Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Татяна с три песни ?

Яница в началото ?

Това някаква подигравка ли е ?

Обърни внимание на времето, трите й песни ще са за време на средно една. Яница не е чак толкова атрактивна, че да е към закриване, ама доста напред са я сложили.

 

Радвам се, че Теда са я дръпнали толкова назад.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обърни внимание на времето, трите й песни ще са за време на средно една. Яница не е чак толкова атрактивна, че да е към закриване, ама доста напред са я сложили.

 

Радвам се, че Теда са я дръпнали толкова назад.

Не казвам да е последна, но можеше да е след Устата.

Личи си, че Димитров хич не залага на принцеса Яни.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, като се замисли човек, има логика Анелия да закрива, и то точно когато прави 15 години на сцена. Годината ѝ е слаба, но покрай отсъствието на Глория, Ивана, Десислава и Камелия тя им е най-голямата легенда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, като се замисли човек, има логика Анелия да закрива, и то точно когато прави 15 години на сцена. Годината ѝ е слаба, но покрай отсъствието на Глория, Ивана, Десислава и Камелия тя им е най-голямата легенда.

:mf_surrender:

Преслава е много по-емблематична от Анелия .. последната е толкова неадекватна, че никой не я взима на сериозно, а едно време какви заложби имаше

 

Ще ми липсва хита "Пада звезда"! :feminist_en:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подредбата не е никак хубава , ясно е ,че Анелия драпа за нещо ,ама ще се види след няколко месеца на наградите(ако има такива)

 

Ще ме изкефи всички да си тръгнат на нейното изпълнение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личи си, че Димитров хич не залага на принцеса Яни.

 

А когато я викаха на всеки концерт без да я познава никой или й се даваха незаслужени награди, пак ли не залагаше? Или когато микосвете им с Живко Микс по концерти бяха колкото или дори по-дълги от тези на Емилия, Анелия и Константин...

 

Всичко е въпрос на интереси...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:

Преслава е много по-емблематична от Анелия .. последната е толкова неадекватна, че никой не я взима на сериозно, а едно време какви заложби имаше

 

Ще ми липсва хита "Пада звезда"! :feminist_en:

Не мисля, че Преслава е по-емблематична. Анелия хвана по-голямата част на златната ера на жанра, а Преслава стана звезда чак към края. Всички българи са чували и за двете, не мога да преценя коя е по-известната. Това, че едната повече години е била пробутвана като номер 1 е друг въпрос, а и като гледам и Анелче е готова да е нагла като нея и да навакса. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че Преслава е по-емблематична. Анелия хвана по-голямата част на златната ера на жанра, а Преслава стана звезда чак към края. Всички българи са чували и за двете, не мога да преценя коя е по-известната. Това, че едната повече години е била пробутвана като номер 1 е друг въпрос, а и като гледам и Анелче е готова да е нагла като нея и да навакса. :1000 (29):

Анелия никога не е била на върха, все е зад някой. Докато Преслава си има 5 години плътно на върха и още толкова спорни .. за мен е по-успешния изпълнител.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, много искам Преслава да изпее на някой концерт ''Новата ти'' и да симулира ехидна усмивка в началото.

Разочаровах се. Исках да изпее "Пада звезда" или някоя стара .. а сега - само една самостоятелна + дует

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оххх до кига с тая Преслава та Преслава вече нищо не прави музиката диктува Галена

Точно тази година въпросната сентенция не върви :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разочаровах се. Исках да изпее "Пада звезда" или някоя стара .. а сега - само една самостоятелна + дует

Кога ще изпее ''Водка с утеха'' на концерт ? Един от най-големите и хитове!

Каква ''Пада звезда''какви пет лева! :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...