Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Според източници, Деми планира да остане в клиниката за лечение до края на тази година. Певицата вече е чиста от вредни вещества вече повече от три месеца и планира да се фокусира върху цялостното си възстановяване. Деми е благодарна, че е жива и приема много сериозно трезвеността си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бийбър се оженил тайно толкова бързо. Бил разстроен заради Селена, че е в болница.Казват, че една от причините за Селена да е в болница е, че не може да понесе брака му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

E това не го очаквах- Clean Bandit с Фонси:

 

https://open.spotify.com/album/1hAO7DNTRHRQfxMpZBbbWT

 

Нов албум от Clean Bandit на 30 ноември.

 

Този месец чакаме цели 4 албума.

Фонси стана много търсен за колаборации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

E това не го очаквах- Clean Bandit с Фонси:

 

https://open.spotify.com/album/1hAO7DNTRHRQfxMpZBbbWT

 

Нов албум от Clean Bandit на 30 ноември.

 

Този месец чакаме цели 4 албума.

Фонси стана много търсен за колаборации.

 

Little Mix и Rita Ora също с албуми през Ноември. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Аврил албума ще е февруари- тя самата е обявила при Елън.

Днес пусна и супер яката снимка от втория сингъл, предполага се че може да е Dumb Blonde.

https://www.instagram.com/p/BpsCahjH-2r/?utm_source=ig_embed

Дано да излезе ноември, макар че тя още си подбутва HAW.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера бяха наградите Los 40 в Испания. Дуа Липа взе за изптлнител, албум и песен. Турнето на Шакира загуби, Лиам Пейн не спечели за Откритие, Камила също загуби, както и Алваро Солер загуби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка нова песен от Ариана, макар и NTLTC да си остава ненадмината. Не очаквах нов албум толкова скоро.

Много се чудих кой е този Kris Wu, който не само че измести Гага и Брадли, ами в момента блокира Ари от Топ 3, но видях че е K-pop и работата ми стана ясна. :1000 (29): Тази музика става все по-масова, егати. Доста по-добре от 90% от рапа, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка нова песен от Ариана, макар и NTLTC да си остава ненадмината. Не очаквах нов албум толкова скоро.

Много се чудих кой е този Kris Wu, който не само че измести Гага и Брадли, ами в момента блокира Ари от Топ 3, но видях че е K-pop и работата ми стана ясна. :1000 (29): Тази музика става все по-масова, егати. Доста по-добре от 90% от рапа, де.

Това е пълна измама с този, китайски умопобъркани фенчета купуват песните от американския iTunes чрез VPN, отделно от това и ботове. Слава Богу Билборд не смята такива опити за фалшификация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е пълна измама с този, китайски умопобъркани фенчета купуват песните от американския iTunes чрез VPN, отделно от това и ботове. Слава Богу Билборд не смята такива опити за фалшификация.

Очакваш ли новия трак на Селена - ''Мала'' ?

Знам, че си се раздавал на ''Таки таки''- ти и цял свят.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваш ли новия трак на Селена - ''Мала'' ?

Знам, че си се раздавал на ''Таки таки''- ти и цял свят.

Разбира се - вече месец досаждам на цялото общежитие с нея.

И да, очаквам. Селена слаба песен няма и това е, макар и да не ми е твърде приятна персона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се - вече месец досаждам на цялото общежитие с нея.

И да, очаквам. Селена слаба песен няма и това е, макар и да не ми е твърде приятна персона.

Новия трак е дело на братя на Луис Фонси. Очаквам да разтърси пак всичко.

''Таки таки'' ако продължава така ще се превърне в най-успешната поп песен за годината. :Vishenka_05:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е пълна измама с този, китайски умопобъркани фенчета купуват песните от американския iTunes чрез VPN, отделно от това и ботове. Слава Богу Билборд не смята такива опити за фалшификация.

Бях чел някъде за тази работа, но не бях обръщал сериозно внимание. Мерси, че го изясни. :1000 (29):

Ами всичко е възможно в дигиталните платформи, уви. Но пък това, на което си му е писано да е голямо, ще си е голямо. Колкото и да не ми харесва въпросната Таки-таки, тя е точно това дори и без да властва в iTunes.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с Kris Wu става все по-безумно. Ариана се беше засилила и имаше сигурен номер 1 и изведнъж се сгромоляса на 7-мо, под неговите. Как може Apple да не правят нищо по въпроса, ако наистина става въпрос за измама? :helpsmilie:

 

Поне на другите места мачка безмилостно, току-виж дебютирала в Топ 3 или дори на номер 1. В страшна звезда се превръща, ей...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с Kris Wu става все по-безумно. Ариана се беше засилила и имаше сигурен номер 1 и изведнъж се сгромоляса на 7-мо, под неговите. Как може Apple да не правят нищо по въпроса, ако наистина става въпрос за измама? :helpsmilie:

 

Поне на другите места мачка безмилостно, току-виж дебютирала в Топ 3 или дори на номер 1. В страшна звезда се превръща, ей...

 

Абсолютно, Ари дори свали Taki Taki от Global Top 50 в Spotify... Иначе първото място в iTunes може да се прежали, при положение, че ще има страшно силни продажби и стриймове само за 5 дена (защото излезе чак събота вечер). Но дори мениджърът ѝ потвърди, че дръпнатото използва ботове и случаят се проверява.

 

Вероятно Thank u, next ще е поредният й топ 10 за 2018-та, междувременно God is a woman в момента е номер 1 в radio play, а от друга страна видеото на Breathin излиза тази седмица и съвсем ще засили песента, която в момента без промо или клип ще се качи в топ 30 в Hot 100.

 

Брутално силна година за Ариана, при положение, че смени стила и песните й не са онези pop smashes от 2015-6. Очаква се на Грамитата да получи номинации за Album, Record & Song of the year... Дано не е грешна стъпка да пусне толкова скоро нов албум, но както е тръгнала Thank u, next, явно е правилно решение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, Ари дори свали Taki Taki от Global Top 50 в Spotify... Иначе първото място в iTunes може да се прежали, при положение, че ще има страшно силни продажби и стриймове само за 5 дена (защото излезе чак събота вечер). Но дори мениджърът ѝ потвърди, че дръпнатото използва ботове и случаят се проверява.

 

Вероятно Thank u, next ще е поредният й топ 10 за 2018-та, междувременно God is a woman в момента е номер 1 в radio play, а от друга страна видеото на Breathin излиза тази седмица и съвсем ще засили песента, която в момента без промо или клип ще се качи в топ 30 в Hot 100.

 

Брутално силна година за Ариана, при положение, че смени стила и песните й не са онези pop smashes от 2015-6. Очаква се на Грамитата да получи номинации за Album, Record & Song of the year... Дано не е грешна стъпка да пусне толкова скоро нов албум, но както е тръгнала Thank u, next, явно е правилно решение.

Според мен ще влети директно в Топ 3, най-малко в Топ 5. Мисля си, че рано или късно ще спре и пародията в iTunes и заслужено ще си окупира върха и там.

За Грамитата не очаквам нищо за момента. След като миналата година ги прецакаха всичките ex-ки вече нищо не се знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ще влети директно в Топ 3, най-малко в Топ 5. Мисля си, че рано или късно ще спре и пародията в iTunes и заслужено ще си окупира върха и там.

За Грамитата не очаквам нищо за момента. След като миналата година ги прецакаха всичките ex-ки вече нищо не се знае.

Нещата с billboard изобщо не стоят така.

''Таки таки'' беше номер 1 в youtube USA. Топ 10 в spotify, прилични продажби (тогава варираше топ 15-20) и едва достигна висок peak.

После изведнъж Money на Карди никъде не е силна и почти мина ''Таки таки''. :gun_bandana:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещата с billboard изобщо не стоят така.

''Таки таки'' беше номер 1 в youtube USA. Топ 10 в spotify, прилични продажби (тогава варираше топ 15-20) и едва достигна висок peak.

После изведнъж Money на Карди никъде не е силна и почти мина ''Таки таки''. :gun_bandana:

Доста са странни понякога нещата, но в случая Ариана е Топ навсякъде. Даже и по продажби- песните на Kris Wu надали ще са заплаха само заради доминацията му на едно място, така че спрямо наистина конкурентните песни тя на практика си е като номер 1 дори там.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста са странни понякога нещата, но в случая Ариана е Топ навсякъде. Даже и по продажби- песните на Kris Wu надали ще са заплаха само заради доминацията му на едно място, така че спрямо наистина конкурентните песни тя на практика си е като номер 1 дори там.

 

Преди малко всички песнички на Kris Wu бяха разкарани от топа в US iTunes - наистина е имало страшна измама, защото сега e извън първите 100... :helpsmilie: Ариана вече е номер 1, всъщност е била номер 1 от самото начало. За 2 дни вече е продала 100 000 копия - толкова No Tears Left to Cry продаде за седмица и дебютира на No.3 в Hot 100.

 

Thank u, next е разбила и рекорда за най-стриймванa женска песен за ден в Spotify за всички времена. Този албум е на път да стане по-голям успех и от Sweetener, който също разби рекорди - например за най-стриймван женски албум за седмица евър. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко всички песнички на Kris Wu бяха разкарани от топа в US iTunes - наистина е имало страшна измама, защото сега e извън първите 100... :helpsmilie: Ариана вече е номер 1, всъщност е била номер 1 от самото начало. За 2 дни вече е продала 100 000 копия - толкова No Tears Left to Cry продаде за седмица и дебютира на No.3 в Hot 100.

 

Thank u, next е разбила и рекорда за най-стриймванa женска песен за ден в Spotify за всички времена. Този албум е на път да стане по-голям успех и от Sweetener, който също разби рекорди - например за най-стриймван женски албум за седмица евър. :3fdb8960598fa63e:

Както казах- сигурен Топ 3 дебют, възможен номер 1. Даже вече го има по prediction-ите.

Поп звезда да разбива така е все по-рядко срещано напоследък, а тази година тя го прави не за първи път. Браво, навремето не очаквах да стане чак толкова голяма, но тя постоянно надминава очакванията ми.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана наистина в момента е може би най-голямата при поп певиците, няма такава сила. Заслужено си е, няма какво да си кривя душата, нищо, че аз не я харесвам толкова много. Но прави супер песни, качествени клипове и е интересна като цяло.

 

Сериозни медии я наричат също с големи призове:

 

“Pop diva supreme” — @HITSDD

“Next generation leader” — @TIME

“A princess of pop, A-LIST” — @TheGuardian

“Woman Of The Year” — @Billboard

 

Евала на момичето, имаше си нужда от ново топ лице, смело напред!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...