Jump to content



Online: Гери-Никол feat. 100 Кила - Напрао ги убивам


Препоръчани коментари

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

УБИЙСТВЕНА ПЕСЕН! Ето това е мегахит! Жестока е, просто надхвърли всичките ми очаквания!

 

Ето затова Гери е НАЙ-ГОЛЯМАТА! :ba:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любима си ми остава the queen ,тази песен си има хитов потенциал,предполагам ще е хит.

Клипа е малко по-зле от предишните ама вади много яки визии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е някъв роботизиран, компютърен бълвоч. Като на Галин песновките. Тая докога мисли да го кара с такива еднодневки?

Иначе във видеото се е издокарала като Галена и Рени. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В трети нейн клип се използват тези лилави, сини лампи, това е кофти и прави леко клиповете й да се сливат. Иначе яки визии, с червеното костюмче ми е като Андреа от "Най-добрата".

Песента е чук и половина! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плочата с несвързани фразички без никакъв смисъл взе да втръсва вече! Бийта е як и песента ще стане хит, но вече ми се иска да видя някакво развитие при Гери Никол!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакъв смисъл, някъв мешан клип, ей така цялостно не ме грабва. Бийта е 6, партиите на Килата зарибяват, това "направо ги убивам" яко се набива в главата, има и по някоя друга зарибена фраза и до там.

Хит ще е щото е на "малката принцеса и Килата", но за мен е по-слаба от I'm the queen.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...