Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

230k :Vishenka_05:

 

Това е просто началото !!!!!!!

На бас, че тази песен ще се превърне в следващият мегахит на Галена. Егати жестокият саунд, изпяване и присъствие има. Няма как това да не стане голям хит. Брутална е, просто брутална. Отдавна не се бях нокефил така на някое попфолк парче. Супер е отвсякъде. Клипът пак е без конкуренция. Не я е страх да се преобразява за всяка роля. А някои още с буклите на диваните се снимат. Браво, Галена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Както и предрекох, 250к направи за денонощие. Това е повече от перфектно, при все, че всичко живо е по пътищата, моловете и магазините, а евентуално който не, е по заведенията петък вечер. 2 дни по-рано да я беше пуснала, сигурно щеше да има 400к. Сигурен съм, че в дългосрочен план ще задмине повечето големи премиери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както и предрекох, 250к направи за денонощие. Това е повече от перфектно, при все, че всичко живо е по пътищата, моловете и магазините, а евентуално който не, е по заведенията петък вечер. 2 дни по-рано да я беше пуснала, сигурно щеше да има 400к. Сигурен съм, че в дългосрочен план ще задмине повечето големи премиери.

има още 1 ч. наистина 250 к. РЕКОРД. да пускаш песен повреме на голямото пътуване

Link to comment
Сподели в други сайтове

240к - колкото "Пада звезда".
Кейли много добре знаеш че точно заради коледните празници Галена прави слаб старт.

 

'Мачкам те, трия те, даже те забравих,' дори няма да прави 9,5 млн. до 1 Януари :roll1: :roll1: :roll1:

 

Фиклена, коментирай колко яростно се кълнеше, че "Не се изтриваш" няма да има 10 млн. до края на годината, а всъщност ще ги направи! :3fdb8960598fa63e:

 

Кейли 8 декември мина още ли си пиян ? АБСУРД ДА ПРАВИ 10 млн. ДО 31 ДЕКЕМВРИ.

7 841 175 показвания а останаа само 21 д.

 

46 ХИЛ.

 

2 ХИЛ.

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Какво ненормално има? С точно по 100к на ден и ще ги направи (сега прави около 120 к).

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

а Преслава всяка година редовно си пускаше провали :3fdb8960598fa63e: докато Галена мачкаше всички живо

:3fdb8960598fa63e:

Има над 8 милиона гледания - какъв провал?

 

Да не забравяме,че когато Галена мачкаше с хитове,Преса бършеше сълзи и сополи. :)

А когато Преслава мачкаше с хитове, Галена мачкаше други неща по ваните ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина вчера топ коментарите с най много лайкове бяха, че искат фолк парче от Галена. Чак такива коментари да се цензурират и трият не е редно...

Коментарите си стоят. На вас нещо друго ви пречи да ги видите, а не че ги няма вече. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коледно пътуване в ход – стотици хиляди българи на път!

 

0000363118-article2.jpg

 

На първи януари пък е денят на голямото завръщане

Пикът на отпътуването с автобуси за Коледа ще е днес и утре. На първи януари пък е денят на голямото завръщане, съобщи Георги Атанасов, управител на една от превозваческите фирми. Според него за първи път по Коледните и Новогодишни празници се забелязва отлив на клиенти. Още има билети за автобус. Той обяснява това с разширяване на сивия сектор в този вид превози.

 

 

200 000 автомобила се очакват да напуснат София за Коледните празници, по прогнози на пътната полиция, съобщи Нова тв. Най-натоварено ще е по магистрала "Тракия". /"24 часа"

 

 

burgasinfo.com

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коледно пътуване в ход – стотици хиляди българи на път!

 

0000363118-article2.jpg

 

На първи януари пък е денят на голямото завръщане

Пикът на отпътуването с автобуси за Коледа ще е днес и утре. На първи януари пък е денят на голямото завръщане, съобщи Георги Атанасов, управител на една от превозваческите фирми. Според него за първи път по Коледните и Новогодишни празници се забелязва отлив на клиенти. Още има билети за автобус. Той обяснява това с разширяване на сивия сектор в този вид превози.

 

 

200 000 автомобила се очакват да напуснат София за Коледните празници, по прогнози на пътната полиция, съобщи Нова тв. Най-натоварено ще е по магистрала "Тракия". /"24 часа"

 

 

burgasinfo.com

 

ахахах обичам те!!! Оправяш ми деня честно :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

секнаха и гледанията на Преслава. ЗАЩО ЛИ ?!?!

2 месеца след премиерата прави около 80-100к дневно .. Галош с тоя темп ще падне под тая цифра още на втората-третата седмица

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 месеца след премиерата прави около 80-100к дневно .. Галош с тоя темп ще падне под тая цифра още на втората-третата седмица

100k не прави вече 2-3 седмици. Около 70-80к са си, а пате и ме густа май правят повече. Не забравяй че пада звезда падна под 100к още първата седмица, но важното е че после ги задържа.....Всъщност откога за пресовите станаха важни гледанията? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

100k не прави вече 2-3 седмици. Около 70-80к са си, а пате и ме густа май правят повече. Не забравяй че пада звезда падна под 100к още първата седмица, но важното е че после ги задържа.....Всъщност откога за пресовите станаха важни гледанията? :3fdb8960598fa63e:

Откакто Преси счупи всички възможни рекорди :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излишно е Галенови да се оправдавате с празници,второ , трето ... песента не предизвика интерес и това е , време е Галена да прогледне и да спре да се прави на Гери-Никол защото както се вижда от последните и песни не и се получава. Ако сравним последната на Преса и тази боза на Галена базата е нулева първата я убива отвсякъде, но пак ще кажа Галя е ненадмината в клиповете. Признайте си Галенови ,че това е поредния флоп на Жалена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

добре че Галена на пусна трейзър.

Какво ти решава един тийзър бе, спри да се излагаш .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...