Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Ето как Little Mix ще направят CNCO още по-известни и на англоезичния пазар. Ремиксът вече има и клип:

 

А оригиналът на CNCO си беше вече хит и преди ремикса:

 

Не знам защо почти година откакто излезе клипа и беше хит, чак сега й правят ремикс с Little Mix.

Даже и на работа я въртят, но оригинала.

Да не говорим, че и по City TV я въртят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Гага да се оправи бързо. Доколкото разбрах болестта й била доста болезнена, което предизвиква съчувствие у мен.

Същото пожелание и за Селена. За нея само не разбрах кога са й присадили бъбрека- преди време, още преди да пусне Bad Liar и се говореше, че е по болници, или миналата седмица? Иначе доста благородна постъпка от приятелката й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Суифт продължава да пада и вече е номер 4 сред най-гледаните клипове, а на номер 1 се настани някакъв неизвестен.

Новият клип на Шакира също продължава да пада-вече е номер 17. Като не предлага нищо интересно тъй ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някаква неизвестна песен беше номер 1 сред най-гледаните клипове вчера. Толкова й беше царуването, днес най-големият хит за 2017 отново е номер 1. Само го местят и пак се връща на върха. 😉

Суифт пак номер 3. Има вероятност Джей Балвин да измести Фонси с Ми хенте.

А Шакира много слаби сингли-едва по 2 милиона прави на ден Интересът към новия й клип също е много слаб-вече е номер 21 сред най-гледаните клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че пореден тотален хит на Деми е на път да peak-не малко преди да е влязъл в ТОП 10, само защото радиото прекалено късно се сети да го върти сериозно. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес Зейн е номер 2, но интересът към Суифт продължава да намаля:

9186098V.jpg

 

Интересът към Суифт продължава да пада и тук:

9186100s.jpg

 

Латино песните са по-големи хитове. Суифт е вятър работа.

 

За седмицата Суифт губи близо 61 милион гледания, а Фонси едва губи близо 18 милиона. Към кой е по-голям интереса,а :P

9186101R.jpg

 

В Гугъл Плей Зейн продължава да е номер 1, а Суифт на трето:

9186104s.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

A вашата "кралица", която само вие си наричате тук Суифт отново е номер 4 в The Voice TV Top 10 сега. Толкова бързо утихна. С 300 зора само за 1 ден успя да бъде номер 1, хората се усетиха и гласуват повече за Зейн.

 

Даааааааааааааааааа, Зейн се връща на върха, а Дуа Липа се изкачва на номер 2.

И какво се случва Суифт не е толкова харесвана според вота на хората. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Суифт вече трети ден залепена на номер 4 в The Voice TV днес и е номер 4 сред най-гледаните клипове и продължава да пада.

Дуа Липа отново номер 2 и номер 1 пак е Зейн в The Voice TV Top 10 сега. 😉

 

А Деми пуснa още една песен "Sexy Dirty Love".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Документалният филм на Netflix Five Foot Two е вече факт: https://www.netflix.com/title/80196586

Силно го препоръчвам, защото показва много непознати моменти дори на хардкор феновете на Гага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пре-пре доволен съм от Double Dutchess! Албума е толкова разнообразен, че няма накъде повече наистина. За момента май фаворити са ми е Tension и Enchante. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...