Jump to content



Сузанита - какво мислите за нея?


Kitty

Препоръчани коментари

Какво мислите за Сузанита? Редно ли е според вас 14 годишно момиче да се облича така, да показва среден пръст, да пуши и взима наркотици с разрешение на родителите? Видяхте ли интервюто с майка и?

 

Аз, като 33 - годишна жена и леля на 13 - годишна тинейджърка съм силно възмутена от интервюто. Тази жена опитва да убеди нормалните хора, че ненормални и недопустими неща като цигарите и наркотиците са типични за 14 - годишно момиче, още дете! :puke: Одобрявате ли преждевременното порастване и това, децата да са все в компания на възрастни?

 

Аз може да съм се развивала по - бавно като тинейджърка, но на възрастта на Сузанита четях детски романи от поредицата "Вечните детски романи" на издателство "ПАН", обичах да ходя на училище и да уча, музика не слушах, защото тогава беше много популярна англоезичната музика, а аз, нито знаех английски, нито харесвах песните на големите. Сестра ми слушаше "Металика", "Продиджи", "Нирвана" и подобни, за мен това не беше музика, а жалко подобие на музика, идващо от джунглата, все едно шимпанзета свирят на музикални инструменти. А когато попитах сестра ми за името на една песен, отговорът така ме засрами, че предпочетох да не съм като другите, защото не ми се слушаха такива неща, да пея такива неща. В сравнение с нея "Много се лъжеш" на Райна си е направо ангелска.

Към цигарите никога не съм изпитвала интерес, защото баба ми от малка ми повтаряше, че те са вредни и опасни. С нея се опитвахме безуспешно да откажем баща ми от цигарите. ;) Криех ги къде ли не, човека не можеше да си ги намери. :lol: А когато сестра ми пропуши, я изпях на нашите, освен това с решението си да пуши, ми падна в очите. като беше бременна с племенницата ми и малко след това, беше спряла да пуши, и аз гордо я давах за пример, защото откакто стана семейна, стана голяма домакиня, къщовница и увлечена по здравословния начин на живот. Да, ама не. Племенницата ми като ми издаде, че майка и пак пуши, ми потънаха гемиите. А обмислях и как да обработя и зет ми да откаже цигарите....... :cry: Сега ми остава само да се моля принцесата ми да не пропуши. :cry:

 

От наркотици пък никога не съм се интересувала, а шегите, свързани с тях, винаги съм ги смятала меко казано за неуместни. Не разбирам кое му е готиното да си тровиш организма и здравето. Откакто видях в една поредица как наркотиците съсипват здравето и загрозяват човека.............Всеки ученик трябва да види тази поредица..............Наркотиците не са гот!

 

По мое време 14 - годишните се обличахме нормално. Ходех по дънки и тениски, с вързана на опашка коса. От мода не се интересувах, не се гримирах, и въобще не бързах за нищо. Времето си го прекарвах в четене на книги и гледане на филми. Тогава нямаше филми и сериали за тинейджъри, гледах каквото имаше. Гловно следях един американски сериал със субтитри - "Империя" и гледах анимационните филми по "Super RTL" , и детските игрални филми (тогава на английски) по TV1000 като "Малката принцеса", "Емил от Люонеберя" и други. По немските канали си упражнявах немския. Да, дискотеките не ме влечаха, намирах ги за скучни. Първото издание на рок фестивала "Берксток" ме вбеси, защото беше на централния площад до нас и децибелите бяха ужас, не можеше да се спи от трелите на рокаджиите. :feminist_en: От предаванията гледах само "Риск печели, реск губи", обичах да решавам кръстословици.

 

Жал ми е за днешните тинейджъри. Бързат да пораснат и губят страшно много от това! За всичко си има време! А Сузанита хич не е за пример! Покрай нея баща и ми падна в очите. А точно като бях на 14, се преместих в ново училище, с клас, влюбен в попфолка и поезията. Всички пишеха стихотворения, и всеки божи следобед в занималнята нонстоп звучеше "Хиляди слънца", която ми хареса. с тези съученици прослушах попфолк. Но никога не съм харесвала простотии като "Хей, войниче", "Рибна фиеста" (тази простотия не мога да я трая) или години по - късно "Чупката", "Шефът". А на Азис единствено му харесвам втория му дует с Глория - "Прави любов, а не война". Песента, не клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че си сбъркала и е крайно време да си харесаш някви наркотици, и да ги почваш.

 

За Сузанита ша мислим кат закръгли 18така, че ся не е редно. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време, по моето време, на моите години... На твоите, обаче сега са нейните. Разбира се, че може да е по-сдържана, но след като техните са окей, каква сметка й търсиш ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кити, много са ми интересни разказите ти за това какво си учила, с какво си се занимавала, за семейството ти. Разкажи още каквото сметнеш за добре :)

 

А за Сузанита съм на същото мнение. Много харесвам Орхан Мурад и песните му и не мога да си обясня как може да поддържа и одобрява поведенеито на щерка си, която публично му плю на цялата кариера и авторитет като изпълнител.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

А за Сузанита съм на същото мнение. Много харесвам Орхан Мурад и песните му и не мога да си обясня как може да поддържа и одобрява поведенеито на щерка си, която публично му плю на цялата кариера и авторитет като изпълнител.

 

Живеем в ново време, Руже. Всички искат да са коври, да са скандални и оборотни още от малки. Мозъците на новото поколение са тотално промити.

 

Орхи няма какво да каже, освен да я защити. Не очакваме да я изгони от тях, нали...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Живеем в ново време, Руже. Всички искат да са коври, да са скандални и оборотни още от малки. Мозъците на новото поколение са тотално промити.

 

Орхи няма какво да каже, освен да я защити. Не очакваме да я изгони от тях, нали...

Вярно, че е така, но всяко нещо трябва да има граница. Това е пошло и грозно. Едва ли всичко е станало без знанието на родителите й, т.е те са го видели, одобрили и т.н. Що за родители са това? Според мен Орхан изобщо не е ок с цялата ситуация, но е длъжен да я защити като баща. Сигурно и на него никак не му е леко от това унижение.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно, че е така, но всяко нещо трябва да има граница. Това е пошло и грозно. Едва ли всичко е станало без знанието на родителите й, т.е те са го видели, одобрили и т.н. Що за родители са това? Според мен Орхан изобщо не е ок с цялата ситуация, но е длъжен да я защити като баща. Сигурно и на него никак не му е леко от това унижение.

 

Ружеее, защо се базикаш с Орхи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идеята ми беше, че е бил на ясно преди това чудо да види бял свят. :feminist_en:

 

Знам, бе. Просто лиготията ме е ударила днес. Като меркантилна старозагорска селтачка в началото на кариерата си съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ши*аната тема е за ключ, поради безобразно много причини, сред които поредната неадекватна демонстративна дисбалансна психофизическа и логорейна есхибиционистичност на авторката на темата, нарушавайки изначални форумни правила.

 

Сузанита НЕ е чалга певица и не трябва да се обсъжда тук!!!

 

Хинт към авторката на темата: бейби, що не се преместиш във форума на bg-mama, teen.problem or gepime?! хо-хо-хо ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не мисля за Сузанита, сигурно съм единственият човек, който не е слушал песента и не е гледал клипа. Като цяло само от разни дискусии и гаври във фейсбук съм чувала за нея.

 

ПС: Аз няма да казвам какво правех на 13-14, че Кити ще ме анатемоса. Ще излезе, че съм най-големият боклук. Нищо, че всъщност съм с почти 2 висше образования, чела съм в пъти повече книги (и по-сериозни) от нея, работя и се опитвам да се развивам във всеки един аспект. :lol:

 

 

Местя темата в Зона рамания. Лиготия да има малко. ;)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не мисля за Сузанита, сигурно съм единственият човек, който не е слушал песента и не е гледал клипа. Като цяло само от разни дискусии и гаври във фейсбук съм чувала за нея.

 

ПС: Аз няма да казвам какво правех на 13-14, че Кити ще ме анатемоса. Ще излезе, че съм най-големият боклук. Нищо, че всъщност съм с почти 2 висше образования, чела съм в пъти повече книги (и по-сериозни) от нея, работя и се опитвам да се развивам във всеки един аспект. :lol:

Местя темата в Зона рамания. Лиготия да има малко. ;)

 

Eстествено, че си за анатемосване! Щом не си писала стихчета (ала "Ти си роза, ти си крем, ти си щастие за мен" и "Ако няма рима удари ме, ако има рима - целуни ме") и не си ходила на плитка или опашка (но НЕ конска!), значи не струваш... така както 95% от цялото человечество по света.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кити и много хора на твоите години сега правят различни неща в сравнение с теб. Приеми че не могат всички да са еднакви и не се дразни от всичко което не е по твойте правила.

Мен лично ми харесва Сузанита в Луцифер и Буда, подкрепям и родителите и' щото те винаги трябва да са подкрепа на децата си. По-лошо е ако са амбициозни и я карат да учи за доктор или нещо друго когато виждат че тя не става за това. Аз подкрепям образованието ама касмета играе по-важна роля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кити, много са ми интересни разказите ти за това какво си учила, с какво си се занимавала, за семейството ти. Разкажи още каквото сметнеш за добре :)

 

А за Сузанита съм на същото мнение. Много харесвам Орхан Мурад и песните му и не мога да си обясня как може да поддържа и одобрява поведенеито на щерка си, която публично му плю на цялата кариера и авторитет като изпълнител.

 

И аз съм в недоумение за подкрепата му към Сузанита и простотиите и.

 

Иначе един път в 7 клас, в следобедната занималня, хем си пишех домашното по френски ( там се учеше само руски и френски и избрах френския), хем слушах "Хиляди слънца". Резултата беше, че така се отплеснах, че (домашното ми беше да се упражнява да пиша числата на френски) обърках реда на числата и четворката поставих след петицата. :hahaha: Ако не беше господина по френски, никога нямаше да си забележа грешката. Ама нито исках да дразня съучениците ми, като ги помоля да спрат музиката, а и ми харесваше. :oops:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези моменти които помниш са интересни, и аз помня случки даже и думите които са казани, звеми пиши си ги или си направи блог или тук си направи тема и си ги пиши без да осъдваш или да казваш какво не ти харесва. Просто пиши си за моментите които са се случили и как си се чувствала и не търси причини защо нещата днес са различни.

 

Какво мислиш за религията Кити, верник ли си ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eстествено, че си за анатемосване! Щом не си писала стихчета (ала "Ти си роза, ти си крем, ти си щастие за мен" и "Ако няма рима удари ме, ако има рима - целуни ме") и не си ходила на плитка или опашка (но НЕ конска!), значи не струваш... така както 95% от цялото человечество по света.

Писала съм, ама в основното училище по лексиконите. :1000 (29):

Не се прави, и ти си утайка като мен сигурно. Алкохол, цигари, дискотеки, гаджета.... и 100% не си си връзвал косата на опашка! :1000 (27):

 

Сега сериозно, по принцип родителите трябва да вярват в децата си и да ги подкрепят. В случая обаче не одобрявам позицията на Орхан Мурад. Всичко си има граници и такова поведение от 14г не трябва да се подстрекава. Всички сме правили глупости (освен Кити), но са били по-скоро редки случаи отколкото патология. С времето, опита и благодарение на подхода и възпитанието на родителите си сме се изградили като сравнително морални и стойностни личности.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кити е ебаси интернет-трола. Буквално се появява като някоя забита в манастир и когато стане нещо толкова "фрапантно" изказва мнение с чалгарите, които се кефят на Сузанита и реално я харесват щото е техния стил и ги предизвиква Котенцето. Явно лудите имат кодови имена на жиотинки. Зайче, коте, пилето не знам къде е хаха. Във всеки форум си парадираше с неща, които точно биха издразнили "обществото" което е в тоя форум. Представете си някоя леличка на 30+(?) не знам и аз, която седи и провокира хората в интернет и знае на какво ще се вържат. Лапешки истории, ама тя като не е водила нормален начин на живот..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майката на Сузанита: Исках да пробва наркотици сега, за да не посяга към тях после

 

http://m.signal.bg/349979

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Това семейство определено е сбъркано!!!

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...