Jump to content



Online: Преслава - Не се изтриваш


Препоръчани коментари

  • Отговори 117
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Фиклена колкото и минуси да даде, фактът е, че Преса изкара хит. Колко тъжно. :1000 (29):

Да, газ пикае от злоба и плаче като алкохоличка пред новия топ хит на Преси!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново надмина очакванията ми,евала!Песента е много хубава,доста интересни фрази има,а за клипа нямам думи!Доста се е постарала Преси,много приятно ме изненада.Много силна година за нея.Пожелавам успех на парчето :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе какъв слаб припев?

Така ми се забила в главата, това ....в скъпата кола.... и не излиза, че полудявам 1000%20(29).gif

Незнам от кога не се е случвало с някоя песен.

Май този новия Павел добре и влияе... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой казва, че текстът бил слаб?! Текстът е повече от добър, толкова добри рими и на място, удря право в целта, особено ако си преживял подобно нещо. Най-добрата песен за есента, може би Яница е втора, Деси с дуета трета. Тази година си заслужава певица, ако имаше награди. Нямам търпение да избухна в дискотека на това, с брутален бас вече ще е убиец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига злобяхте. Преслава този път сцепи по всеки параграф. Официално си върна лидерството и мачка рекорди и за гледания и за лайкове. Добър бич за галенините. Най накрая ще млъкнат насрани.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast, колко споделяния има вече?
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой казва, че текстът бил слаб?! Текстът е повече от добър, толкова добри рими и на място, удря право в целта, особено ако си преживял подобно нещо. Най-добрата песен за есента, може би Яница е втора, Деси с дуета трета. Тази година си заслужава певица, ако имаше награди. Нямам търпение да избухна в дискотека на това, с брутален бас вече ще е убиец.

Снощи бях на дискотека и я пуснаха - звучи брутално наистина...

Link to comment
Сподели в други сайтове

PRESLAVA - NE SE IZTRIVASH / Преслава - Не се изтриваш, 2017

 

24h - 497 739 показвания

 

Може и да са малко повечко, няма да покаже точния брой веднага. Но е факт - това е рекорд за Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее, без малко да стигне 500 хил. Но тези цифри са невероятни!

вече ги мина ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито за рекорда! Когато най-малко очаквах смаза тотално :Vishenka_05: 500К е голяма цифра, дори да бъде минат скоро, това е доказателство, че Преслава далеч не е залязла и с една здрава песен може да предизвика интерес, който не е имала никога.

 

А защо клипът не е в тренда?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че Преслава която харесвам се завърна с тази песен. От многго време исках да смаже с нещо и тя го направи... Песента е брутална, текст, клип всичко е изпипано. Като гледам има недоволни, някой хора пускат минуси наред :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...