Jump to content



Big Brother: Most Wanted


Препоръчани коментари

Няма как някой да ми твърди, че Луна е с нормална психика. Тотално е изпаткала, не знам каква болест е, но самочувствието й е на световноизвестна певица и президент взети заедно, което не е много окей със сигурност. Тук вече не говорим за просто едни болни амбиции, а за нещо по-задълбочено и сериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 763
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Понякога се чудя дали Луна не е в роля. В последните 2 епизода я хванах на няколко пъти как се сдържа да не се насмее докато плюеше по Динко и Захажаева. Определено е много противоречив образ. Аз се надявам да я изгонят другата седмица, защото едва ли ще покаже повече от това. А заради нейните сцени другите не могат да се развият като образ или нямат време да ни го покажат от толкова ефирно време за Луна.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фънки и Константин обаче са отвратителни. Фънки е ужасен каруцар като изказ и обноски - тотален Шрек. Константин - вечно неадекватен, пиян, отнесен от вихъра, с една мазна самодоволна усмивка. Аз просто не знам как допуснаха през 2006 тоя човек да спечели брадъра. Райна с нейните истерии или каквото са там, за което тук я обвинявате, е сто пъти по-стойностен човек с ценности и нормален живот. И тъпото е, че Константин е абсолютен прототип на българския мъж.

 

Луна я изкоментирахме - може би точно това е идеята, да не можем да проникнем зад тоя противоречив образ и да разберем с отклонения ли е или не. Само знам, че ако поиска, би могла да се защити, ама не знам защо не го прави. Миналия път Гъмов нападаше чалгата, а тя въобще не се постара да развенчае митовете за нея - достатъчно е да вземе да поговори за музиката си, по-точно за по-стойностните си песни и да им затвори устата. Ама да им говорим нормално, не да се зъби и напук. И пак може да ги провокира - с леко съспенс, по тънката лайсна. И да млъкнат. Тогава ще спечелят уважанието на нея и другите от жанра, но те не знаят как да си защитават творчеството. Как може да търпят Фънки да им се прави на големия музикант, а тях да ги има за ниско качество. Ми застани, кажи какви текстове ти е писала Надежда Захариева, какви балади имаш, как си ги създала, от какво си се вдъхновила, вземи китарата, изпей нещо. На Луна парчета са й писали Дони и Момчил, има уникални балади. Не, братче - то предпочита да си рекламира циганските песни и да се кара с хората. И си мисли, че като ги е провокирала, голям подвиг е направила - че сме видели какви са всъщност. И без нея го знаем, така че така излага себе си по-скоро... язък й за претенциите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои песни са й написани от Дони и Момчил?

 

Щото тази балада дето тя си пее "без теб не мога, без теб животът няма смисъл и без тебе ще умра" е толкова тъпа, че на Глория първите песни от 1994 са ми като "Лунната соната" пред тая боза на Луна.

А какво да защити тя, след като никога не е била част от качествения поп фолк. Ти, Стеф, слушал ли си й песните през 96-99г.? Потресаващи са, тъпунгерски текстове, никакви мелодии, курвенски визии. Ето вчера пуснах един клип на Глория, излъчван по БНТ на "Уморих се от теб", от тази програма има още и на Милко, Нелина, Дачева, Сашка и Луна - и на фона на

,
,
,
и т.н. Луна излиза и пее тая чекия с извинение.

 

 

Тя не знае къде се намира и никога не е знаела. Кацнала е на Луната и гледа от там Земята с розови очила.

Смешно и жалко беше вчера като каза, че и тя била музикант и не можа да отговори на 1 въпрос на Фънки. Това е все едно ти и аз да кажем, че сме програмисти, a да не познаваме езиците за програмиране.

Как да се защити в такъв случай освен с нападки за теглото и външния вид. Жалка картинка. Не смятам, че е умен и интелигентен човек, по постъпките й и поведението може да се прецени, а ако беше такава нямаше да има подобна дискография. А за певчевските й способности нищо не може да каже човек.

 

Сашка Васева след всички й изцепки и цепки през годините излезе толкова свестен човек, че не мога да повярвам дори.

Но дори и Глория не би могла да си защити жанра, убеден съм. Сигурно няма да се сети за песента си на Митко Щерев, няма да се сети да каже, че е бачкала с Максим Горанов, че Хулио Иглесиас й е почитател,

че си е написала 40% от творчеството, че има над 50 кавъра по нейни песни в 5 държави и пр. Тук голяма част от тях няма да се сетят да споменат, че тази музика в нашите съседки е всъщност тяхната естрадна музика и вирее от 70 години и е музика с традиции и история, с големи композитори, с големи изпълнители, културно и географски обусловена, което дефакто я прави уникална по рода си. Защото не прилича нито на руската, нито на италианската музика и това че на някой душичката и сетивата не я приемат не значи, че не струва. Виждам само Есил подходяща за адвокатстване на тая тема и то защото е виряла и в други жанрове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефят коментарите на Пачо и на Стеф..все едно гледам Емилия Стоянова, която е много запозната с поп-фолка...особено за първата генерация изпълнители..относно за Луна тя е първата и след нея тръгнаха другите да правят такива чикии, като "Опа,опа", "Извади парите чиче", "Искам го - стискам го" ...Луна е странна птица и като гледам няма нито една колежка, която да е споменала от която да се възхищава..само веднъж спомена, че харесва Румяна и че нея я вижда за голяма звезда и до там...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна е едноличен лидер. Мачка с лицемерие и психо поведение.

 

Първи ден към Фънки: Ти си моя идеал за мъж.

Трети ден за Фънки: Когато го срещна с поглед, не по мое желание, изпитвам отвращение. Аз не съм дошла в дебелариум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как няма да изперка като изгуби 170 милиона? Друг е въпроса, че не е толкова луда колкото се изкарва с това поведение.

 

Какви 170 милиона? Няколко милиона евро е имала в банката, и то са били на турски бизнесмени, вкарани на нейно име само за да се възползват от високите лихви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви 170 милиона? Няколко милиона евро е имала в банката, и то са били на турски бизнесмени, вкарани на нейно име само за да се възползват от високите лихви.

 

 

170 милиона :roll1: То сигурно цялата чалга, взета заедно, няма такива активи.

 

След като гръмна скандала с КТБ, стана ясно, че звездата от зората на поп фолка – Луна къта цели 116 милиона евро във фалиралата финансова институция. Сумата не е натрупана с честен труд, а от далавери, които изпълнителката въртяла с бившия си любовник – възрастен турски бизнесмен.

 

То е ясно, че са били на турчина, но най-вероятно на нейно име. Не е толкова луда според мен. Вчера даже докато се караше с Фънки на няколко пъти беше готова да се разсмее. Театрото е на ниво. Сигурно са и дали 150-200 хиляди и жената се излага.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

200 хиляди за Луна от Брадъра? Вие добре ли сте, те толкова не са давали нито на Хранова, нито на Йорданка Христова, нито на Евгени Минчев.

Луна е влязла за смешни пари, щото е на зор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои песни са й написани от Дони и Момчил?

 

Щото тази балада дето тя си пее "без теб не мога, без теб животът няма смисъл и без тебе ще умра" е толкова тъпа, че на Глория първите песни от 1994 са ми като "Лунната соната" пред тая боза на Луна.

А какво да защити тя, след като никога не е била част от качествения поп фолк. Ти, Стеф, слушал ли си й песните през 96-99г.? Потресаващи са, тъпунгерски текстове, никакви мелодии, курвенски визии. Ето вчера пуснах един клип на Глория, излъчван по БНТ на "Уморих се от теб", от тази програма има още и на Милко, Нелина, Дачева, Сашка и Луна - и на фона на

,
,
,
и т.н. Луна излиза и пее тая чекия с извинение.

 

 

Тя не знае къде се намира и никога не е знаела. Кацнала е на Луната и гледа от там Земята с розови очила.

Смешно и жалко беше вчера като каза, че и тя била музикант и не можа да отговори на 1 въпрос на Фънки. Това е все едно ти и аз да кажем, че сме програмисти, a да не познаваме езиците за програмиране.

Как да се защити в такъв случай освен с нападки за теглото и външния вид. Жалка картинка. Не смятам, че е умен и интелигентен човек, по постъпките й и поведението може да се прецени, а ако беше такава нямаше да има подобна дискография. А за певчевските й способности нищо не може да каже човек.

 

Сашка Васева след всички й изцепки и цепки през годините излезе толкова свестен човек, че не мога да повярвам дори.

Но дори и Глория не би могла да си защити жанра, убеден съм. Сигурно няма да се сети за песента си на Митко Щерев, няма да се сети да каже, че е бачкала с Максим Горанов, че Хулио Иглесиас й е почитател,

че си е написала 40% от творчеството, че има над 50 кавъра по нейни песни в 5 държави и пр. Тук голяма част от тях няма да се сетят да споменат, че тази музика в нашите съседки е всъщност тяхната естрадна музика и вирее от 70 години и е музика с традиции и история, с големи композитори, с големи изпълнители, културно и географски обусловена, което дефакто я прави уникална по рода си. Защото не прилича нито на руската, нито на италианската музика и това че на някой душичката и сетивата не я приемат не значи, че не струва. Виждам само Есил подходяща за адвокатстване на тая тема и то защото е виряла и в други жанрове.

"Искам да вали" й е писана от Момчил Колев, тя е малко в стил Ирина Флорин. "Искам те до мен" също била на някакъв поп композитор. Откъм балади има много добри попадения, но кючеците... там има сериозни крайности, по-големи и от тези на Ивана. Беше доста скандална и наистина продаваше от това, към днешна дата е гротеска.

Не знам колко капитал е натрупала покрай любовници и не ми е интересно. Явно в последните години няма кой знае какво състояние - едва ли са й дали някакъв космически хонорар обаче.

Тази песен я харесвам:

 

Много ме кефят коментарите на Пачо и на Стеф..все едно гледам Емилия Стоянова, която е много запозната с поп-фолка...особено за първата генерация изпълнители..относно за Луна тя е първата и след нея тръгнаха другите да правят такива чикии, като "Опа,опа", "Извади парите чиче", "Искам го - стискам го" ...Луна е странна птица и като гледам няма нито една колежка, която да е споменала от която да се възхищава..само веднъж спомена, че харесва Румяна и че нея я вижда за голяма звезда и до там...

Ау, нещо не е радващо това сравнение точно с Ема Стоянова. Със сигурност сме по-запознати от нея и мненията ни не лъкатушат.

Луна се има с Лия и Силвия, но май винаги е страняла като цяло и повече е била в чужбина в последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

E, кво, младо момиче е, Дий е пич, тя е пичка - в реда на нещата е всичко. :1000 (29):

Ама май не е на**ана, съдейки по държанието й сутринта.

Алкохола не и влияе добре на хистеричка заприлича :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дебора е толкова антиженско същество... Една такава раздърпана, оръфана, пошла и нагла, че точно с това не бива да се свързва една жена. Толкова млада, а сутрин е като алкохолизирана нимфоманка клошар. Никакъв пиетет към финес, нищо нежно и непокварено. Изглежда ми като излязла от квартален бордей. Никакво уважение към себе си. Как една свястна чалгарка не влезе в тоя формат, бе Боже... изключвам Райна и Рени, макар че това не е техният формат, където да покажат позитивите си. Искам някоя нормална да влезе и да размаже такива като Фънки. Не агресирали Отварачки, Дебори... Кой я знае тая, на кого е интересна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че какво му е на Фънки? Супер ги реди чалгатресите.

Агресивен човек с комплекси, който не спира да се излага. 2007 Преса хубаво го нареди в айдъла - единствено тогава чалгаджийка си защити жанра, и той омекна. После омекна и при вида на Глория, когато се появи в един от епизодите на айдъла 2008. Много малко стига да му се затвори устата, но никоя не се осмелява. Тенденциозно има кофти отношение към фолка, без да е запознат в детайли, кофти отношение има и към фолклора - заяви го в последните Капки и в предните, без да е питан. И не го демонстрира деликатно, а просташки. Да не говорим за цялостния му вид и стил. Не знам колко звезди е докарал и какъв музикант е - това не трябва да го оправдава, а задължава. Иначе дълбоко в себе си сигурно не е лош, но това налагане на своето и тоя хардрок нихилизъм са му в повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко че днес няма Биг Брадър спомняте ли си преди го даваха и събота дори :mf_surrender:

И в неделя, да не говорим, че през седмицата имаше и нощен вариант по 30-тина минути. Изобщо последните години е пълна пародия - нито са в изолация, нито ги излъчват както трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...