Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Какво ти решава един тийзър бе, спри да се излагаш .. :mf_surrender:

 

Те се чудят сега на къде да се удрят хахаха песента е слаба престанете Галенови един път поне си признайте!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Сравнението този път Преслава-Галена няма до доведе до обичайния резултат. Преслава може няколко години да беше на ръба, но тази няма кой да я пипне. "Не се изтриваш" на места я въртят колкото "Шушана", тя и Галин тотално доминират над останалите. Циганийката без да е нейна си стана, поръчвам си я на различни DJ-и, те питат коя от ДВЕТЕ версии. Може да е нагла и всичко, но теглим ли чертата това е извода. Знам, че на Галена много й харесва мама ерата, но не се получава на нивото, което стигнаха "Хаваната", "Пей, сърце" и "Бебето".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преоткрих я. :Vishenka_05:

 

*Обаче мама ерата е най-якото нещо в кариерата на Галена. Стана й запазена марка, преди незнаеше какво да очакваш от нея.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как решихте че е провал след 24.ч. от премиерата? ПростоШоу има само ПОЛОЖИТЕЛНИ КОМЕНТАРИ в Ютуб

 

 

 

ето мина ми ! на 8 бях в Дискотека и още пускат.а песента излезе точно преди 1 година !! а тука изкарахте провал.

 

 

помните какво написах преди 5 години 'Галена ще мачка вашите псевдо-певачки още дълго дълго' така че.

 

 

33ylx5j.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена отново разчупи клишето с #ПростоШоу

Galena201712221.jpg
Галена обича да експериментира, не се страхува да бъде различна и да разчупи клишето. Певицата отново представя клип на световно ниво, който може да бъде определен като мини-филм. #ПростоШоу е проект, който обединява усилията на екип от професионалисти. Песента е по музика и аранжимент на Diamond Beat Production, а текстът е написан от Анастасия Мавродиева и Росен Димитров. За този видеоклип Галена за първи път работи с режисьора Валери Милев и оператора Орлин Руевски. Лентата е снимана два дни в София, а в кадрите правят впечатление супер сложни каскади, за които са наети дубльори-каскадьори. Самата певица наскоро сподели, че магията се случва, когато с екипа й успеят да изненадат и себе си:
“Аз не се страхувам да се видя в малко по-странна и нетипична светлина, дори се стремя към това. Новата песен е по-типична за нашия жанр, тъй като след #МамаУраган и #TheBo$$ мисля, че е време за нещо по-комерсиално. За първи път работя с Валери Милев и затова очаквайте нещо различно. Мисля, че няма да ви разочаровам.”


Galena201712222.jpg

В #ПростоШоу Галена е с коренно различна визия като и този път всичко е изпипано до последния детайл. Най-голямата изненада е късата прическа на изпълнителката, с която нейните почитатели я виждат в лентата. Безспорна заслуга за стайлинга на певицата отново има стилистът Добромир Киряков. Той разкри пред www.planeta.tv, че специално за снимките на #ПростоШоу от шоурума на Philipp Plein от Милано за Галена е дошло уникално яке, с което преди това са снимали Rihanna, Kylie Jenner и Nicki Minaj.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи отидох на чалготека за първи път от август насам. Като цяло мога да кажа, че Алисия е терминаторката на дискотеките - двата дуета с Илиян, "Мачкай", "Добре ти беше", супер се кефят на всичко. По 2 пъти "Не се изтриваш", "Шушана" (ремикс гаден някакъв), "Ми гна", "Ме густа", "Пате"... и новата на Галена. Шок беше, не само веднъж, ами два пъти, в рамките на трите часа, в които бях там. Иначе въртят страшно много песни от миналата година - личи си, че тази няма достатъчно хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Появило се е участие на Камелия в сайта на Пайнер. :helpsmilie:

Може би още много клиенти търсят Пайнер за Камелия и са се договорили ако пайнер и правят участията да вземат някакъв процент?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам въпрос към по-старите интернет потребители. Кои бяха най-важните сайтове за попфолк новини и онлайн чартове през миналото десетилетие? Повечето от тях са закрити и не намирам никаква информация за тях. Кажете и домейните ако ги помните. Опитвам се да намеря стари публикации и чарт архиви чрез archive.org . Трябват ми за нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени обаче до скоро как плюеше България за сметка на Израел, колко зле било при нас, там имало паркчета, алеи, полицаи, сигурност, хоарата били други. Изведнъж много й хареса тук, като се приземи на партера.

Хвана си багажчето, хвана си децата, записа ги на училище, сега всичко е ок тук. :mf_surrender: Интересно.

И много кофти за нея, че не се спира с тая "Шушана", тя дето имаше куп хитове и хората ги знаели, опря до Наско Ментата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей психопатке вчера към 18:00 беше 8,940 !

В полунощ беше толкова - не говори глупости.

А пък Галош за две денонощия (+ няколко часа) ще има по-малко гледания от "Не се изтриваш".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...