Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Вие малоумни ли сте? Кое не разбрахте от категорично заявеното от фирмата, че КОНЦЕРТА НЯМА ДА СЕ ИЗЛЪЧВА НА ЖИВО? :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие малоумни ли сте? Кое не разбрахте от категорично заявеното от фирмата, че КОНЦЕРТА НЯМА ДА СЕ ИЗЛЪЧВА НА ЖИВО? :mf_surrender:

 

В смисъл, наистина няма да се излъчва на живо? :scratch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми се смешен с напъните си да е забавен.

 

Искаме си Драго Драганов пак за водещ!!! :feminist_en: :3fdb8960598fa63e:

А Жевко Мегз не искате ли, уважаеми?

Или Влади Априлов от наградите на Маргарит Дьо Лозан? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Жевко Мегз не искате ли, уважаеми?

Или Влади Априлов от наградите на Маргарит Дьо Лозан? :3fdb8960598fa63e:

 

Не, специално настояваме за Драго Чая. Да крещи и да се емоционира на всяко представяне на певица "НАААААЙ-ГОЛЯМАТАААА, НАаааааААЙ-харизматичната, КОЯЯЯЯ, да чуяяяя???" сякаш дърт манаф го пляка в дивака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, специално настояваме за Драго Чая. Да крещи и да се емоционира на всяко представяне на певица "НАААААЙ-ГОЛЯМАТАААА, НАаааааААЙ-харизматичната, КОЯЯЯЯ, да чуяяяя???" сякаш дърт манаф го пляка в дивака.

:roll1:

:roll1:

:roll1:

Аз още не мога да разбера въпросния какви музикални качества има, че Ивана дори дует записа с него. Ави Бенеди ми е като негов наследник - същия мазен чичко, намазан с фон дьо тен, но с по-малко коса и права при това

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наско Михайлов е добър водещ.

А помните ли представянето на четвъртия рожден ден на телевизията на Драго с "От понеделник" и с кокошките? :lol:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

:roll1:

:roll1:

Аз още не мога да разбера въпросния какви музикални качества има, че Ивана дори дует записа с него. Ави Бенеди ми е като негов наследник - същия мазен чичко, намазан с фон дьо тен, но с по-малко коса и права при това

 

Бенеди беше пуснал в някакъв свой сайт или ФБ страница анкета с въпрос към феновете си "В кой град на България искате да дойда да ви гостувам?". :roll1: Аз натинснах "Пловдив", само за да видя колко души са вотнали. 4-5 гласа имаше от цяла България.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бенеди беше пуснал в някакъв свой сайт или ФБ страница анкета с въпрос към феновете си "В кой град на България искате да дойда да ви гостувам?". :roll1: Аз натинснах "Пловдив", само за да видя колко души са вотнали. 4-5 гласа имаше от цяла България.

:roll1: :roll1: :roll1:

Ах ти, палавнико, не знаех, че му следиш профилите в интернет. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Как да устоиш на тоя фон дьо тен?

Виж му снимките от обложката на албума - по-восъчен е от Галена и фигура от Мадам Тюсо, взети заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж му снимките от обложката на албума - по-восъчен е от Галена и фигура от Мадам Тюсо, взети заедно.

 

Като стана въпрос за фон дьо тен, представяш ли си в следващия си клип Ави да е гол до кръста и с нагримиран корем като Галин в Ме Густа, и да подскача като него. Ааавиджаааан!! :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос за фон дьо тен, представяш ли си в следващия си клип Ави да е гол до кръста и с нагримиран корем като Галин в Ме Густа, и да подскача като него. Ааавиджаааан!! :phpgrin2:

На една снимка от Инстаграма на Галин изключително ясно си личи Хай лайтъра по корема му. Не мога да разбера за толкова глупави ли ни има?;

Иначе Ави има корем и колкото да го рисуват - файдата ще е по-скоро трагикомична, отколкото впечатляваща. За него варианта е да му изрежат подкожните мазнини и с помощта на силиконови импланти да му оформят плочки, такива операции се правят в Сащ. Иначе Ави нито прилича на мъж, а да подскача гол до кръста - не искам и да си го представям, ще бъде излагацията на годината. На 37-8 е а изглежда като 50+, Кокаин е по-запазен и младолик от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На една снимка от Инстаграма на Галин изключително ясно си личи Хай лайтъра по корема му. Не мога да разбера за толкова глупави ли ни има?;

Винаги се подчертават контурите и релефа на тялото. Просто от светлината нищо не личи

 

ето ти го със салфетките да не цапа дънките докато му гримират корема

23825088_135966753841277_2852244127226003456_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...