Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Плюенето си има причина и тя не е нова, а е далеч в миналото. Всички я знаят, а тук са написани хиляди страници за нея. Какво да правим сега, като всичко дето му каза Кама, че ще се случи докато толерира 4-5 кифли, вече е факт? Няма как да не стигнем до Глория, Ивана и Преслава. С тях 3-те се прекали в различни периоди от време и това трябва да се знае. Глупостите, които Пайнер направиха с Преслава нито са нови, нито инцидентни. Те са традиция, поне 20-годишна традиция.
Глория пък не виждам с какво толкова са я толерирали. От самото съществуване на наградите само са я ощетявали, на сумати турнета не е била. Ивана и Преслава са нанесли различни щети на жанра, но и двете са били успешни, както и Деса, за която също твърдиш да е била толерирана. В съответния период всяка е заслъжавала и е получавала. Отделно са вредите. Камелия също е получавала награди, хубави места на концерти, покани за турнета. От какво се оплакваш? Сигурно всеки може да се чувства ощетен в даден момент. Но Глория каквото е получила, е заслужавала много повече като признание в онези години. Нито е пречила на Кама, нито на Ивана или Деса.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Наистина изглежда много зле. На кой му е хрумнала малоумната идея за тази крива писта?

 

http://kab-so.com/RKNova/wp-content/upload...Inte_1A1C82.jpg

 

Колодрума в Лондон.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://kab-so.com/RKNova/wp-content/upload...Inte_1A1C82.jpg

 

Колодрума в Лондон.

Ясно. Никога не съм виждал такъв тип зала, нито че при колоездене има такъв тип писти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно. Никога не съм виждал такъв тип зала, нито че при колоездене има такъв тип писти.

 

https://www.bcu.bg/upload/about_us/about_us...ia_kolodrum.jpg

 

Както може да се сетиш, софийския колодрум е потънал в трънаци и се използва за бягане. :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТАЗИ ТЪПА ЗАЛА НЕ Е ЗА КОНЦЕРТИ ? НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ ?

 

СИГУРНО СА ПОХАРЧИЛИ 10 МЛН ЗА ТАЗИ ТЪПА ЗАЛА. УНИКАЛНА ДЪРЖАВА

51f941179cbb14cf620dab14a2f1422d.jpg

Аха. Сега това ли е проблема, залата им е виновна че пляха на пейбей и една Шушана ги размаза целия курник?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плюенето си има причина и тя не е нова, а е далеч в миналото. Всички я знаят, а тук са написани хиляди страници за нея. Какво да правим сега, като всичко дето му каза Кама, че ще се случи докато толерира 4-5 кифли, вече е факт? Няма как да не стигнем до Глория, Ивана и Преслава. С тях 3-те се прекали в различни периоди от време и това трябва да се знае. Глупостите, които Пайнер направиха с Преслава нито са нови, нито инцидентни. Те са традиция, поне 20-годишна традиция.

И ти прекали с Кама :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТАЗИ ТЪПА ЗАЛА НЕ Е ЗА КОНЦЕРТИ ? НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ ?

 

СИГУРНО СА ПОХАРЧИЛИ 10 МЛН ЗА ТАЗИ ТЪПА ЗАЛА. УНИКАЛНА ДЪРЖАВА

51f941179cbb14cf620dab14a2f1422d.jpg

 

 

Наистина изглежда много зле. На кой му е хрумнала малоумната идея за тази крива писта?

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крива писта?Вие за първи път ли виждате колодрум? :mf_surrender:

Да. Не съм фен на спорта и дори не бях чувал думата “колодрум” преди да обявят този концерт. Ама няма лошо, де - човек научава нещо ново всеки ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. Не съм фен на спорта и дори не бях чувал думата “колодрум” преди да обявят този концерт. Ама няма лошо, де - човек научава нещо ново всеки ден.

Ето, че благодарение на Пайнер научихте нещо ново. Шегувам се, ама не с лошо :D Да не се засегнеш ;)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето, че благодарение на Пайнер научихте нещо ново. Шегувам се, ама не с лошо :D Да не се засегнеш ;)

 

Миличка ти много остри изказвания си позволяваш. Не за тоя случай а въобще като цяло. Като си модератор или там каквато си, много си вдигнала акциите. Пишеш и отговаряш сякаш ние сме стадо някакво, овце, пък ти, видиш ли си свръх интелигентна знаеща и можеща.

И недей се оправдава, че се шегуваш то си ти е навик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миличка ти много остри изказвания си позволяваш. Не за тоя случай а въобще като цяло. Като си модератор или там каквато си, много си вдигнала акциите. Пишеш и отговаряш сякаш ние сме стадо някакво, овце, пък ти, видиш ли си свръх интелигентна знаеща и можеща.

И недей се оправдава, че се шегуваш то си ти е навик.

Съжалявам ако си се почувствал засегнат/засегната. И не за този случай, а въобще като цяло.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето, че благодарение на Пайнер научихте нещо ново. Шегувам се, ама не с лошо :D Да не се засегнеш ;)

Спокойно, не се засягам. Винаги оценявам възможностите да науча нещо ново. А и не харесвам спортове, освен тенис, ски и волейбол, така че всичко останало ми е тъмна Индия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото на следващата година ще "представя" годишната класация, базирана на класацията на popnable всяка седмица и по-точно на позициите, а не на бройката гледания. Топ 10 обаче вече е ясен - на 95% съм сигурен, че никоя песен не може да събере достатъчно точки, за да мине 10-тото място. Топ 10 в попфолка за 2017 изглежда така:

 

1. Анелия - Дай ми още

2. Азис - Мотел

3. Емануела - Виновна

4. Алисия feat. Тони Стораро - Добре ти беше

5. Джена - Коя

6. Емануела - Почти перфектен

7. Алисия и Илиян - Нито дума

8. Галин и Емануела - 5, 6, 7, 8

9. Деси Слава - И на всички като тебе

10. Роксана feat. Румен Борилов - Хиляда пъти

 

Единствената песен, която има (тънък) шанс да влезе в топ 10 на мястото на мангалите е... "Дразни ме". :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

O2 Arena London

 

HOKS-O2-0016-A2-990x465.jpg

С тая разлика, че тая зала е мултифункционална, а Колодрума в Пловдив е специфично правен като за ... колодрум, каква изненада.

 

Аре крий се някъде и ти, залата им била виновна. На бабите им фурките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото на следващата година ще "представя" годишната класация, базирана на класацията на popnable всяка седмица и по-точно на позициите, а не на бройката гледания. Топ 10 обаче вече е ясен - на 95% съм сигурен, че никоя песен не може да събере достатъчно точки, за да мине 10-тото място. Топ 10 в попфолка за 2017 изглежда така:

 

1. Анелия - Дай ми още

2. Азис - Мотел

3. Емануела - Виновна

4. Алисия feat. Тони Стораро - Добре ти беше

5. Джена - Коя

6. Емануела - Почти перфектен

7. Алисия и Илиян - Нито дума

8. Галин и Емануела - 5, 6, 7, 8

9. Деси Слава - И на всички като тебе

10. Роксана feat. Румен Борилов - Хиляда пъти

 

Единствената песен, която има (тънък) шанс да влезе в топ 10 на мястото на мангалите е... "Дразни ме". :1000 (19):

Алисия йосмата какво папви там :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото на следващата година ще "представя" годишната класация, базирана на класацията на popnable всяка седмица и по-точно на позициите, а не на бройката гледания. Топ 10 обаче вече е ясен - на 95% съм сигурен, че никоя песен не може да събере достатъчно точки, за да мине 10-тото място. Топ 10 в попфолка за 2017 изглежда така:

 

1. Анелия - Дай ми още

2. Азис - Мотел

3. Емануела - Виновна

4. Алисия feat. Тони Стораро - Добре ти беше

5. Джена - Коя

6. Емануела - Почти перфектен

7. Алисия и Илиян - Нито дума

8. Галин и Емануела - 5, 6, 7, 8

9. Деси Слава - И на всички като тебе

10. Роксана feat. Румен Борилов - Хиляда пъти

 

Единствената песен, която има (тънък) шанс да влезе в топ 10 на мястото на мангалите е... "Дразни ме". :1000 (19):

Значи да се активизираме :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...