Jump to content



Online: Преслава - Не се изтриваш


Препоръчани коментари

Звучи ми като песен, отхвърлена от Яница.

 

Клипът е хубав, но не ме грабна песента. За циганските напеви, които отдавна са демоде, пък да не говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 117
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не знам от колко време не си бях свалял чалга на компютъра (освен Десислава :D) .

Преслава ги гръмна с това парче. Има нещо ретро, динамично е и според мен ще пръска в дискотеките.

Изглежда зашеметяващо в клипа. Още колко мнооого хляб има в това момиче :) Само така !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресюми на 4тия си ден ще направи повече гледания от 3тия, Кралица! :Vishenka_05:

 

Ден 3 - 300К

Ден 4 - 305К (засега, а има още близо 3 часа)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-големия феномен, излизал в последните години в попфолка. Дори и да се забрави след няколко месеца, първоначалният интерес към песента е безпрецедентен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ви забравяне, това е песента, от "Мотел" не бях виждал подобно нещо. Иначе според мен за нея лично след "Моето слабо място" не беше имало нещо такова, вече няма мнения, а факти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто този път Преслава нацели жесток хит. Такъв интерес не е имало от "Моето слабо място" насам. Куплетите просто ме разтапят, ненормални са! :1000 (34):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено тази есен се очерта доста интересна откъм предложения, като се започне с Преслава след това Деси Слава и Джордан.. а бе все хубави песни. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никак не я харесвам Преслава, но няма как да и се отрече че песента е добра. Имала е и доста по-добри парчета и все пак това си го бива. Колкото до първоначалния интерес, според мен идва от това че хората просто си я искат .. искат подобни песни, а не като предните и бълвочи. Определено се очертава силен есенно/зимен семестър за чалгата.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Просто този път Преслава нацели жесток хит. Такъв интерес не е имало от "Моето слабо място" насам. Куплетите просто ме разтапят, ненормални са! :1000 (34):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...