Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

Пуснах да видя от Галин натам и "Moro Mou" имаше страхотен и доста по-добър прием от "Не се изтриваш" - песен на 9 месеца срещу песен на 1 месец. Да не говорим, че след Преслава като излезе Фики с "Пате" си пролича голямата разлика в приема - на Фики се съдираха да крещят двойно по-силно.

 

Явно феновете на Преслава са се наговорили да внушават невиждано чудо на новата й песен - удобно е така, особено когато само 40-50 човека са гледали лайфа. И да не пропускаме, че Галена също имаше мощен бис, дори след "The Boss" скандираха името й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Галена беше страхотна! Много яко беше кукленското шоу на Боса, а после разби с Моро му на живо. Баладата също се пееше. Не знам някои какво сте гледали, но и бис си получи накрая, и залата викаше мощно Г- а-л-е-н-а след Боса. Брутално изпълни Моро му, както винаги, когато пее тази песен.

Фики обаче разби с Пате. Супер тъпа песен, но страшен хит. Емилия и Тони Стараро също ми харесаха. Галин се представи много добре. Пропуснах Джена. Гледах малко от Не се изтриваш и не видях чак толкова силен прием. Емануела и Анелия ще си ги спестя. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, защо не излъчват! Искам да го видя колко реално или преувеличено е това толкова слабо представяне на Галена... :1000 (29):

Нали се сещате, че от фен клипчетата не можем наистина да разберем всичко, защото едни може да снимат от ъгъл, от който викат за едната, но пък не викат за другата, и обратното. Излъчването на живо по Планета показваше цялостната реакция на залата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то ако не е Преслава с бис, кой? Но Фики се прие по-дпбре пт нея.

 

А какъв е тоя плейбек на всяка втора песен?

Харесвам Фики, но дуета с Галена в никакъв случай не се прие добре. Нищо, че ми е една от любимите песни за годината.

''Пате'' нямаше лош прием, но избухването което чухме в началото на ''Не се изтриваш'' го имаше само при ''Шушана'' и може би при Галин (него не го изгледах). Преслава се прие супер и дори не очаквах, че ще се приеме толкова добре. Сигурно не е имала толкова добър прием от концерта на които пя за първи път ''Моето слабо място''. И между другото, тя имаше цели два биса. Ти пропусна началото където запя акапела първите думи от ''Не се изтриваш'' и публиката така изкрещя, че останах скандализиран!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

С този концерт Галена официално бетонира слабата си година. Няма измъкване.

 

Тя е готина да я гледаш в ютуб и да си изпипва клиповете. Всичко друго е жив зян. Особено пеенето. Тя няма да прости никога на Преслава, че хората я обичат заради гласа ѝ и харизмата. Даже не разбирам как насъбра толкова фенове :1000 (29):

 

Галена беше страхотна! Много яко беше кукленското шоу на Боса, а после разби с Моро му на живо. Баладата също се пееше. Не знам някои какво сте гледали, но и бис си получи накрая, и залата викаше мощно Г- а-л-е-н-а след Боса. Брутално изпълни Моро му, както винаги, когато пее тази песен.

Фики обаче разби с Пате. Супер тъпа песен, но страшен хит. Емилия и Тони Стараро също ми харесаха. Галин се представи много добре. Пропуснах Джена. Гледах малко от Не се изтриваш и не видях чак толкова силен прием. Емануела и Анелия ще си ги спестя. :1000 (29):

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): страхотно пеене? Хора, не боли да бъдете обективни :1000 (29): :1000 (30): Ебати страхотното пеене :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресовите все по жалки стават, каква слаба година за Галена, какви глупости. Галена се прие повече от добре, но нека радвайте се на приема на Преслава, по точно на хита, щото хит на това ниво нямаше от МСМ!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

На този не му е добър телефонът, или е много близко до колоните.

А на другите явно им паднаха батериите :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На този не му е добър телефонът, или е много близко до колоните.

А на другите явно им паднаха батериите :1000 (29):

Е тоя е близо до сцената и музиката гърми яко

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко бързо свърши концерта обаче .. в Арената продължаваха до полунощ

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледате ли някъде? А всъщност това е първото изпълнение на Дай ми още на концерт? Нормално да се приема супер, песента е мега хит :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко бързо свърши концерта обаче .. в Арената продължаваха до полунощ

Трябваше да орежат пълнежите и да дадат повече песни на големите имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия ако тази година не се беше изложила нямаше да има минаване, след инерцията от предишната, ама... Радвам се за приема й, явно все пак закрива концерта подобаващо, с истински големи хитове. Най-накрая отново да чуем нещо хубаво за нея в годината, в която прави 15 години на сцена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...