Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не ми е забранено да си изразявам мнението, което е обективно в повечето ми постове.

Да се самоизтъкваш и да си вярваш е още по-зле.

Видяхме "Мсм", която пръсна на 4 концерта и още се пуска и избухва в дискотеките на нея, видяхме На тебе не отказвам на миналогодишния концерт. Твърденията ти са просто смешни, а още по-смешно е, че за да издигнеш Галка сам си вярваш на тях. ДЪНОТО!

 

Не, погрешно ме разбра. Нормално че песента е силна и най-вече заради това е толкова харесвана, но според мен Галена е двигателя на проекта, не Фики.

Според теб е едно, заслугата е и на двамата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да се самоизтъкваш и да си вярваш е още по-зле.

Видяхме "Мсм", която пръсна на 4 концерта и още се пуска и избухва в дискотеките на нея, видяхме На тебе не отказвам на миналогодишния концерт. Твърденията ти са просто смешни, а още по-смешно е, че за да издигнеш Галка сам си вярваш на тях. ДЪНОТО.

 

Не, аз не съм заклет фен на Галена, просто харесвам хората които се стараят много, които са си наистина заслужили да бъдат уважавани и награждавани макар че не са, а не като Преса да се кити с чужди пера (награди). Просто само този факт че Преса хич не се старае, каквото и да пусне, спие мирно и знае че феновете ще го харесват. Последна неина песен която ми е харесала е На тебе не отказвам, и твърдя че заслужаваше песен на 2015. Просто искам развитие при Преслава, и искам да си приеме отговорноста на името което носи в жанра. Нямам нищо против нея. Нека си оправдае обичта на феновете и нека се стегне да работи като едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, и аз неведнъж съм възнегодувал, че чалгата се превърна предимно в музика за дискотеките. Огромен процент от тези гледания са главно от таргета, който купонясва диво- 18-30 годишни. Трябва да се променят доста неща в жанра и ми се струва, че тази година това започва да се случва. Има си разнообразие в не една от песните, но трябва да се поработи още доста, също така трябва да са напомпат повечко нови имена. За концертите обаче трябва определена стратегия, която чичо Митьо не иска да следва и това си е.

Как да им отидат младите на концерт, като изглеждат ретро и западнало. Само Теда вади младежка и модерна визия. А пък как по-старите да отидат на концерт, като се пеят тъпотии? Затова никой не ходи.

 

Да си в ''Набиращи популярност'' е блян и признание. :3fdb8960598fa63e:

Върна се на първа страница и почна да мачка.

Първо си написал, че Фики е бил НИКОЙ като са пуснали ''КОЙ''. Аз ти казвам, че Фики тогава беше масово популярен. Не съм казал, че ''Кой'' е хит заради краката на Фики. :roll1:

Да, така е, а песента се слуша и до днес! На Фики първата година всичко му беше хит :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, аз не съм заклет фен на Галена, просто харесвам хората които се стараят много, които са си наистина заслужили да бъдат уважавани и награждавани макар че не са, а не като Преса да се кити с чужди пера (награди). Просто само този факт че Преса хич не се старае, каквото и да пусне, спие мирно и знае че феновете ще го харесват. Последна неина песен която ми е харесала е На тебе не отказвам, и твърдя че заслужаваше песен на 2015. Просто искам развитие при Преслава, и искам да си приеме отговорноста на името което носи в жанра. Нямам нищо против нея. Нека си оправдае обичта на феновете и нека се стегне да работи като едно време.

Това не е вярно, аз не харесвам новата с Джени и Без теб. :)

Последно Преслава предизвика фурор у мен с Пада звезда,а преди това с На тебе не отказвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена мачка като ненормална. Не съм вярвал, че това ще се случи.

 

Гледанията на "Коя" през последните три седмици само се покачват:

 

Преди три седмици: 448К

 

Преди две седмици: 499К (+11%)

 

Последната седмица: 512К (+3%)

 

Засега с най-много гледания от летните хитове е "Виновна" с почти 9 млн. "Коя" обаче скоро ще я настигне.

 

Разликата в седмичните гледания на Джена и Галена е само 100 хилки, а първата излезе цели 6 седмици по-рано. Поредното доказтелство, че хората си искат чалга от попфолк изпълнителите.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, това е певица, а не вздух под налягане.

 

Андреа е певица! Когато Джена постигне да й пускат песните в мол в Тунис, тогава ще говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа е певица! Когато Джена постигне да й пускат песните в мол в Тунис, тогава ще говорим.

Стига се ебавал с Андреа,намери си друга Вуду кукла.

Андреа, колкото постигна никоя друга не успя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига се ебавал с Андреа,намери си друга Вуду кукла.

Андреа, колкото постигна никоя друга не успя.

 

Факт е, че имайки предвид гласовите й данни, постигна немислимото. + факта, че близо цяло десетилетие не й чухме гласа на живо на концерт. Някой хора просто уцелват момента да яхнат вълната на своя късмет.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес Богинята на Рамания - Гери Симеонова има рожден ден, да е жива и здрава, много успешна, да продължава да кърти с визия и Фенка на Преси forever. Обичаме те, Гери!!! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чипровската е направила 210К за три дни, средно по 70К на ден, днес май ще закове на 100К.

 

Явно бъгчето в тубата се е оправило и платената реклама още с излизането на клипа, вече дава ефект. В тази връзка, в предните 10 дни бе голема мъка, за пайнерските трафиканти на гледания. Заради този бъг и техните реклами, и онези другите "реклами" (за по 300$) не можеха да дадат нужният резултат. С това направо отговарям на поредният, 156 000-ен опит на "десовите" да внушат, че Кама е говорила глупости през 2013 година за платените милиони. Господа, няма да се уморя да повтарям едно нещо, което винаги забравяте, когато повдигате темата. Миналата година и Андреа и Мария потвърдиха същото, ама с 3 години закъснение, в което време каналът на Планета нарасна 5 пъти. Не си мислете, че не чета всичко и няма да забележа опитът за сръчкване в ребрата, за да се получи един отдавна фалирал краен резултат. И не се лъжете от трафици. Нито "Босът" Смядовски, нито дуетът на "Отчаяните илюзии" ще станат големи хитове. И на трите самостоятелните песни преди това са по-здрави от визираните. Идете на дискотека и ще се убедите сами....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно бъгчето в тубата се е оправило и платената реклама още с излизането на клипа, вече дава ефект. В тази връзка, в предните 10 дни бе голема мъка, за пайнерските трафиканти на гледания. Заради този бъг и техните реклами, и онези другите "реклами" (за по 300$) не можеха да дадат нужният резултат. С това направо отговарям на поредният, 156 000-ен опит на "десовите" да внушат, че Кама е говорила глупости през 2013 година за платените милиони. Господа, няма да се уморя да повтарям едно нещо, което винаги забравяте, когато повдигате темата. Миналата година и Андреа и Мария потвърдиха същото, ама с 3 години закъснение, в което време каналът на Планета нарасна 5 пъти. Не си мислете, че не чета всичко и няма да забележа опитът за сръчкване в ребрата, за да се получи един отдавна фалирал краен резултат. И не се лъжете от трафици. Нито "Босът" Смядовски, нито дуетът на "Отчаяните илюзии" ще станат големи хитове. И на трите самостоятелните песни преди това са по-здрави от визираните. Идете на дискотека и ще се убедите сами....

То е ясно, че всеки може да си купи гледания, но си личи кои наистина го правят, това са Мария, Карлос, Янева и още няколко, не ги помня. Това, че може, не значи че всички го правят.

А и не знаех, че The Boss не е самостоятелна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

То е ясно, че всеки може да си купи гледания, но си личи кои наистина го правят, това са Мария, Карлос, Янева и още няколко, не ги помня. Това, че може, не значи че всички го правят.

А и не знаех, че The Boss не е самостоятелна...

 

Най-много купува Галена. Повтарям, Галена! Трети път - ГАЛЕНА! Взела е оная карта на мъжа си и купува, те се спуква. Азис е същият нещастник, а по тях поне още 10 комплексари от Пайнер. Запомни ли? - от ПАЙНЕР. Набий си го в главата - от ПАЙНЕР. Защо от тях? - защото само те имат интерес, да набиват пари в изкуствени трафици. Защо го правят? - заради шибаното мерене на его. Само това им остана, след Варна и срамът на ст. "Спартак". Или забрави за него? Мислиш, че като ти забравиш, всички са го направили и няма да ти се набива кофата тук в продължение на години? Няма как да стане братко. Не и след толкова помия за същото, от 2013-та насам. Мислиш, че е възможно с тролене и приказки да забравим крайният резултат, от интернет напонът на изпълнителите на ПАЙНЕР?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле какво ще кажеш за прогнозата ти, че виждаш Дразни ме с 1.5 млн до години, а тя ще направи 2 за месец :D

 

Напоследък не ти върви с прогнозите за Кама.

Откакто е пуснала Дразни ме, канала и се е увеличил с 5к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-много купува Галена. Повтарям, Галена! Трети път - ГАЛЕНА! Взела е оная карта на мъжа си и купува, те се спуква. Азис е същият нещастник, а по тях поне още 10 комплексари от Пайнер. Запомни ли? - от ПАЙНЕР. Набий си го в главата - от ПАЙНЕР. Защо от тях? - защото само те имат интерес, да набиват пари в изкуствени трафици. Защо го правят? - заради шибаното мерене на его. Само това им остана, след Варна и срамът на ст. "Спартак". Или забрави за него? Мислиш, че като ти забравиш, всички са го направили и няма да ти се набива кофата тук в продължение на години? Няма как да стане братко. Не и след толкова помия за същото, от 2013-та насам. Мислиш, че е възможно с тролене и приказки да забравим крайният резултат, от интернет напонът на изпълнителите на ПАЙНЕР?

 

Доказателства за покупките на Галена, повтарям Галена, трети път - ГАЛЕНА, има ли? :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доказателства за покупките на Галена, повтарям Галена, трети път - ГАЛЕНА, има ли? :girl_cry2:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Няма, повтарям - няма, за трети път - няма.

 

Пламба, какво ще кажеш за триъгълната форма на лицето й? Кефят ли те такива жени?

 

Screenshot_20170807-1642126SJUBM6.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доказателства за покупките на Галена, повтарям Галена, трети път - ГАЛЕНА, има ли? :girl_cry2:

 

Доказателства? :1000 (10): Търсиш доказателства, за нещото, с което от ниво "Татяна и Соня Немска", Галена стигна ниво "Преслава", че и го подмина? Ама ти наистина ли не знаеш кой затвори устата на "жълтата", след като издлезе онова клипче? Не знаеш, че Галин плащаше като луд на всички медии, за да обърнат перото относно Галена? Абе хора, Галена проби с парите на фамилия "Боровец" и с нищо друго!!! Никой нямаше да се интересува от нея, камо ли Пайнера, ако Галин не бе извадил парите през 2008 година. И това ли не знаете? Стига бе, бесен съм направо! :yelling: Все едно от 2008-ма насам имам 3 поста в тоя форум. Ще се гръмна направо.... :bx:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Няма, повтарям - няма, за трети път - няма.

 

Пламба, какво ще кажеш за триъгълната форма на лицето й? Кефят ли те такива жени?

 

Screenshot_20170807-1642126SJUBM6.jpg

 

Триъгълна, ромбоидна, сферична - всякак ме радва Галка. Тупалка е отвсякъде :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доказателства? :1000 (10): Търсиш доказателства, за нещото, с което от ниво "Татяна и Соня Немска", Галена стигна ниво "Преслава", че и го подмина? Ама ти наистина ли не знаеш кой затвори устата на "жълтата", след като издлезе онова клипче? Не знаеш, че Галин плащаше като луд на всички медии, за да обърнат перото относно Галена? Абе хора, Галена проби с парите на фамилия "Боровец" и с нищо друго!!! Никой нямаше да се интересува от нея, камо ли Пайнера, ако Галин не бе извадил парите през 2008 година. И това ли не знаете? Стига бе, бесен съм направо! :yelling: Все едно от 2008-ма насам имам 3 поста в тоя форум. Ще се гръмна направо.... :bx:

Завиждаш, че не си на нейно място ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доказателства? :1000 (10): Търсиш доказателства, за нещото, с което от ниво "Татяна и Соня Немска", Галена стигна ниво "Преслава", че и го подмина? Ама ти наистина ли не знаеш кой затвори устата на "жълтата", след като издлезе онова клипче? Не знаеш, че Галин плащаше като луд на всички медии, за да обърнат перото относно Галена? Абе хора, Галена проби с парите на фамилия "Боровец" и с нищо дрого? Никой нямаше да се интересува от нея, камо ли Пайнера, ако Галин не бе извадил парите през 2008 година. И това ли не знаете? Стига бе, бесен съм направо! :yelling: Все едно от 2008-ма насам имам 3 поста в тоя форум. Ще се гръмна направо.... :bx:

 

Нямам идея дали/защо някой е обърнал перото относно нея. Фактите говорят, че днес тя е лидерка в чалгата. И просто искам доказателства, че в това си качество купува най-много гледания, както твърдиш. Може и да си прав, просто искам аргументи черно на бяло. Дотогава ми позволи да не вярвам, че точно тя купува. :)

 

Бтв: Попаднах на Камелия наскоро в Приморско, не съм споменавал, но направи добро шоу, въпреки че дискотеката не беше кой знае колко пълна. За сметка на това имаше една солидна групичка момчета от Враца, които изглеждаха сякаш я боготворят и се раздаде жената яко. Изпя "Дразни ме" 3 пъти, за съжаление на плейбек. Всичко друго беше стабилен лайв. Заразителна е, няма спор. И нашата компания си избуха стабилно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...