Jump to content



Online: Джена - Да ти бъда корона


Препоръчани коментари

Текстът е много скандален и интересен, музиката не ми харесва. Стъпка назад от "Коя".

 

Иначе изглежда много добре, браво на Джини поне за това, не можем да не ѝ го признаем!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша. Джена взе да прилича на нещо след раждането. Много по-добре е визията й.

 

Точно и аз това щях да кажа, че вече ги няма перата, камъните и целия кич. Изчистила е визията си и изглежда мега яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-слабата песен на Джена и изобщо една от най-тъпите, които съм чувал някога. От думите почти нищо не разбрах и затова спрях и да се заслужвам.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялата песен е като че се кара на някого и на всичкото отгоре не й се разбират част от думите.

 

Толкова е тъпа, че нищо чудно да стане хит. :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-абдурдно е, когато минава от пеене към речетатив без никаква причина и самото й говорене звучи супер инфантилно. Ебаси излагацията, като гледам и върви слабо откъм гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почва обещаващо, следва дисфорично усещане. Нищо кой знае какво, тия Оцкови бийтове вървяха преди 3-4 години. Някъв слаб докъм среден хит ще е. Но не е толкова зле, колкото провалите й от преди 2 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оцко за нищо не става вече,а какви хитове правеше преди години..Сам се прецака като си повярва и си направи музикална компания,която се оказа,че дори и не е негова.Аз се чудя Джена как се е съгласила на тази "музика" и "текст".Изпяването не ми допада.Очаквах много повече от Джени след "Коя" и дуета с Преси.Дано със следващата случи на хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кифленският текст много ме кефи, но е малко наблъскан, иначе е крачка назад след предните брутални два хита. Според мен обаче ще се завърти здраво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялата песен е като че се кара на някого и на всичкото отгоре не й се разбират част от думите.

 

Толкова е тъпа, че нищо чудно да стане хит. :1000 (29):

 

И аз исках нещо в този стил да напиша, добре си го казал :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандална е, хем е готина, хем е цигания. Джена отново провокира скандал.

+1

Джена има моя съпорт за Певица! Брутална песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...