Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

ти си доказан АНТИ-ГАЛЕНА фен . така че млъквай ,циник,мръсник,лъжец,мошеник, безсрамник, безобразник, нахалник, нагъл,безочливец, маскара...и тн.

:1000 (29):

Смятам , че един малък спад ще подейства и на нея и на вас изтрезняващо . Време е да клекнете пред Пресови. :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тази година има поне 10 хита в чалгата по големи хитове от Моро му. Това че 4-5 човека в Рама се самоубеждават , че хита на годината е Моро му , далеч не се припокрива с общата нагласа. Дори един Румен Борилов е с по стабилен хит. Азис с Мотел, Как да изтрезня, Емануела с 2-3 мегахита, Ме густа, Пате, Добре ти беше,Преслава с Не се изтриваш. Това е годината на Шушана а не на Моро му,... Галена има нормална година . В сравнение с успехи от предни години бледнее. Феновете на Преслава има защо да ликуват. Злорадстват, но чак злоба не виждам. И повечето Галенови го правят след проект на Преслава

Само Мотел и Шушана са по стабилни хитове, другите са или същото ниво или по слаби, така че не важиш.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе алооо просто песента не става.Кво ме ебе къв е клипа като песента е боза.Фен съм на Деса,ама Преслава е с хита в момента.Ква завист кви 5 лв

 

Галена се излага тая година.Освен морому...нищо не става.

 

Ама какво разбираме ние от световно ниво? Жената си скъсва гъза от бачкане, а ние злобните все не го оценяваме.

Всичко е новаторско и различно, а ние все недоволни. Започнах да се срамувам сама от себе си, чесно.

Виж че е Коледа и всички патуват? Нищо че утре за Бъдни вечер трябва да са си у дома, за премиерата всички патуваха. И то без техника, телефони и изолирани от света. Не ли ти стана ясно? feminist_en.gif

И не туку ми хвали тая с лайф записите. Направила била 500 000 на премиерата? Ами той новия мафиот, мутрата Павел плаща гледанята с мутренските пари, не виждаш ли? Това да не ти е Галю милия, кой чесно си бачка и само от вафличките си е милионер?

И на Галя не и трабва никой да плаща, тая сама си постига. Галю нещо около дома, сметките...и това е.

Каде сте търгнали да ми я сравнявате с Преса-мутреса? Неблагодарници. feminist_en.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

ти си доказан АНТИ-ГАЛЕНА фен . така че млъквай ,циник,мръсник,лъжец,мошеник, безсрамник, безобразник, нахалник, нагъл,безочливец, маскара...и тн.

 

Бъзик, бе, дишай... тва е просто шоу ;)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Лорена баладата да не е с Джулиано?

Или е Ако можеш?

Самостоятелна песен е и не е балада просто е с по-бавно темпо тип дай ми още, в твойте очи.. музика и аранжимент Даниел Ганев реж. Стенли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самостоятелна песен е и не е балада просто е с по-бавно темпо тип дай ми още, в твойте очи.. музика и аранжимент Даниел Ганев реж. Стенли.

Това е песента, която ще излиза утре в Коледната програма на Хит ТВ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво разбираме ние от световно ниво? Жената си скъсва гъза от бачкане, а ние злобните все не го оценяваме.

Всичко е новаторско и различно, а ние все недоволни. Започнах да се срамувам сама от себе си, чесно.

Виж че е Коледа и всички патуват? Нищо че утре за Бъдни вечер трябва да са си у дома, за премиерата всички патуваха. И то без техника, телефони и изолирани от света. Не ли ти стана ясно? feminist_en.gif

И не туку ми хвали тая с лайф записите. Направила била 500 000 на премиерата? Ами той новия мафиот, мутрата Павел плаща гледанята с мутренските пари, не виждаш ли? Това да не ти е Галю милия, кой чесно си бачка и само от вафличките си е милионер?

И на Галя не и трабва никой да плаща, тая сама си постига. Галю нещо около дома, сметките...и това е.

Каде сте търгнали да ми я сравнявате с Преса-мутреса? Неблагодарници. feminist_en.gif

 

Така е Лаки, всички пътуват в БГ заради празниците (и феновете на Преса :P ) затова ти си лидер в тази анти кампаня... сигурно Павел те е добре платил. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е Лаки, всички пътуват в БГ заради празниците (и феновете на Преса :P ) затова ти си лидер в тази анти кампаня... сигурно Павел те е добре платил. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

:roll1: :roll1: :roll1: В Македония не пътувате ли?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя е карала хората от Пайнер да изтрият негативните коментари от клипа. :mf_surrender:

не е вярно. нон стоп следя коментарите 98% пложителни само !

песента се харесва многооооооооо

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: В Македония не пътувате ли?

 

 

"Пристигамe само със вертолети" (нали Лаки) :3fdb8960598fa63e:

 

Шегувам се. НЕ просто те пътуват заради празниците, при нас Бъдни вечер и Коледа се празнуват на 6-ти и 7-ми оф January.

 

Когато се спомене Коледа и Планета ТВ, сещам се на това...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя е карала хората от Пайнер да изтрият негативните коментари от клипа. :mf_surrender:

Докажи!

Ти каза и, че Галена е искала да й спрат лайфа от концерта, а се оказа, че е била Преслава. Да не се окаже пак някоя грешка :1000 (29):

Галена снощи снима нещо едва ли е имала време даже да погледне какво се случва :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво разбираме ние от световно ниво? Жената си скъсва гъза от бачкане, а ние злобните все не го оценяваме.

Всичко е новаторско и различно, а ние все недоволни. Започнах да се срамувам сама от себе си, чесно.

Виж че е Коледа и всички патуват? Нищо че утре за Бъдни вечер трябва да са си у дома, за премиерата всички патуваха. И то без техника, телефони и изолирани от света. Не ли ти стана ясно? feminist_en.gif

И не туку ми хвали тая с лайф записите. Направила била 500 000 на премиерата? Ами той новия мафиот, мутрата Павел плаща гледанята с мутренските пари, не виждаш ли? Това да не ти е Галю милия, кой чесно си бачка и само от вафличките си е милионер?

И на Галя не и трабва никой да плаща, тая сама си постига. Галю нещо около дома, сметките...и това е.

Каде сте търгнали да ми я сравнявате с Преса-мутреса? Неблагодарници. feminist_en.gif

 

:3fdb8960598fa63e:

Галя е карала хората от Пайнер да изтрият негативните коментари от клипа. :mf_surrender:

Да не забравяме и че най харесван коментар под дуета на Преслава и Джена беше нещо свързано с цигарите и Преслава, сега къде е?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Смятам , че един малък спад ще подейства и на нея и на вас изтрезняващо . Време е да клекнете пред Пресови. :1000 (29):

Не могат да понесат факта,че Преслава с повечко усилия,хубав не-имиджов клип,хубава песен и най-важното добро изпяване би рекордите на всички пайнерки , както и на Азис , което май до тогава не се беше случвало и то със самостоятелна песен.Преди това с "Тук жена му пази" също бяха пред "Моро му" с начален интерес , но тука някои лаеха , че била дует и за това.А това,че Галена с последните си два проекта набляга на клипа , а не на песента си личи.Песните остават във време,а клиповете са по-скоро за начален интерес и никой не ги помни след месец-два.

Link to comment
Сподели в други сайтове

сигурно Павел те е добре платил. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Ами няма само вафлю да плаща, я..... 1000%20(1).gif 1000%20(29).gif

 

"Пристигамe само със вертолети" (нали Лаки) :3fdb8960598fa63e:

 

Шегувам се. НЕ просто те пътуват заради празниците, при нас Бъдни вечер и Коледа се празнуват на 6-ти и 7-ми оф January.

Ами хора от класа така пътуват... :3fdb8960598fa63e: 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...