Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ти не виждаш много вещо в тоя живот, та Камелия ще видиш....

 

Ами не, ти си заслепен просто. Как пишеш толкова неща за другите изпълнители, а когато Камелия направи същото, ама не тя едва ли не е най-великата, а тя прави абсолютно същите песни копирани от колежките си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не, ти си заслепен просто. Как пишеш толкова неща за другите изпълнители, а когато Камелия направи същото, ама не тя едва ли не е най-великата, а тя прави абсолютно същите песни копирани от колежките си.

 

Когато Камелия е правила ПЪРВА всичко в този бранш, на свой риск, колежките се подхилваха. После никак не им беше смешно и накрая всички се направиха на нея, защото върви, защото е актуално, защото е хитово и защото граби публика. Никога не забравяй, че ПЪРВА е рискувала тя. Затова на 20-та година от кариерата ги сгази всичките във всяко едно отношение. Гледай клипа, там всичко е показано и не ми трябва на мен да обяснявам нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да там е,но ти най-нагло каза,че тва е една класация треторазрядна дето не струвала.

Е кой е наиграния в случая ХАХА

И класацията не и вдига хонорара от 2 499 лв :derisive:

 

Класацията си е треторазрядна и без абсолютно никаква тежест, без значение коя певица е на първо, второ, трето, десето място. Това би трябвало да е ясно на всички. След спирането на радиото, единственото хубаво и реално, което остана е Открит Микрофон. Всичко друго е шитня. От един Открит Микрофон пускат по 10000 статии, отделно взимат статии от други сайтове, а интернет класацията им е пълен фарс най-вече заради начина на "гласуване". Е, все пак е хубаво жанрът да си има някакъв -никакъв сайт с инфо и интервюта...

И също да спомена, радиото стартира с програма през 1994г., а не в годината, в която Камелия стартира...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Камелия е правила ПЪРВА всичко в този бранш, на свой риск, колежките се подхилваха. После никак не им беше смешно и накрая всички се направиха на нея, защото върви, защото е актуално, защото е хитово и защото граби публика. Никога не забравяй, че ПЪРВА е рискувала тя. Затова на 20-та година от кариерата ги сгази всичките във всяко едно отношение. Гледай клипа, там всичко е показано и не ми трябва на мен да обяснявам нищо.

 

И двете й песни са много слаби, няма какво да гледам. Всичко пято, пято, гъзено, гъзено- нищо ново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете й песни са много слаби, няма какво да гледам. Всичко пято, пято, гъзено, гъзено- нищо ново.

 

Няма как някаква сърдита бургазлийка да казва кое е слабо и кое не, като дъни в цялата държава. Съжалявам, не ти се получи, като с Бургас и Ники....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете й песни са много слаби, няма какво да гледам. Всичко пято, пято, гъзено, гъзено- нищо ново.

 

Кажи ми пък песен, в чиито текст няма вече изпяти фрази, думи и т.н?! Конкретно Дразни ме е един от летните хитовете тази година, а новата песен едва ли ще стане кой знае какъв хит, но Камелия тази година си има Дразни ме, а ти си супер ограничена. Смятам дори, че разказите ти,в една друга тема, че си посещавала участия на някой изпълнител, са плод на твоите сънища. Евентуално клуб може би си посещавала преди години и то на детска дискотека...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За седмица 600 000, което по 70-80 000 на ден. За нея даже е повече от добре. Не гледай толкова в трафика на Пайнер. Кама си има собствена писта...

 

Е, не е 600к. За 7 дни има 450к. От миналия четвъртък до днес има няма и 200к. Така като гледам в най-добрия случай ще направи 250к за 7 дни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, разбирам да защитаваш ТОП 5 позицията на Камелия за годината, но да я изкарваш номер 1... Дори и Деса миналата година не беше категоричен номер 1, въпреки че беше стабилен ТОП 3.

 

А думата 'първа' по-добре не я споменавай, че Десовите скоро може да се захванем с този въпрос в темата за ДС... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, разбирам да защитаваш ТОП 5 позицията на Камелия за годината, но да я изкарваш номер 1... Дори и Деса миналата година не беше категоричен номер 1, въпреки че беше стабилен ТОП 3.

 

А думата 'първа' по-добре не я споменавай, че Десовите скоро може да се захванем с този въпрос в темата за ДС... :3fdb8960598fa63e:

 

Напротив, точно затова споменавам думата ПЪРВА, защото нищо не можете да покажете, нито да докажете. Деса винаги е след Кама във всичко....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи ми пък песен, в чиито текст няма вече изпяти фрази, думи и т.н?! Конкретно Дразни ме е един от летните хитовете тази година, а новата песен едва ли ще стане кой знае какъв хит, но Камелия тази година си има Дразни ме, а ти си супер ограничена. Смятам дори, че разказите ти,в една друга тема, че си посещавала участия на някой изпълнител, са плод на твоите сънища. Евентуално клуб може би си посещавала преди години и то на детска дискотека...

 

На 1 декември бях на Константин в Планета Пайнер, като не знаеш, си мълчи. И напоследък от години не ходя на участия на изпълнители, защото не си заслужава като преди години- сега е едно и също, едни и същи песни в едно темпо вървят в някакъв микс. А преди години какви участия имаше на Галена, Борис Дали, Райна, Емилия, Гергана, Анелия, Глория. Сега не си заслужава да се ходи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Камелия е правила ПЪРВА всичко в този бранш, на свой риск, колежките се подхилваха. После никак не им беше смешно и накрая всички се направиха на нея, защото върви, защото е актуално, защото е хитово и защото граби публика. Никога не забравяй, че ПЪРВА е рискувала тя. Затова на 20-та година от кариерата ги сгази всичките във всяко едно отношение. Гледай клипа, там всичко е показано и не ми трябва на мен да обяснявам нищо.

Сигурен ли си, че не си ударил три мастики? Не си спомням да е имало завера срещу Камелия. По принцип си човек, от когото може да се научат полезни неща, но това е само когато си спокоен. В дни като този целомръдието ти се губи някъде по трасето. Защо звучиш така реваншистки? И в какво са първи Десислава и Камелия пред едни Глория и Тони Дачева? Защо в устата ти е само Камелия при наличието на още изпълнители също със свои заслуги - ми да, има си място жената в бранша както всяка от големите, ама ти я изкара първопроходник във всичко. От 10 г. лафовете ти са едни и същи въздухарски такива от рода на "Камелия гази наред като валяк цинкова кофа". Никой не е оспорвал нейните качества. Има нещо по-дълбоко и лично тука според мен, медиатор си на някакви стари рани на Камелия. Стига с тоя кариеризъм. Гледайте малко по-глобално на нещата. Защо вече не се говори за музика тука? По тоя случай ще те поздравя с нещо наистина музикантско, а не с Кукли, Фукли, Дрипли и подобни неща, от които и Камелия иска да е част:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че не си ударил три мастики? Не си спомням да е имало завера срещу Камелия. По принцип си човек, от когото може да се научат полезни неща, но това е само когато си спокоен. В дни като този целомръдието ти се губи някъде по трасето. Защо звучиш така реваншистки? И в какво са първи Десислава и Камелия пред едни Глория и Тони Дачева? Защо в устата ти е само Камелия при наличието на още изпълнители също със свои заслуги - ми да, има си място жената в бранша както всяка от големите, ама ти я изкара първопроходник във всичко. От 10 г. лафовете ти са едни и същи въздухарски такива от рода на "Камелия гази наред като валяк цинкова кофа". Никой не е оспорвал нейните качества. Има нещо по-дълбоко и лично тука според мен, медиатор си на някакви стари рани на Камелия. Стига с тоя кариеризъм. Гледайте малко по-глобално на нещата. Защо вече не се говори за музика тука? По тоя случай ще те поздравя с нещо наистина музикантско, а не с Кукли, Фукли, Дрипли и подобни неща, от които и Камелия иска да е част:

Старите рани на Камелия са липсата на Певица на годината - неслучайно Фокса е настроен най-остро към носителките на тази награда - Гло, Деса, Преса .. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви времена дойдоха. Камелия, на 46 мачка ама откъдето и да го погледнеш и забележки няма, а някакви си фенчета на смачканите наскоро в САЩ взели да ни обясняват как някаква си статуетка "Певица на годината" било щета. Алооооооооо, в 21 век сме, няма "Певица на годината"! Няма бре, закриха я като мерило. Скоро ще закрият и тубата така, както закриха и класациите на какви ли не медии. И тогава остават живите участия и концертите. Само това винаги остава. А там, там си знаят същите как стоят нещата, от колко много години са така и как няма шанс да се променят поради ясните възможности на всеки в чалгата. Та те така, колкото и да им е мъка на едни писатели тук....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Размаза есента! Направо навря в миша дупка гордостта на Пайнер. И им го каза в очите, като се върна от Америка. Дерзайте, това е днес....

 

Не знам, Цецо, едно време бързите песни на Камелия бяха "Целувай ме" и "Никотин", а сега - "Бентли, ментли". Ако е само експеримент - ок, но да се движи по течение,което някой друг е създал не й е нито в стила, нито й отива.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, Цецо, едно време бързите песни на Камелия бяха "Целувай ме" и "Никотин", а сега - "Бентли, ментли". Ако е само експеримент - ок, но да се движи по течение,което някой друг е създал не й е нито в стила, нито й отива.

 

Нищо, нека и малките видят, че и такава музика може да прави. И "Бентли-Ментли" е брутална гавра с курветините в чалгата. Има много такива. Иначе, това се харчи днес. На това симпатизират тези, които се надяваха Камелия да не направи нещо такова, за да си плуват спокойно в нишата. На такива трябва да се покаже, че само да поиска и спира тока на измислената част от тях. Толкоз, засега стига....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук обсъждано ли е, че "Пайнер" са пуснали ретиражи на албумите на Деси Слава (а и на много други)?

За съжаление на обложката на "Нямам проблеми" има печатна грешка и пише "Намам проблеми". :1000 (10):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук обсъждано ли е, че "Пайнер" са пуснали ретиражи на албумите на Деси Слава (а и на много други)?

За съжаление на обложката на "Нямам проблеми" има печатна грешка и пише "Намам проблеми". :1000 (10):

Обсъждано е, но правописната грешка, която си е от стара обложка едно време, е най-малък проблем в случая. Което не оправдава недоглеждането им, де.

Нищо не са направили освен да напечатат грозни, грапави и неоригинални щампи върху най-евтините дискове, които не са матрични.

Прежалих се само за "Завинаги", защото го нямам, но принко диск всеки може да си направи във фотото и няма да струва 6 лв. Аз мога и 60 лв да дам за албум, но ако е качествен. Антиките в olx и базар, макар и употребявани, си струват сто пъти повече. Сега с тия тиражи им личи колко не им се е занимавало... Видели там, че има интерес и айде... Ми направи го като хората. Има хора, които разбират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път Кама е била на 2-ро място в тази класация и дайдакажем,че е топа на чалгата, ами какво ще кажеш тогава за оная дето я печели за 6-ти път , където твърдеше ,че песента и е претоплена манджа. Ти си наистина голяма фурнаджийска лопата.

Когато Камелия е била на върха на тая класация, Петя от Добрич въртеше свирки и минети на Милко, че да стане Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, Цецо, едно време бързите песни на Камелия бяха "Целувай ме" и "Никотин", а сега - "Бентли, ментли". Ако е само експеримент - ок, но да се движи по течение,което някой друг е създал не й е нито в стила, нито й отива.

Аз бих добавил и тази към бързите - ненормална е, а и клипът, макар че не се възприе от масите. Но масата, както знаем, е сбъркана...

Има и още песни, като "Оставяш петна", които са изключително добри. Какво всички започнаха да правят рап песни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е да се правят рап песни, след като това е комерс вълната, наложена от Гери-Никол, Криско, Тита и други подобни. Чалгата както винаги изсмуква най-модерното от други жанрове около себе си, нали затова се нарича чалга- ТОП музиката на Бг, която винаги привлича хората с най-скандалното и комерсиалното, но и е оплювана за това. Каквото и да си говорим, и горепосочените няколко поп имена вече са си чалга, особено тази година. Поп-фолкът привлече и тях.

И във връзка с това песента на Камелия идва малко закъсняла, защото тази мода чалга певци да навлизат в поп и ар енд би води беше и си остана актуална само през 2016, сега е по-скоро обратното. На мен ми е интересно дали с такъв проект в малък канал би могла да стигне милионче до края на годината, това ще си е все някакво постижение...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...