Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

На първо време ги виждам Song и Record подялба между This Is America и Shallow, албум за Кейси. Ариана може би ще спечели и двете поп категории, Дуа ще е денс запис сигурно. BNA ми е трудно да реша, сигурно едно от по-малко известните имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се Гага да вземе всичко. Време е да се сложи край на тази рап инвазия!

 

И дори да и дадат всичко, какво? Нито ще изкара по-голям хит от някое рап парче, нито нищо, аре стига вече с тая никому интересна и съсухрена Гага, която малко живна покрай огромен хайп и реклама.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И дори да и дадат всичко, какво? Нито ще изкара по-голям хит от някое рап парче, нито нищо, аре стига вече с тая никому интересна и съсухрена Гага, която малко живна покрай огромен хайп и реклама.

Е ако беше никому интересна филма щеше да е провал. ''Роди се звезда'' има още няколко екранни реализации с различни изпълнителки, но само нейния стана толкова популярен - явно има защо!

Пак по-добре една хубава песен да спечели вместо поредния рап!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя нов артист на 3 години?

Тя гръмна в щатите чак през 2017 с "New Rules" .

 

Коментирайте незаслужената номинация за албумa на Post Malone с едва 51 Metascore. :gun_bandana:

Да бяха номинирали Sweetner на негово място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя гръмна в щатите чак през 2017 с "New Rules" .

 

Коментирайте незаслужената номинация за албум на Post Malone. :gun_bandana:

Да бяха номинирали Sweetner на негово място.

 

Не е вярно, на Post е по-добър.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Установих, че Деми все пак е номинирана, макар и не за Sober, а за дуета с Кристина. Браво, браво, оказва се, че тя цялостно вече е с най-много номинации за Грами (2) от своето Дисни поколение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Установих, че Деми все пак е номинирана, макар и не за Sober, а за дуета с Кристина. Браво, браво, оказва се, че тя цялостно вече е с най-много номинации за Грами (2) от своето Дисни поколение.

Ако броиш само Дисни - да, иначе от ex-act Ариана е с 6.

 

Виждам, че се чудите за Дуа - на мен също ми беше странно за The Chainsmokers преди време, но:

 

The official guidelines are as follows: "For a new artist who releases, during the Eligibility Year, the first recording which establishes the public identity of that artist." Note that this is not necessarily the first album released by an artist.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти Пери дето уж щеше да се отказва от музиката пусна трета песен от тогава до сега.

 

 

Много ми харесва. Жалко, че на самата нея явно вече не й дреме дали ще има успехи и не пуска парчетата си за стрийминг или продажби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти Пери дето уж щеше да се отказва от музиката пусна трета песен от тогава до сега.

 

 

Много ми харесва. Жалко, че на самата нея явно вече не й дреме дали ще има успехи и не пуска парчетата си за стрийминг или продажби.

 

Което лично за мен е прекрасно. Очаквам Кейтиния Lemonade :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което лично за мен е прекрасно. Очаквам Кейтиния Lemonade :)

То още самия Witness албум беше стъпка в съвсем различна насока за нея, но по време на ерата тя самата изтрещя тотално и тотално си съсипа кариерата, което от край време ме кара напълно да загърбя каквито и да е очаквания спрямо нея. Да не говорим, че след всичките излагации не я виждам да получи и наполовина одобрението на критиците, което получи Lemonade. Но нищо не се знае на този свят, де...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как искам този декември кралицата отново да „счупи“ интернета като през 2013. :Vishenka_05:

 

 

Кралицата си вее гъза по индийски сватби, вместо да се стгене за солов проект

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко различно звучене от Аврил… Изключително съм доволен! Решила е напълно да надмине всички очаквания за ерата!

И клипът е симпатичен. Харесва ми, че целия проект е в ретро стилистика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият албум на Зейн изтече.

 

10 познати песни и чисто нови 17 песни в новия албум на Зейн. Отново е различен от всички останали. Кой пуска албум с цели 27 песни. Да бяха всички така.

 

Последната песен, която той пусна на рождения ми ден е за Джиджи, а в момента го слушам албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

'Taki taki' съвсем скоро трябва да удари 1 билион гледания. Към днешна дата официалното видео има 666 милиона + lyric video с близо 110 милиона + audio със 102 милиона. :o :o

Супер силна година изпраща Селена а изкара само две парчета.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...