Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Много яка песен, но поредната която Деми ще за*бе, щом дори я е оставила в таргета...

Ще намерим сили да й го простим ако по някое време реализира някоя от другите много харесвани от феновете песни с изявени гласови възможности... :1000 (29):

 

Изключително съм доволен, че най-големият хит в нейната кариера- Sorry Not Sorry- най-накрая се пребори да влезе в ТОП 10 на Билборд. И то след забележително дълъг период на други доста добри позиции. :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще намерим сили да й го простим ако по някое време реализира някоя от другите много харесвани от феновете песни с изявени гласови възможности... :1000 (29):

 

Изключително съм доволен, че най-големият хит в нейната кариера- Sorry Not Sorry- най-накрая се пребори да влезе в ТОП 10 на Билборд. И то след забележително дълъг период на други доста добри позиции. :bi:

 

Когато е трябвало да избира първи сингъл за албума е трябвало да избира между "Sorry Not Sorry" и "Tell Me You Love Me", всички и казвали да пусне втората, но само тя искала да пусне първата и чакала някой само да се съгласи с нея, Jay Z и казал да пусне първата и тя само това чакала. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн е отново за пореден път и днес номер 1 в The Voice TV Top 10, a Суифт е извън чарта-много слабо представяне за нея.

Както избухна, така и угасна тя.

Вече е на номер 7 сред най-гледаните клипове с 23 милиона гледания й намаляха гледанията, само за 1 седмица успя да е на върха сред най-гледаните клипове. Латино клиповете са по-нспред от нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато е трябвало да избира първи сингъл за албума е трябвало да избира между "Sorry Not Sorry" и "Tell Me You Love Me", всички и казвали да пусне втората, но само тя искала да пусне първата и чакала някой само да се съгласи с нея, Jay Z и казал да пусне първата и тя само това чакала. :3fdb8960598fa63e:

Добър съвет ѝ е дал Джей, като за първи сингъл си беше добре да пусне нещо комерсиално, за да си върне позициите. Дано за втория ѝ даде съвет, който да ѝ докара номер 1 хит. :3fdb8960598fa63e:

За жалост продажбите на албумите им с Майли ще са по-ниски дори и от първоначалните очаквания. :helpsmilie: Продажбите тази година тотално се сринаха дори и по света.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър съвет ѝ е дал Джей, като за първи сингъл си беше добре да пусне нещо комерсиално, за да си върне позициите. Дано за втория ѝ даде съвет, който да ѝ докара номер 1 хит. :3fdb8960598fa63e:

За жалост продажбите на албумите им с Майли ще са по-ниски дори и от първоначалните очаквания. :helpsmilie: Продажбите тази година тотално се сринаха дори и по света.

 

То вече новата музика за минути е изтекла из целия нет, кой ще си купи албум вече, кво остава за отделни сингли. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

То вече новата музика за минути е изтекла из целия нет, кой ще си купи албум вече, кво остава за отделни сингли. :1000 (29):

Така е, по всичко си личи, че нещата отиват натам в скоро време продажбите да останат на по-заден план в класациите на Билборд и да се обърне внимание на днешната сила- стрийминга. Ако двете бяха равнопоставени, Деми щеше да е номер 1, Майли номер 2, а Шаная кой знае дали въобще щеше да е на ТОП позициите, тя има само 2-3 хиляди SPS. Но евала й правя, че е една от малкото, които към 2017 успяват да правят добри продажби, това винаги ще си бъде значимо по един или друг начин.

Ще вземе да излезе, че албумът на Кейти не е никакъв флоп. За момента си остава най-продаваната първа седмица за жена за годината и единствено Тейлър ще й подобри това, най-много и Cardi B покрай актуалния хит, стига да издаде албум. Видяхме, че някои легенди като Шаная с по няколко диамантени албума едвам достигат 130k с tour bundle-и, а Кейти със същия трик направи над 160K и още 15-20 отгоре със стрийминг т.е не само тарикатщината помага, а и актуалността на името. Да не говорим колко шокиращо добре започва турнето й- дори и за мен е изненада, че на първия концерт има повече публика и повече приходи, отколкото на PRISMATIC в същата зала. :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво не й достига на Деми , за да е номер 1, отново ще е разочарована. Онзи ден във VEVO лайфа каза, че била много разочарована, че миналия й албум не влезе на номер 1 в Билборд 200.

Красива, готина, талантлива- защо не може да е номер 1?

 

Албумът на Деми е най-добрият й досега, защо да не влезе на номер 1 в Билборд 200?

Страхотна е Деми, но я няма истерията от страна на феновете. В последните 2 години като че ли тя разбра, че това липсва и се насочи да покаже своя вокален талант. Честно казано аз с това изпълнение осъзнах, че е много талантлива и стабилна на живо певица.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зайке, нали уж си на морето, кво пак следиш Зейн кога ходи до тоалетна и Суифта къде пада. :3fdb8960598fa63e:

 

Че като съм на морето, нямам ли телефон и нет, я не се излагай.

 

Kaква изненада- CNCO днес са номер 1 в The Voice TV Top 10, Зейн е номер 2. Суифт се връща в чарта едва на номер 10, а Шакира с Perro Fiel голяма мъка- едва на номер 10 вчера влезе, днес се изкачва на номер 9. Шакира отдавна не е това, което беше. Хората не гласуват за нея. Когато трябваше да пусне Perro Fiel за сингъл с албума тя не го направи, чак сега го пусна с клип като изветря песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може тоя Rag'n'Bone Man с една песен и да ми идва в България догодина. Кой изобщо го знае у нас, че и не само.

Писах на София Мюзик Ентърпрайсис за Рики. Дано отговорят.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може тоя Rag'n'Bone Man с една песен и да ми идва в България догодина. Кой изобщо го знае у нас, че и не само.

Писах на София Мюзик Ентърпрайсис за Рики. Дано отговорят.

Аз лично харесвам две негови песни и да ти кажа две, ама по-силни от цялата кариера на Рики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично харесвам две негови песни и да ти кажа две, ама по-силни от цялата кариера на Рики.

 

Сигурно. Никой няма да го помни и да има кариера като Рики тоя измисления.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шаная предлагала безплатно копие на албума си , за тези които са закупили билети за турнето й и оттам идват големите й продажби.

Също правеше и Кейти, и Кеша. Това е новата мода - по-добре, отколкото стрийминга на песни да се счита за продажба на албум. :mf_surrender:

 

Да коментираме как всички мед им капеше от устата да обявяват турнето на Кейти за провал и как продавала билети на цената на дамски превръзки, а нашата има приходи от 1,7 млн. в зала с капацитет 6 500. Богиня. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Също правеше и Кейти, и Кеша. Това е новата мода - по-добре, отколкото стрийминга на песни да се счита за продажба на албум. :mf_surrender:

 

Да коментираме как всички мед им капеше от устата да обявяват турнето на Кейти за провал и как продавала билети на цената на дамски превръзки, а нашата има приходи от 1,7 млн. в зала с капацитет 6 500. Богиня. :3fdb8960598fa63e:

 

Браво. Който си го може, си го може.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Също правеше и Кейти, и Кеша. Това е новата мода - по-добре, отколкото стрийминга на песни да се счита за продажба на албум. :mf_surrender:

 

Да коментираме как всички мед им капеше от устата да обявяват турнето на Кейти за провал и как продавала билети на цената на дамски превръзки, а нашата има приходи от 1,7 млн. в зала с капацитет 6 500. Богиня. :3fdb8960598fa63e:

Най-добре се смее този, който се смее последен. :3fdb8960598fa63e:

 

Катя просто разби, макар и с тази ера да си позагуби потенциала да е новата кралица на попа, към момента бие точно на Мадона от последните години- не толкова успешен албум, но много успешно турне. Дано да остане така до края на ерата... не че имам нещо против и албума да стане по-успешен. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добре се смее този, който се смее последен. :3fdb8960598fa63e:

 

Катя просто разби, макар и с тази ера да си позагуби потенциала да е новата кралица на попа, към момента бие точно на Мадона от последните години- не толкова успешен албум, но много успешно турне. Дано да остане така до края на ерата... не че имам нещо против и албума да стане по-успешен. :1000 (29):

 

Кейти няма ли да пусна нов сингъл от албума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти няма ли да пусна нов сингъл от албума?

Не знам, но като гледам как тази година е решила да саботира кариерата си, вече не съм сигурен дали искам да го направи с още един сингъл. :1000 (29): Особено ако сингълът е някой от фаворитите ми- Witness или Roulette- и тя ги 'развали' чрез още един клип с тази прическа...

Струва ми се, че е възможно Дежа Вю да е сингъл. Имаше разни кадри уж от снимките на клип на това парче, за които се говореше, че може да са за представянето й на VMA или турнето, но се оказа, че не са. Песничката е яка и може и да постигне нещо с нея, стига видеото да е силно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но като гледам как тази година е решила да саботира кариерата си, вече не съм сигурен дали искам да го направи с още един сингъл. :1000 (29): Особено ако сингълът е някой от фаворитите ми- Witness или Roulette- и тя ги 'развали' чрез още един клип с тази прическа...

Струва ми се, че е възможно Дежа Вю да е сингъл. Имаше разни кадри уж от снимките на клип на това парче, за които се говореше, че може да са за представянето й на VMA или турнето, но се оказа, че не са. Песничката е яка и може и да постигне нещо с нея, стига видеото да е силно.

 

Тя в видеата е бетон, всичките и клипове са уникални, ама няма да е лошо да почне да работи по следващия албум вече. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя в видеата е бетон, всичките и клипове са уникални, ама няма да е лошо да почне да работи по следващия албум вече. :3fdb8960598fa63e:

О не, според мен като свърши турнето ще си направи едно бебче от Орландо, време й е... :3fdb8960598fa63e: Албум аз очаквам най-рано през 2019, а като я гледам как си е поставила за цел да се самопрецаква- 2020 или 2021, може и 2030. :1000 (29):

 

US YouTube views are soon set to be counted towards the Billboard 200 album chart.

Все едно са ми чели поста от вчера... :3fdb8960598fa63e: Witness има шанс скоро да стигне милионче с подобен SPS, браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми получи първата си номинация на #MTVEMA в категория „Best Pop“ с „Sorry Not Sorry“.

 

Деми в Шоуто на Елън:

 

 

Документалният филм за Деми излиза на 17 октомври.

 

Изпълнението на Деми в Шоуто на Елън:

https://www.ellentube.com/video/demi-lovato...-not-sorry.html

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

CNCO падат на номер 2 днес в The Voice TV Top 10, Зейн се връща за пореден път на номер 1, Дара влиза на номер 7 с "Недей", а Шакира с новото Perro Fiel едва на номер 10 влезе онзи ден, вчера се изкачи до номер 9 и днес е вън от класацията. Много слабо за Шакира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...