защото винаги е причислявана към чалгата. Когато чалгата "страда", то ще "страда" и всяка певица, поне остават хубавите спомени и песни като тези, които ти напусках.

 

И все пак, баладите на Десислава от преди години, НА МЕН, ми харесват повече от сегашните, независимо колко милиона имат или нямат в youtube. Лично мнение, което не налагам.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и да се съгласим, че Десислава е идеалната среда, за голямо съжаление е "среда", която вече няма нищо общо с едно време, "среда", на която не се гледа с особено добро око и "среда", която все повече бива замествана от друга "среда", която също ще бъде изместена в един бъдещ момент. Просто пика на поп-фолка отдавна мина, а ТОП певиците сами са си виновни, защото те са причината пика да отмине. За щастие за феновете й, Десислава не беше толкова засегната, защото просто тя не беше в Пайнер и някак беше в сянка, но и тя е в кюпа, защото винаги е причислявана към чалгата. Когато чалгата "страда", то ще "страда" и всяка певица, поне остават хубавите спомени и песни като тези, които ти напусках.

 

И все пак, баладите на Десислава от преди години, НА МЕН, ми харесват повече от сегашните, независимо колко милиона имат или нямат в youtube. Лично мнение, което не налагам.

 

 

 

Това са съвсем нормални неща. В целия свят е така. Модата се мени, музиката се сменя. Никое голямо име в попа или други стилове световнои не е било 10 години на върха. Има си просто успешни и неуспешни. Десислава пее чалга за пари, казвала го е доста пъти на доста места. Това е нейното решение и толкова. Прекрасно е, че през годините поне е поднасяла неведнъж новаторски парчета на различни езици извън попфолка. И толкова

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и да се съгласим, че Десислава е идеалната среда, за голямо съжаление е "среда", която вече няма нищо общо с едно време, "среда", на която не се гледа с особено добро око и "среда", която все повече бива замествана от друга "среда", която също ще бъде изместена в един бъдещ момент. Просто пика на поп-фолка отдавна мина, а ТОП певиците сами са си виновни, защото те са причината пика да отмине. За щастие за феновете й, Десислава не беше толкова засегната, защото просто тя не беше в Пайнер и някак беше в сянка, но и тя е в кюпа, защото винаги е причислявана към чалгата. Когато чалгата "страда", то ще "страда" и всяка певица, поне остават хубавите спомени и песни като тези, които ти напусках.

 

И все пак, баладите на Десислава от преди години, НА МЕН, ми харесват повече от сегашните, независимо колко милиона имат или нямат в youtube. Лично мнение, което не налагам.

 

 

Мисля, че е повече от ясно, че тези старите песни ни харесват на всички. Но някои просто сме предразположени и новите да ни харесват. А и кой е казал, че Десислава не е била 'по средата' и в онези времена? В годините, от които са посочените от теб ретро песни е имала и комерс хитачки като "Мъжете всичко искат", "Горещи страсти", "Истински щастливи", "Бъди добро момче", "Факт, факт", "Не си ми спешен" и албума "Гореща следа" в цялостност, "Невъзможно е да спрем", "Схемата" и т.н. Тези просто са били съобразени с времето, в което са излезли, а някои от тях дори са били експерименти и са създавали вълни в жанра. Новите са съобразени с новото време. Да е по средата за Десислава не е място, от което някой да я измести, тя просто си е там. Певица, от която могат да се очакват различни неща и точно това е една от причините да е толкова интересна вече над 2 десетилетия.

Всичко останало е, както и ти каза- лично мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Спроед мен да нарпави римейк на песента с малко по-ударен аранжимент и пак в такъв салон, същия клип 20 години по-късно да видим :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Спроед мен да нарпави римейк на песента с малко по-ударен аранжимент и пак в такъв салон, същия клип 20 години по-късно да видим :1000 (29):

И на мен много пъти ми се е искало някак да припомни за ретро периода си- дали в клип или на сцена... но ако ни припомня нещо такова, то ще е по-скоро за времената от 2002 натам, тъй като тези най-ранните с тъмната коса по-скоро не я кефят толкова. :1000 (29): От тях ще продължи само да си пее Мъжете, Нощите, До тук и... до тук. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че е повече от ясно, че тези старите песни ни харесват на всички. Но някои просто сме предразположени и новите да ни харесват. А и кой е казал, че Десислава не е била 'по средата' и в онези времена? В годините, от които са посочените от теб ретро песни е имала и комерс хитачки като "Мъжете всичко искат", "Горещи страсти", "Истински щастливи", "Бъди добро момче", "Факт, факт", "Не си ми спешен" и албума "Гореща следа" в цялостност, "Невъзможно е да спрем", "Схемата" и т.н. Тези просто са били съобразени с времето, в което са излезли, а някои от тях дори са били експерименти и са създавали вълни в жанра. Новите са съобразени с новото време. Да е по средата за Десислава не е място, от което някой да я измести, тя просто си е там. Певица, от която могат да се очакват различни неща и точно това е една от причините да е толкова интересна вече над 2 десетилетия.

Всичко останало е, както и ти каза- лично мнение.

Да, ок. Затова казах още в началото, че Десислава БЕШЕ супер, просто защото времето е било такова, че са се правили по-качествени и стойностни песни и ТОП певици като Десислава, Глория, Анелия, Камелия и с техния тогавашен комерс (доста по-интересни и разнообранзи песни като тези, които пуснах) бяха наистина ТОП за цялата държава, а не за 10 000 човека (може би), както е в момента, защото вече никой не се вълнува и впечатлява от тях така както преди. Можем да направим аналогия с "по-добре да сме първи на село, отколкото последни в града", т.е. все пак по-добре ТОП име в пропадналата чалга, отколкото нищо и ако това някой го успокоява, ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ок. Затова казах още в началото, че Десислава БЕШЕ супер, просто защото времето е било такова, че са се правили по-качествени и стойностни песни и ТОП певици като Десислава, Глория, Анелия, Камелия и с техния тогавашен комерс (доста по-интересни и разнообранзи песни като тези, които пуснах) бяха наистина ТОП за цялата държава, а не за 10 000 човека (може би), както е в момента, защото вече никой не се вълнува и впечатлява от тях така както преди. Можем да направим аналогия с "по-добре да сме първи на село, отколкото последни в града", т.е. все пак по-добре ТОП име в пропадналата чалга, отколкото нищо и ако това някой го успокоява, ок.

Ами ок, това си е твое лично мнение на човек, който не харесва дори и песните, които аз постнах. Много други хора обаче ги харесват (много повече от 10 000) и това може ясно да се види не само по гледанията, които са натрупани постепенно във времето, а не изведнъж, а и по мненията тук, коментарите в YouTube, в стария Сигнал и т.н. И съвсем не са само тези песни. "И на всички като тебе", макар и по-комерсиална, е един от най-интересните проекти на годината, в която е излязла, и плюс това има нещо у нея, която я отличава от повечето комерс песни тогава. Да не говорим, че е с един от най-добрите клипове, които са се правили в жанра. За други песни от новия период в Пайнер няма да говоря, няма и смисъл. Както казах- личното мнение си е лично мнение, но много хора може да видим как стоят в действителност нещата при ДесиСлава и че тя е една от малкото, които залагат и на качество в днешното положение на чалгата, и това им се оценява.

Също така съм казвал, че откакто е във фирмата тя е показала само 50% от това, на което е способна. Представям си какво ще е ако покаже повече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...