Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Бритни се излага с тоя плейбек, не заслужава никакви концерти да има:

 

 

A резиденцията й във Вегас можем спокойно да я кръстим резиденцията на плейбека. Как тези хора си дават парите за плейбек за 4-годишната й резиденция, която приключи вчера.

 

И после били залязли. Има изпълнители, които винаги ще бъдат обичани:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да имаш резиденция е престиж и мечта за много изпълнители, ама не всеки има.

 

Backstreet Boys и те имат уникална резиденция, страхотно живо пеене и публика, която ги обожава:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И резиденцията на Backstreet Boys, която счупи рекорди миналата година, продължават и тази година във Вегас от 31 януари 2018 до 17 февруари. Резиденцията досега е минала с голям успех, ама все пак това са Backstreet Boys :P

 

https://www.backstreetboys.com/events

 

Backstreet Boys: Larger Than Life е най-бързо продаваната резиденция в Лас Вегас в историята.

 

Оооооооооооооо, те подготвят нов албум. Групата от детството ти още да пее и издава албуми. Това е толкова хубаво.

 

С мерак да отидеш на резиденцията им, толкова спомени:

 

 

Към албумите за 2018 прибавяме и албума на Backstreet Boys.

Link to comment
Сподели в други сайтове

coachella-2018.jpg

 

И докато някои реицклирани певачици се утешават с постни резиденцийки, други хедлайнват най-оборотните фестивали. Съдба. :3fdb8960598fa63e:

 

Айде, недей приказва като не знаеш. Рики пя и на MTV, къде бяха тези, а. Ще пее и в Дубай другия месец заедно с John Legend и други легенди.

Да имаш резиденция не всеки може да има. Бруно Марс като ще има резиденция тази година да не би да не е успешен изпълнител, да ти имам разсъжденията.

Чудиш се само как да принезяваш успехите на другите. Рики имаше едновременно Световно турне и резиденция, като турнето му продължи 3 години и беше едно от най-успешните, както и резиденцията му. И пак ще има Световно турне и нов албум , и резиденция, да те е яд, че 30 години и повече Рики пее навсякъде.

 

А половината тука дето са изредени на афиша, дори не си ги чувал със сигурност, ама айде нали трябва да се покажем, че много знаем все.

 

От този месец ще се говори само за American Crime Story като тръгне в Америка и у нас.

 

Рики ще бъде с най-големите звезди на Златния глобус в неделя, да ти е тъпо. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

да ти е тъпо. :D

 

Единственото тъпо нещо тук си ти мила, при това си вдлъбната от тъпотата си, и ще продължавам да ти го напомням докато си показваш носа, непоискан, от студена кухня, ок?

 

Първо, моля те не ми срванявай джаз-селската вечеринка в Дубай с Coachella, и на кьоравите им е ясно кой ивент с каква тежест е. Пял бил Рики на МТВ - дарлин, в Хасково явно още не сте разбрали, че се намираме в дигитална ера и МТВ мноооооого отдавна никой не ги бръсне за слива, по-скоро трябва да се срамуваш, че великият рики мартин с 30-годишната невероятна кариера е пял на седянка на МТВ, които напоследък могат да си позволят максимум Пинк. Второ, я ми кажи супер успешното му 3 годишно турне на рикито, от кои точно турнета е едно от най-успешните? На латино нафталинени отблясъци на звезди ли? Само за протокола да споменем, че тоя пич за три години обикаляне е посетен от 200k човека, Бионсе с 6-месечното си турне е имала над 2 милиона. Нещо??

За American Crime Story ще те соля отделно, но дълбоко се съмнявам, че ще има и половината рейтинг на сезона на American Horror Story с Гага.

 

Свободна си да се върнеш в кухнята и да си дорежеш лука, хората си чакат салатите.

 

Edit: Златния Глобус не са Оскарите, скъпа. Рики пак е в утешителните награди. Шанс.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото тъпо нещо тук си ти мила, при това си вдлъбната от тъпотата си, и ще продължавам да ти го напомням докато си показваш носа, непоискан, от студена кухня, ок?

 

Първо, моля те не ми срванявай джаз-селската вечеринка в Дубай с Coachella, и на кьоравите им е ясно кой ивент с каква тежест е. Пял бил Рики на МТВ - дарлин, в Хасково явно още не сте разбрали, че се намираме в дигитална ера и МТВ мноооооого отдавна никой не ги бръсне за слива, по-скоро трябва да се срамуваш, че великият рики мартин с 30-годишната невероятна кариера е пял на седянка на МТВ, които напоследък могат да си позволят максимум Пинк. Второ, я ми кажи супер успешното му 3 годишно турне на рикито, от кои точно турнета е едно от най-успешните? На латино нафталинени отблясъци на звезди ли? Само за протокола да споменем, че тоя пич за три години обикаляне е посетен от 200k човека, Бионсе с 6-месечното си турне е имала над 2 милиона. Нещо??

За American Crime Story ще те соля отделно, но дълбоко се съмнявам, че ще има и половината рейтинг на сезона на American Horror Story с Гага.

 

Свободна си да се върнеш в кухнята и да си дорежеш лука, хората си чакат салатите.

 

Edit: Златния Глобус не са Оскарите, скъпа. Рики пак е в утешителните награди. Шанс.

 

То бива такава злоба и завист, ама чак толкова. Нещо не ти е наред на тебе.

 

И да вметна, че всички филми и сериали, и представления, в които е участвал Рики са имали пълен успех и интерес- така беше с General Hospital, Клетниците и Евита на Бродуей, Glee и други. Така ще бъде и с American Crime Story, ясно ли ти е. Пък ти си пиши глупостите.

 

И я не обиждай. като си крив си го изкарвай другаде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още един признак не необятната ти простотия - аз ти излагам факти, ти ги интерпретираш като злоба. Сори, драга, you're late.

 

Евита на Бродуей, бич плийз :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обсъждането на латино изпълнители в тази тема е строго забранено, има си отделна такава за тази дейност.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още един признак не необятната ти простотия - аз ти излагам факти, ти ги интерпретираш като злоба. Сори, драга, you're late.

 

Евита на Бродуей, бич плийз :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Нищо не излагаш, злобен и завистлив си всеки път, не признаваш изобщо нищо. Давам ти игнор и изобщо не ме занимавай с измислените си глупости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Световната годишна класация за 2017 според mediatraffic:

 

1 Shape Of You - Ed Sheeran 16414

2 Despacito - Luis Fonsi & Daddy Yankee feat. Justin Bieber 13391

3 Something Just Like This - The Chainsmokers & Coldplay 7029

4 That's What I Like - Bruno Mars 5270

5 There's Nothing Holdin' Me Back - Shawn Mendes 4803

6 Perfect - Ed Sheeran (duet with Beyoncé / Andrea Bocelli) 4790

7 Unforgettable - French Montana feat. Swae Lee 4638

8 Castle On The Hill - Ed Sheeran 4621

9 Attention - Charlie Puth 4558

10 It Ain't Me - Kygo feat. Selena Gomez 4499

11 I'm The One - DJ Khaled / Justin Bieber / Quavo / Lil Wayne 4422

12 Rockstar - Post Malone feat. 21 Savage 4300

13 Rockabye - Clean Bandit feat. Sean Paul & Anne-Marie 4155

14 Wild Thoughts - DJ Khaled feat. Rihanna & Bryson Tiller 4141

15 Havana - Camila Cabello feat. Young Thug 4120

16 Thunder - Imagine Dragons 4024

17 Believer - Imagine Dragons 3959

18 I Don't Wanna Live Forever - Zayn & Taylor Swift 3810

19 Mi Gente - J Balvin & Willy Williams feat. Beyonce 3740

20 Stay - Zedd & Alessia Cara 3628

21 I Feel It Coming - The Weeknd feat. Daft Punk 3525

22 Feels - Calvin Harris / Pharrell Williams / Katy Perry / Big Sean 3404

23 Humble - Kendrick Lamar 3362

24 What About Us - Pink 3272

25 Chained To The Rhythm - Katy Perry feat. Skip Marley 3259

26 Too Good At Goodbyes - Sam Smith 3256

27 Say You Won't Let Go - James Arthur 3238

28 Look What You Made Me Do - Taylor Swift 3141

29 New Rules - Dua Lipa 3109

30 Paris - The Chainsmokers 3093

31 Strip That Down - Liam Payne feat. Quavo 3086

32 Galway Girl - Ed Sheeran 2958

33 Issues - Julia Michaels 2910

34 Body Like A Back Road - Sam Hunt 2794

35 Slow Hands - Niall Horan 2739

36 What Lovers Do - Maroon 5 feat. SZA 2684

37 Mask Off - Future 2662

38 Feel It Still - Portugal. The Man 2611

39 Symphony - Clean Bandit feat. Zara Larsson 2521

40 Closer - The Chainsmokers feat. Halsey 2465

 

Следих я цяла година, мога и топ 100 да пусна, ако на някой му е интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знае ли се с кого е работил? Надявам се не е отново Тимбаленд.

 

Казал че албума ще е негово издание на Joanne албума.

 

Country, folk, blues, rock'n'roll + Pharrell production

 

Новата песен се казва Filthy.

 

Мислите ли че ще топне чарта на Билборд с Super Bowl influence ? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Световната годишна класация за 2017 според mediatraffic:

 

1 Shape Of You - Ed Sheeran 16414

2 Despacito - Luis Fonsi & Daddy Yankee feat. Justin Bieber 13391

3 Something Just Like This - The Chainsmokers & Coldplay 7029

4 That's What I Like - Bruno Mars 5270

5 There's Nothing Holdin' Me Back - Shawn Mendes 4803

6 Perfect - Ed Sheeran (duet with Beyoncé / Andrea Bocelli) 4790

7 Unforgettable - French Montana feat. Swae Lee 4638

8 Castle On The Hill - Ed Sheeran 4621

9 Attention - Charlie Puth 4558

10 It Ain't Me - Kygo feat. Selena Gomez 4499

11 I'm The One - DJ Khaled / Justin Bieber / Quavo / Lil Wayne 4422

12 Rockstar - Post Malone feat. 21 Savage 4300

13 Rockabye - Clean Bandit feat. Sean Paul & Anne-Marie 4155

14 Wild Thoughts - DJ Khaled feat. Rihanna & Bryson Tiller 4141

15 Havana - Camila Cabello feat. Young Thug 4120

16 Thunder - Imagine Dragons 4024

17 Believer - Imagine Dragons 3959

18 I Don't Wanna Live Forever - Zayn & Taylor Swift 3810

19 Mi Gente - J Balvin & Willy Williams feat. Beyonce 3740

20 Stay - Zedd & Alessia Cara 3628

21 I Feel It Coming - The Weeknd feat. Daft Punk 3525

22 Feels - Calvin Harris / Pharrell Williams / Katy Perry / Big Sean 3404

23 Humble - Kendrick Lamar 3362

24 What About Us - Pink 3272

25 Chained To The Rhythm - Katy Perry feat. Skip Marley 3259

26 Too Good At Goodbyes - Sam Smith 3256

27 Say You Won't Let Go - James Arthur 3238

28 Look What You Made Me Do - Taylor Swift 3141

29 New Rules - Dua Lipa 3109

30 Paris - The Chainsmokers 3093

31 Strip That Down - Liam Payne feat. Quavo 3086

32 Galway Girl - Ed Sheeran 2958

33 Issues - Julia Michaels 2910

34 Body Like A Back Road - Sam Hunt 2794

35 Slow Hands - Niall Horan 2739

36 What Lovers Do - Maroon 5 feat. SZA 2684

37 Mask Off - Future 2662

38 Feel It Still - Portugal. The Man 2611

39 Symphony - Clean Bandit feat. Zara Larsson 2521

40 Closer - The Chainsmokers feat. Halsey 2465

 

Следих я цяла година, мога и топ 100 да пусна, ако на някой му е интересно.

Изводите:

- Това е годината на Ед Шийран, не че не беше ясно на всекиго, 3 песни в топ 10. И това е поредна класация, в която Shape of you е преди Despacito, just saying.

- Ужасно слабо за жените - най-доброто постижение с женско участие е на 10-то място, най-доброто с женски lead е на 15-то място, най-доброто соло - на 24-то...

- Look what you made me do нали беше мегахит, какво прави на 28 място :baaasmiley: Кейти е по-нагоре от нея :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

LWYMMD угасна страшно бързо, но има втората най-голяма седмица за 2017. It's all in the context.

Май и целият албум има тази съдба. Продава се много добре, рекорд за 2017, но явно няма да произведе други #1 сингли. End Game може и да успее, но ще е The Ed Sheeran Effect, а не заради песента.

Коя песен е с най-добрата седмица?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май и целият албум има тази съдба. Продава се много добре, рекорд за 2017, но явно няма да произведе други #1 сингли. End Game може и да успее, но ще е The Ed Sheeran Effect, а не заради песента.

Коя песен е с най-добрата седмица?

Първата на Shape of You.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не излагаш, злобен и завистлив си всеки път, не признаваш изобщо нищо. Давам ти игнор и изобщо не ме занимавай с измислените си глупости.

 

Грешка драга, ТИ ще спреш да ни занимаваш със съборите, на които рики си вее разпрания задник, разбра ли? Хората ти направиха тема, ако обичаш се измети директно натам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джъстин Тимбърлейк разби с новия проект, много ми харесва каква идея е представил в клипа. Песента се надявам да звучи по-добре в аудио версия, предполагам че във видеото умишлено е някаква такава странна, за да пасва на робота.

 

Забелязвам, че друга моя любимка- Деми- тези дни се завръща на добрите места на класациите в US със... Sorry Not Sorry. :o Тази песен е огромен хит, несъмнено най-големият в кариерата й.

Жалко, че TMYLM върви толкова тромаво, а в YouTube дори вече съвсем не върви. Сингълът заслужава много повече, но може би трябваше да почакат да го пуснат след празниците и да избегнат коледния freeze. Все още си мисля, че има шанс парчето да се развие ако го промотират повече, например на Грамитата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът на Тимбърлейк излиза на 2 февруари.

 

И как принязяваме изпълнители както ви скимне. Бионсе щяла да пее на фестивал и щом е тя е нещо велико. Ама Рики също ще пее на фестивал и то Джаз фестивал в Дубай, който се води за престижен и канят много Световни изпълнители и легенди и това не се смята. Ама ако беше Бионсе в Дубай на този Джаз фестивал, който ще е другия месец и Рики ще го закрива, щеше да напишеш какво ли не за Бионсе или някоя друга, нали раким?

Ама щом е Рики няма да му признаем успехите и било маловажно, че ще бъде той на Златния глобус в неделя.

 

Какви двойни стандарти карате тука.

 

Последният албум на Рики като взе още едно Американско Грами през 2016 пак ли го слагаш, че е маловажно, а, завистлив до няма и къде.

Ама искам тази година Рики да запуши устите на всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се бой скъпа, Рики няма да запуши никоя уста освен своята с някой х*й. Относно Бионсе, просто статута и не позволява да отиде на Пирин Фолк Дубай, разбираш ли, трудно е да ти го обясня някак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Гага уж живее в студиото а никакво инфо за нови песни. Какво е това нещо ?

Остарявам, не ги следя толкова из късо интригите вече :D

Шегата на страна, ама наистина не съм в час. Някакви лийкове имаше преди няколко седмици, ама нищо съществено. Нова музика преди догодина (и то според мен най-рано третото тримесечие) аз не виждам от нея, не се надяЙ и ти :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...