Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Много кефи как го налага :D

 

Защото го прави с хъс и желание. Тя иска да му набие шамарите съвсем насериозно заради интереса му към Каканашева. Щерева първоначално си въобрази, че Тото я харесва и сега се чувства прелъстена и изоставена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах полусънена епизода, че легнах в легълцето да се сгрея (зиморничава съм, днес е истински студ и бях на Монтана, валя ме дъжд), та какво стана точно? За какво Ваня удари Тото? А Миглена - още не не разбирам коя нормална жена мъкне 50 червила в реалити шоу. Тази да не се кани да живее там три години? :wacko: 1000%20(10).gif :roll1:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах полусънена епизода, че легнах в легълцето да се сгрея (зиморничава съм, днес е истински студ и бях на Монтана, валя ме дъжд), та какво стана точно? За какво Ваня удари Тото? А Миглена - още не не разбирам коя нормална жена мъкне 50 червила в реалити шоу. Тази да не се кани да живее там три години? :wacko: 1000%20(10).gif :roll1:

 

Ваня помоли Биг Брадър да й възложи мисия, за да спечелят една кутия цигари. Мисията беше двамата да изпаднат в скандал и Щерева да му забие звучен шамар пред всички, без другите да заподорат, че е нагласено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За кутия цигари? :confused1: Тия по - смислени неща не могат ли да искат от цигарите? Останаха без храна. :mf_surrender:

Иначе най - сетне Миглена разбра къде е тя, къде са другите. Кеф! :77:

 

Днес четох във един жълтурник, че Мегито всъщност изнасяла стока за Китай, ама си мълчи, че я е срам, че продава дрехи на китайци. И избрала да живее в затворен комплекс, за да не бъде обрана. :cg: А сега де, кое е вярното? :confused1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегз е смела, директна и постоянна, за разлика от Мария, която днес те заплаши със съдебно дело, а утре ревне и ти се извини. Енджи е най-голямото разочарование - дребнава, проста, злобна и фалшива до безобразие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както прогнозирах в началото, Марчелис ще е най-хейтваният чалга представител в това шоу. В началото се опитваше да заблуди хората, но свърши вече. Всичко при нея е напомпано самочувствие и театро. То се вижда и по интервютата й, така че за мен не е грам изненада. Хубавото е, че според всички слухове тя има договор до средата на шоуто и няма да й се налага да стига до финала да види колко е нехаресвана в действителност.

От друга страна, Мегз е готина, добричка такава и хората вече започнаха да й симпатизират, за разлика от Мара. Мен лично също ме радва. Може би донякъде, защото е в ролята на слабата и изолираната.

На финала като сигурни виждам Мегз, Тото, Джулиана, Марги, Петканов и евентуално Алфредо, Ваня, Богданска, Сашка. За Сашка не съм убеден, защото в момента тя се прехвърли в лагера на шефа и Мегз и изобщо не се знае как ще се развият нещата при нея. Довечера тя ще бъде номинирана 100%, но не вярвам хората да я изкарат толкова рано. Има хляб в нея.

Най-вероятният победител е Тото, като битката ще е с Марги Хранова според мен.

И въпреки този просторен анализ ( :D) все още съм на мнение, че по-тъп вип сезон не е имало никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мис Силиконката ми се струва най-тъпичка, много ми напомня на Адриана. :3fdb8960598fa63e:

Айде без обиди моля, моля. Да не почвам и аз. Без да познаваш хората, недей говори

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде без обиди моля, моля. Да не почвам и аз. Без да познаваш хората, недей говори

 

Не обиждам, просто с такво впечатление съм и имам свободата да си го изразя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както написах преди няколко дни Мегз умело се опитва да се вкара в ролята на изолираната, обидената, жертвата, от което много участници от предни сезони са печелили. В случая Мегз сама се изпокара с всички поотделно. Не заслужава съжаление, а плюмки и шамари... Мара да продължава да я унижава. Ще се научи малката никаквица на кого ще вика компаньонка в национален ефир. Като излезнат навън Мара ще я довърши.

 

Хората колко бързо забравят. До вчера изпадаха в оргазъм докато Мария раздаваше правосъдие по Мегз и шефа, а днес я съжаляват... Забравят защо се докара до тук малкия психопат :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегз изглежда като всяка втора дизайнерка, плеймейтка, чалгарка или някоя от сорта, която има пари и се кипри. Обаче в нея има някаква лудост, която всеки човек на който симпатизирам има. Факта че никога не напада, а чака да бъде захапана и удря двойно по-силно ме изпълва. Това с пеперудите също е много готино. Пази си спомен от къщата, защото няма какво друго да вземе..но прости парчета като дЖулиана няма как да схванат. Не се притеснява да каже нещата в очите на изявена в обществото мутреса като Мария. Играе сама и това я допълва с Шефа, защото са силни играчи, а Биг Брадър точно качествата на хората показва. Той пък от друга страна показва остър език. Всичко което казва е импулсивно и даже обидно като се погледне отстрани, но е точно в десятката. Има нюх за това кое е фалшиво и кое истинско, за това и не играе по свирката на никой. Двамата за сега са ми фаворити и никой от останалите не може да им стъпи на малкия пръст. Единствено Тото има някакви наченки за играч, но фалшивее. Мария също донякъде.

 

А Мегз най-много ме изпълва, че не иска да печели или да бъде лидер, а го прави без да го осъзнава. Страхотна е. Като я гледам как действа направо ме изпълва. Тъпа за обществото, но има лидерското в нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това обаче изобщо не е вярно, което ме кара да мисля, че наистина може да стане нещо такова. Такива статии не се появяват от нищото, особено пък като се говори за някаква несъществуваща подкрепа. Една в последните дни започна да има позитивни коментаи за нея, но дума да не става за подкрепа, каквато имаше при Миглена, Кичка и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегз е пич. Въпреки лудостта, която понякога я избива, но да речем, че е нормално предвид, че е изолирана и няма информация от външния свят. Забавлява хората, особено това с перуката беше готино. Ако някоя друга го беше направила, щеше да изглежда много тъпо, но при нея, дори това изглежда смешно, в хубавия смисъл.

Симпатична е, много ми се иска да стигне до финал, а и хората започнаха да я харесват още повече, има шансове.

Със солариумът за лице беше ТОП. Едно от нещата, с които ще запомня Брадъра.

Харесва ми, че е млада, успешна бизнес дама и не се страхува да се развива в България, има успешен бранд и кърти парите. Определено има потенциал и тази област, в която тя се развива, не е за всеки. Много са се опитвали, малко са успявали. Тя определено е машина и има бизнес нюх.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това обаче изобщо не е вярно, което ме кара да мисля, че наистина може да стане нещо такова. Такива статии не се появяват от нищото, особено пък като се говори за някаква несъществуваща подкрепа. Една в последните дни започна да има позитивни коментаи за нея, но дума да не става за подкрепа, каквато имаше при Миглена, Кичка и т.н.

 

Еми, ако Мария наистина е с договор да излезе по някоя време, аз не виждам за кой друг ще гласуват хората. То няма изявен лидер, който да буди симпатии и да е център на внимание.

 

Даниел е смехотворен и безинтересен. Шефът - опява като дърта свекърва и е антипатичен на повечето. Сашка е странна и е като карикатура. Хранова не сме й чули гласа. Остава пичът от Скандау, той изглежда много добре, имат бая фенове групата, но не се откроява с нещо особено до този момент във формата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и Джино не беше фаворит, но накрая стана. Понякога като останат шепа хора, най-приятният надделява, а не по-противоречивия/подкрепяния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и Джино не беше фаворит, но накрая стана. Понякога като останат шепа хора, най-приятният надделява, а не по-противоречивия/подкрепяния.

Wosh Mc също беше така, а и за мен лично е най-добрия персонаж в тва риалити.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Wosh Mc също беше така, а и за мен лично е най-добрия персонаж в тва риалити.

И за мен. Супер добро, нормално, земно момче с ценности и дух на бунтар, който разчупва статуквото.

Доста зрели коментари от теб напоследък, поздравления.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за мен. Супер добро, нормално, земно момче с ценности и дух на бунтар, който разчупва статуквото.

Винаги в това предаване търся нещото, което притежавам аз самия. Не случайно са подбрани толкова различни хора, за да може повече хора да се открият и да им бъде интересно...А Wosh беше 10/10 мен. Сега Мегз притежава моята тъпа наивност, но и качеството да се справи със всичко. Шефа пък притежава това да си директен и даже малко злобен. Не знам вие на какъв принцип си създавате фаворити.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги в това предаване търся нещото, което притежавам аз самия. Не случайно са подбрани толкова различни хора, за да може повече хора да се открият и да им бъде интересно...А Wosh беше 10/10 мен. Сега Мегз притежава моята тъпа наивност, но и качеството да се справи със всичко. Шефа пък притежава това да си директен и даже малко злобен. Не знам вие на какъв принцип си създавате фаворити.

Аз лично харесвам определени постъпки и качества - във всекиго по нещо, но рядко им идеализирам цялостните образи. Комплексно май само Уош ми е допадал като играч. Аз и в тези, които по принцип не харесвам, виждам качества, които ми се иска да притежавам, макар че не мога. Всеки те учи на нещо. Независимо колко е нагласено и колко не самото шоу, защото и този момент го има. Важното е, като теглиш чертата, какво взимаш от даден поведенчески модел за себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично харесвам определени постъпки и качества - във всекиго по нещо, но рядко им идеализирам цялостните образи. Комплексно май само Уош ми е допадал като играч. Аз и в тези, които по принцип не харесвам, виждам качества, които ми се иска да притежавам, макар че не мога. Всеки те учи на нещо. Независимо колко е нагласено и колко не самото шоу, защото и този момент го има. Важното е, като теглиш чертата, какво взимаш от даден поведенчески модел за себе си.

Приятно изненадан съм от теб. Не съм очаквал, че фен на Глория ще пише нещо подобно, честно. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...