Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Да отбележа колко съм впечатлен от ремикса на Perfect с Бионсе. Ед поначало ми е симпатичен, но тя самата никога не ми е била любимка и именно затова са малко случаите като този, в които успява да ме докосне. Жалко, че има един от най-отличаващите се и големи гласове на новото време, а през повечето време го използва за песни, които не разгръщат и наполовина вокалния й потенциал...

 

 

Като гледам имат шанса да станат номер 1 в Билборд, пожелавам им успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би и Джей Ло са единствените изпълнителки,които цялостно харесвам , но не знам дали имам и 3 любими техни песни. Много трудно харесвам някоя тяхна песен, но пък с кеф гледам концертните им изяви. Страшна енергия и хъс имат на сцената.

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да отбележа колко съм впечатлен от ремикса на Perfect с Бионсе. Ед поначало ми е симпатичен, но тя самата никога не ми е била любимка и именно затова са малко случаите като този, в които успява да ме докосне. Жалко, че има един от най-отличаващите се и големи гласове на новото време, а през повечето време го използва за песни, които не разгръщат и наполовина вокалния й потенциал...

 

 

Като гледам имат шанса да станат номер 1 в Билборд, пожелавам им успех!

 

На мен не ми харесва, предпочитам оригинала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саймън Кауъл, а и българският му еквивалент Саня Армутлиева имат един основен проблем - могат да продуцират основно (важи за него, за нея важи "само") тийн сензации, победителите обаче почти никога не са такива. Затова се забелязва парадоксът, че тези, които отпадат по-рано, стават по-известни. Изключения има, но нито Джеймс Артър, нито Леона Луис са били на нивото на One Direction, 5H, Little Mix и Камила.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саймън Кауъл, а и българският му еквивалент Саня Армутлиева имат един основен проблем - могат да продуцират основно (важи за него, за нея важи "само") тийн сензации, победителите обаче почти никога не са такива. Затова се забелязва парадоксът, че тези, които отпадат по-рано, стават по-известни. Изключения има, но нито Джеймс Артър, нито Леона Луис са били на нивото на One Direction, 5H, Little Mix и Камила.

Леона Луис стана световна звезда! Какво повече искаш от нея, не е глас а гласище?!

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леона Луис стана световна звезда! Какво повече искаш от нея, не е глас а гласище?!

Невероятна, но имаше 2 хита и се изгуби. Не поради липса на талант, а поради лоша работа на продуцентите, точно това казвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна, но имаше 2 хита и се изгуби. Не поради липса на талант, а поради лоша работа на продуцентите, точно това казвам.

Това са глупости, дебютният и албум беше сензация. Всичките песни от него станаха популярни. До 2010 жънеше успех и после започна да заглъхва. Следващите албуми нямаха зарята на първия. Но имаше хубав старт, хората я забелязаха. Според мен всичко си зависише от нея си.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са глупости, дебютният и албум беше сензация. Всичките песни от него станаха популярни. До 2010 жънеше успех и после започна да заглъхва. Следващите албуми нямаха зарята на първия. Но имаше хубав старт, хората я забелязаха. Според мен всичко си зависише от нея си.

Първият албум наистина беше хубав, много го слушах. След това имаше и голям успех с песента за "Аватар". Но Саймън не умее да продуцира зрели изпълнители, след като отмине еуфорията покрай победата им. Можеше да я направи величие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да отбележа колко съм впечатлен от ремикса на Perfect с Бионсе. Ед поначало ми е симпатичен, но тя самата никога не ми е била любимка и именно затова са малко случаите като този, в които успява да ме докосне. Жалко, че има един от най-отличаващите се и големи гласове на новото време, а през повечето време го използва за песни, които не разгръщат и наполовина вокалния й потенциал...

 

 

Като гледам имат шанса да станат номер 1 в Билборд, пожелавам им успех!

 

Силата на Бионсе са лайфовете всъщност. Но и в студийни записи е разгръщала диапазона си, не знам доколко си запознат с дискографията ѝ.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да отбележа колко съм впечатлен от ремикса на Perfect с Бионсе. Ед поначало ми е симпатичен, но тя самата никога не ми е била любимка и именно затова са малко случаите като този, в които успява да ме докосне. Жалко, че има един от най-отличаващите се и големи гласове на новото време, а през повечето време го използва за песни, които не разгръщат и наполовина вокалния й потенциал...

 

 

Като гледам имат шанса да станат номер 1 в Билборд, пожелавам им успех!

Бионсе звучи като динозаврър :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албума на Селена излизал много скоро.

Нямам очаквания. Трябваше след супер силната ера да взриви и да надгради, а тя пуска безцелно сингъл след сингъл. Концепция ЗЕРО. Знам, че е болна и това е пречка, но с тази си "стратегия" само си убива инерцията. С тези сингли, дето ги бълва, прилича на чалгаджийка, пускаща сезонни хитчета, колкото да има какво нейно да се слуша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам очаквания. Трябваше след супер силната ера да взриви и да надгради, а тя пуска безцелно сингъл след сингъл. Концепция ЗЕРО. Знам, че е болна и това е пречка, но с тази си "стратегия" само си убива инерцията. С тези сингли, дето ги бълва, прилича на чалгаджийка, пускаща сезонни хитчета, колкото да има какво нейно да се слуша.

Проблема е, че при нея се получи двоен албум и всичко се прецака.

Този толкова чакан албум бе завършен още лятото на 2016 година, но после личните проблеми не позволиха да види бял свят. Тя се стабилизира и реши, че променя тотално концепцията на албума и е записала близо 10 нови трака. Предполагам само няколко парчета от първия албум ще присъстват в новия.

Честно казано аз мисля, че последната песен и тази с Кайго я спасиха и дори ще покачат интереса към албума. Към днешна дата It aint me е най-стриймваната и песен. Също така в Европа се води за една от най-успешните и. Wolves върви повече от перфектно. Вече 40 дни не е напускала реално топ 5 на най-стриймваните песни в спотифай (с изкл. на 4-5 дни) и продажбите също се стабилизираха. Не знам какво да очаквам от нея. Донякъде се радвам, че все пак тези песни видяха бял свят (визирам Лоша лъжкиня и Фетиш) особено последната защото е една от най-добрите нейни песни, но според мен е време да се фокусира малко и да почне да промотира и рекламира както направи с предната ера. Сега би бил перфектния момент за да пусне този албум защото има hype покрай последната песен, Бийбър и наградите.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Селена трябваше да пусне албума след If it ain't me. Трябва и жесток лиид сингъл, дано попадне на такъв.

Иначе за Би, всички знаем че повече и' пасват пауър баладите, за колаборацията с Ед още през май се договорили и Би си сменяла всяка седмица е-майлите / сигурно да не я хакира някои :mf_surrender: /

И аз преди години си ги гледах Би и Джей Ло като две слични конкурентки, но Би е много над Джей Ло.

Дано Би реши да се върне към поп-а и да затвори това десетилетие с тотална доминация.

 

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След толкова години дали ще има победител с черна кожа или Мелодрамата ще триумфира ? :3fdb8960598fa63e:

"Awaken, My Love!" — Childish Gambino

4:44 — JAY-Z

DAMN. — Kendrick Lamar

Melodrama — Lorde

24K Magic — Bruno Mars

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според Billboard, #Lovatics бяха най-активната фен база в Twitter за 2017 година.

 

Дебютният албум на Камила излиза на 12 януари , а на 7 декември е за предварително поръчване. Той ще носи нейното име. Преди това имаше друго заглавие:

https://www.billboard.com/articles/columns/...-instagram-post

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...