Jump to content



Online: Гери-Никол feat. 100 Кила - Напрао ги убивам


Препоръчани коментари

Нали няма човек, който да вярва, че тези гледания са реални?

Споделянията и харесванията си отговарят на гледанията. Реални са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Споделянията и харесванията си отговарят на гледанията. Реални са.

 

700хил. от нейния канал + 2 клипа с по 100хил., което прави почти милион за денонощие, а това е двойно повече от гледанията на "Мотел", "Хабиби" или пък "I'm the queen" и въпреки това е с 10хил. споделяния? За сравнение "Дразни ме" на Камелия с 300хил. има 9хил. споделяния.

Имайки предвид цифрите излиза, че 1/3 от държавата снощи са гледали Гери-Никол?Стига...

Link to comment
Сподели в други сайтове

700хил. от нейния канал + 2 клипа с по 100хил., което прави почти милион за денонощие, а това е двойно повече от гледанията на "Мотел", "Хабиби" или пък "I'm the queen" и въпреки това е с 10хил. споделяния? За сравнение "Дразни ме" на Камелия с 300хил. има 9хил. споделяния.

Имайки предвид цифрите излиза, че 1/3 от държавата снощи са гледали Гери-Никол?Стига...

Прекалено много ми се струва и на мен..

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За пръв път ми харесва песен на Гери Никол, а нея самата не я понасям по начало. Бийтът е много зарибяващ, има хубави "вайръл" фрази в текста. Не одобрявам възпяването на наркотици, недопустимо е. Това "аре начертай го брат, нали сме ученички" можеше да го спестят.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

700хил. от нейния канал + 2 клипа с по 100хил., което прави почти милион за денонощие, а това е двойно повече от гледанията на "Мотел", "Хабиби" или пък "I'm the queen" и въпреки това е с 10хил. споделяния? За сравнение "Дразни ме" на Камелия с 300хил. има 9хил. споделяния.

Имайки предвид цифрите излиза, че 1/3 от държавата снощи са гледали Гери-Никол?Стига...

Щом дори от други канали направи по над 100К какво се учудвате? Да не би и те да купуват?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, значи и "Мотел" на Азис вече е зад борда на Гери-Никол.

Май ще се окаже, че тя държи хита и за чалгата и за бг поп/рап жанра. Според тубата и тези, които броят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом дори от други канали направи по над 100К какво се учудвате? Да не би и те да купуват?

Именно. Тоя канал като я качи имаше 80 абоната. Сега са 900+

Link to comment
Сподели в други сайтове

700хил. от нейния канал + 2 клипа с по 100хил., което прави почти милион за денонощие, а това е двойно повече от гледанията на "Мотел", "Хабиби" или пък "I'm the queen" и въпреки това е с 10хил. споделяния? За сравнение "Дразни ме" на Камелия с 300хил. има 9хил. споделяния.

Имайки предвид цифрите излиза, че 1/3 от държавата снощи са гледали Гери-Никол?Стига...

 

50 000 са споделянията

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен си е тотална чалга, примесена с поп и хип-хоп. Харесва ми.

Клипът също е на високо ниво, но вече ми се иска да видя от Гери нещо по-различно от купони, подскачания и въртене на яка дупара. :D

Честито за рекорда. Гери, Криско и Азис за момента са някакъв тотален Топ в българската музика, и то без единия да пречи на другия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен си е тотална чалга, примесена с поп и хип-хоп. Харесва ми.

Клипът също е на високо ниво, но вече ми се иска да видя от Гери нещо по-различно от купони, подскачания и въртене на яка дупара. :D

Честито за рекорда. Гери, Криско и Азис за момента са някакъв тотален Топ в българската музика, и то без единия да пречи на другия.

На 19 е, едва ли ще видим нещо по-различно. Ще бъде интересно да пусне албум според мен. С няколко нови песни, да видим кое ще се отличи и кое не, както и балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом дори от други канали направи по над 100К какво се учудвате? Да не би и те да купуват?

 

Гледанията по другите канали дойдоха от fail-a със забавянето.

Просто е нереално топ имена като Галена, Азис, Криско и включително Гери да правят рекорди от порядъка на 350хил-500хил и сега бам 900хил. ?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията по другите канали дойдоха от fail-a със забавянето.

Просто е нереално топ имена като Галена, Азис, Криско и включително Гери да правят рекорди от порядъка на 350хил-500хил и сега бам 900хил. ?!

Даже реакциите, които правят и интереютата и стигат 100К за 2 дни, какво да говорим за песните и. Всичко до което се докосне е хит. Направила е и 100К абоната, честито
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гера скри шапките на всички. С всяка песен става все по-популярна и дискутирана, нищо чудно тази песен да бие рекорди.

 

Кой държа рекорда за гледания преди това? Аз си знам, че е Криско но като гледам вие твърдите, че е Мотел

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли клипчетата от снощи в Банско, където Гери е пяла Напрао ги убивам. Всички пеят и знаят песента, пък после си говорете, че гледания не са реални. Това е най-добрият показател по отношение къде се намира песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли клипчетата от снощи в Банско, където Гери е пяла Напрао ги убивам. Всички пеят и знаят песента, пък после си говорете, че гледания не са реални. Това е най-добрият показател по отношение къде се намира песента.

Тотален хит напипа пак. :3fdb8960598fa63e:

Иначе се оформя, че и днес е направила над 300-400К, което за неделен ден е УАУ. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...