Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

Кога ще изпее ''Водка с утеха'' на концерт ? Един от най-големите и хитове!

Каква ''Пада звезда''какви пет лева! :3fdb8960598fa63e:

Много ми хареса с течение на времето - "с нея падни и се моли" :Vishenka_05:

 

п.с. при теб излиза ли някакъв лайв във фб?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много ми хареса с течение на времето - "с нея падни и се моли" :Vishenka_05:

 

п.с. при теб излиза ли някакъв лайв във фб?

И аз я харесвам, но е време Преслава да почне да налага старите си хитове защото има много такива.

Не търся лайфове честно казано. После ако някой даде тук линк ще кликна върху него!

Очакваш ли Яни ? Спекулира се, че ще бъде римска богиня!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз я харесвам, но е време Преслава да почне да налага старите си хитове защото има много такива.

Не търся лайфове честно казано. После ако някой даде тук линк ще кликна върху него!

Очакваш ли Яни ? Спекулира се, че ще бъде римска богиня!

Разбира се! Нямам търпение за хитовете на Яни от 2017.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия никога не е била на върха, все е зад някой. Докато Преслава си има 5 години плътно на върха и още толкова спорни .. за мен е по-успешния изпълнител.

Преслава не е била на върха 5 години. 2007 и 2008 ѝ е върхът на нея, в който не е имала конкуренция, макар че в едната стабилен съперник ѝ беше Галена, а в другата... Анелия. Да не говорим, че Анелия много повече години е със статут на ТОП певица- 14- а Преслава в някои години едвам-едвам е влизала там с по един хит. А и, както казах, Анелия хвана точно годините, в които чалгата беше на върха откъм хитовост и одобрение, а Преслава дойде точно към края и нейните най-силни години съвпадат с постепенния процес на разпад на поп-фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не е била на върха 5 години. 2007 и 2008 ѝ е върхът на нея, в който не е имала конкуренция, макар че в едната стабилен съперник ѝ беше Галена, а в другата... Анелия. Да не говорим, че Анелия много повече години е със статут на ТОП певица- 14- а Преслава в някои години едвам-едвам е влизала там с по един хит. А и, както казах, Анелия хвана точно годините, в които чалгата беше на върха откъм хитовост и одобрение, а Преслава дойде точно към края и нейните най-силни години съвпадат с постепенния процес на разпад на поп-халка.

Кога Преслава едва-едва е влизала в топа, бе? Тя никога не е излизала от там ... само 2013 и 2016 беше по-слабо. Говориш глупости в момента. За разлика от Анелия, която бълва на година по пет блудкави бози и фийчъринги с куцо, кьораво и сакато, Преслава има доста по-изчистена дискография.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава само с една солова песен? :mf_surrender: Малко като случая с "Лудата дойде", когато изпя само и единствено нея на площада. Поне "Пада звезда" да беше включена. Странно ще е без най-големите имена и без никакви ретро песни. Гледам Тотя се възползва максимално от новия си тъпкач - предполагам даже ще използва същия микс отпреди години + новата боза. :mf_surrender: Иначе се радвам, че Яни ще забие всичко свое от 2017. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога Преслава едва-едва е влизала в топа, бе? Тя никога не е излизала от там ... само 2013 и 2016 беше по-слабо. Говориш глупости в момента. За разлика от Анелия, която бълва на година по пет блудкави бози и фийчъринги с куцо, кьораво и сакато, Преслава има доста по-изчистена дискография.

На Анелия падението ѝ започна тази година, а на Преслава реално е още от 2012. Първата винаги е имала повече от един хит на година, с изключение може би на годината с Феноменална, а Преслава понякога едвам е правила и по един. Реално тя за непосочените от теб 2014 и 2015 изпъкваше само с Моето слабо място и На тебе не отказвам, втората подпомогната от Вип Брадър. ТОП певица в тези години я правите вие, феновете ѝ, и статуетките. Нали, говорим за пълноценен ТОП- онзи, който няма отричане. Иначе, че е била сред най-актуалните имена- била е.

Но няма смисъл да спорим след като и двамата очевидно имаме различно и непроменимо мнение. Щом концерта е започнем, да коментираме него.

Има ли снимки на залата вече?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...