Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Тръгвам си" също е страхотна, мерси, че ме подсети за нея.Не съм я слушал от години.

Пусни си я!

Текст, музика, аранжимент... Клипът, макар и семпъл винаги съм обожавал да го гледам. Цветовете, заснемането... Абсолютно всичко в този проект ми допада много! :Vishenka_05:

Сега големите разбирачи много плюят Ники Скерлев, че правил "евтинджос" клипове, но човекът има жестоки попадения през годините.

Между другото, Малина за мен е първата, която тръгна масово да снима ефектни и много добри клипове.

"Леден свят" и "Само ме обичай" бяха нещо ненормално за онова време!

 

.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Малина е първообразът на бездарницата, която използва клипове, облекло, хореография и ефекти, за да разсее публиката от собствената си посредственост. Нейни последователки са Андреа и Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче как не отразиха клипа на Кама, където бички яко на плейбек, че стресът е голям...иначе се тупаме по - гърдите, че видиш ли, че тя е единствената, която е пеела на живо цели три часа...а тук виждаме съвсем друго нещо.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина беше първата бездарница, която опита да си прикрие липсата на гласови данни с мятане за задник, бюст и ефектни клипове. Следващата май беше Андреа. А и Малина първа се лепна за Азис, нещо, което впоследствие и Андреа направи. Не виждам да са дружки към днешна дата, но пък ние знаем, че Василка си е лицемерна и е само със силните на деня.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина беше първата бездарница, която опита да си прикрие липсата на гласови данни с мятане за задник, бюст и ефектни клипове. Следващата май беше Андреа. А и Малина първа се лепна за Азис, нещо, което впоследствие и Андреа направи. Не виждам да са дружки към днешна дата, но пък ние знаем, че Василка си е лицемерна и е само със силните на деня.

Вече ни го казаха по-горе.Нямаше нужда да го повтаряш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес пак ще шибне над 300К :3fdb8960598fa63e:

 

 

Кели, лабнахме ли я днес в цял СУ?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина беше първата бездарница, която опита да си прикрие липсата на гласови данни с мятане за задник, бюст и ефектни клипове. Следващата май беше Андреа. А и Малина първа се лепна за Азис, нещо, което впоследствие и Андреа направи. Не виждам да са дружки към днешна дата, но пък ние знаем, че Василка си е лицемерна и е само със силните на деня.

Бездарни или не, и двете оставиха нещо което много гласовити като Нелина примерно не успяха със хиляда напъна.

Кати се появи много преди Малина. Да не говорим, че и Камелия и Гергана бяха приемани за бездарни, което си е така.. За мен в чалгата е смешно да се дава определение като бездарност, защото аз гласовити певици мога да изброя около пет.

Десислава се лепна за Азис най-много. Цели албуми имаха заедно. Мария последните години също има около 4-5 песни с него.

Прекалявате вече с тоя хейт по Андреа. Ако щете и от 100 кладенеца вода да извадите, няма да промените всичките й успехи, които някои курвета като Галя си скъсват гъза вече 12-13 години и пак не получиха.

 

Плачете над този хит. Дори през 2017, когато Ютуб се използва масово само Азис успя да й победи рекорда. Големите звезди. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслините, аз бих бил по-кротък с тази обикновена песничка, щото може да се окаже, че в Пловдив няма да е това, което е в нета в момента и раздувате балон. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслините, аз бих бил по-кротък с тази обикновена песничка, щото може да се окаже, че в Пловдив няма да е това, което е в нета в момента и раздувате балон. :whistling:

Фоксе, какви са тия вицове от обяд? :1000 (29):

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, какви са тия вицове от обяд? :1000 (29):

 

Не са вицове, а приятелски съвет към "преслините". Малко са превъзбудени от цифрите и пишат неща, за които после могат да ги бъзикат доста. :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, колкото и голям хит да има Преслава, не знам дали ще успее да го докаже на концерта. Просто защото концертите на Пайнер вече се превърнаха в една ниско посещавана изява, която дори и не се излъчва по телевизията и трябва да разчитаме само на фен клипчета. Друго си беше неподправеният прием, който сме виждали през годините при нея и други имена. За Пайнер е голям минус, че по такъв начин си прецакаха дори и концертната дейност, в последните си 1-2 години сякаш умишлено вървят срещу себе си във всевъзможни аспекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е тъпкача на този Лазар,че гледам не спря да качва сторита от Дубай,а едва ли вади достатъчно пари като за певец от дъното на музикалната индустрия в България?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път от И на всички като тебе си пускам толкова често чалгийка, тази Преслава ги уби. :1000 (19):

Мисля си, че за толкова години в Пайнер са само ДесиСлава и Преслава певиците, които си струват. Актуални, пеещи всичко, харизматични.

При тях нещата се получават така лесно, защото публиката ги обича и винаги ще е така. Ивана и Глория също, но те не съумяха да останат актуални. Нито като пускат модерни песни, макар и двете опитаха, нито успяха да променяат вкусовете и да им повлияят, а за претенциите, които и двете имат, трябваше да се потрудят повече.

И после Камелия и Галена в другата крайност. Абсолютни бездарници, но упорити и използващи главно визията си, да за привлекат някакво внимание. А песните на живо не могат да си изпеят. :1000 (29):

Все едно чета мислите си! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десовите лекуват рани, като повтарят това, което искат да чуят от другите. Недейте да ми показвате колко ви е депресирала американската тема, че е смешно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...