Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Имат заснет нов клип с Галена към баладата им.

Дано да е чисто гол там, иначе ще трябва да се (само)задоволявам само с Галин!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е, как няма да знам след като съм ги пробвал и двата - и поотделно, и едновременно!

Темата не е за монахини и куромразци, Хокстърчо

Откакто Фики не е пускал хит, има криза в музиката.

Всички очакваме титаничното ми завръщане!

Нали темата е за попфолк :D

Не е за пениси и сексче ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Не съм казал, че е нейн концерт и къде видя, че я изтъквам? Казах, че ще открива и нормално да говоря само за нея, след като първо само на нея съм и фен, и второ само с това съм запознат.

2. "Най - е*бливия боклук"? Казва се "За най - красивия боклук", явно и теб са ти промили мозъка и си свикнал. И да, далеч по - стойностни са, особено последната. Първото, с което можеш да си отговориш на въпроса е, че във въпросните песни има цензура, а в тези на Рени не. Но ако решиш да вникнеш все пак в текста на новата и песен, ще разбереш, че се говори за една жена, даваща всичко от себе си за връзката, но бива мачкана и унижавана от половинката си, която му доставя удоволствие да я гледа как страда. И след толкова прошки, се съвзема и се пробужда силата, с която да му върне всичко, на което тя се е подлагала толкова време. Единствено думата "боклук" е по-провокативна, но умните хора знаят, че означава човек, който въпреки прекрасната му външност, не струва като човек - т.е. метафора. Предната е с по - комерсиален текст, но както сам каза има тенденции, които ако не следваш поне малко, изпадаш зад борда, а на нея това е професия все пак - и Гло е имала подобни неща, няма един с напълно чисто творчество. (Според мен до преди година това на Рени нямаше забележка, но вече и тя не е така като беше, но поне не е по нейно желание) И пак не е прекрачила границата, а е в ролята на една жена със самочувствие, която не позволява да е втората жена. Нищо общо с "п*тки" и мъжки членове, "духане", "оправяне" и "тъпкачи", та дори и псувни на английски, дори ти не си повярва.

Не я величая, но имам някакво право, защото от година време започна да прави по-лесно смилаеми за младежите текстове - едва след 18 години от старта и, през които няма и един такъв текст. А относно клипирането на една от песните, съм сигурен, че няма да прави видеоклип в истинския смисъл на думата, а видеоверсия, с която да припомни нереализирани песни и да им даде нов живот, като се чуят и от хора, които не ги знаят. И да, няма как да си позволи да прави клипове като "Горчиво и сладко" (Глория да не би да прави като "Крепост"?), тъй като освен себе си гледа и две деца и майка, парите за които ще изкара само от участията, които по ред причини не са много. Няма как и защото няма финансовото рамо на голяма музикална компания или "спонсор", както и нужната реклама от най - гледаната музикална телевизия и канал с толкова абонати. Тъй че е похвално, че все пак продължава да твори и не забравя верните си фенове. И ако възприемаш за величаене това, че казах, че благотворителен концерт, който тя открива би трябвало да е по - посетен от въпросния Пайнерски... Не би го открила с "1,20", защото самата тя не си ги харесва така, както стойностните си, видях че репетира с "Като птица".

Не са ми промили нищо, аз харесвам Рени като цяло и като заслуги, но напоследък дразни. Не можеш да ме засегнеш с намесването на Глория - а и няма да защититиш по-добре Рени така, детинско е. Грамотно момче си, имаш акъл, ама като опре до Рена, положението става страшно. Няма нужда да я оправдаваш. Поне пет пъти написа идеята на последната й песен - няма да я направиш по-изискана. Като е искала да каже това, да го беше казала с други думи. Тя беше от върлите противнички на опошляването - в един момент се усети, че мъжът й я мотае и се върна с бясна скорост тук да връща позиции, само че много тъпи реши, че някой ще очаква от нея точно песни като последната. В колко клуба я завъртяха и колко участия направи заради тази песен, само това ми кажи и приключваме темата. Защо трябва по интервюта да слушаме едно и също от нея и защо трябва да лъже, че не си е купила гледания... Нали е била много сигурна в успеха на песента? Не на всички малки им се слуша това точно...

Глория няма пошли песни, дори "Мръсни танци" и "Намери си майстора" не са такива, а и тя ги пусна в момент, в който най-малко хората очакваха това от нея, вълната тогава беше съвсем друга и не се е съобразявала с нея. Докато Рени и едно време си правеше песни за иманяра, печалбари и не знам си какво... Сигурно и тогава някой я е принуждавал да го прави, а пък не си харесва такива песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са ми промили нищо, аз харесвам Рени като цяло и като заслуги, но напоследък дразни. Не можеш да ме засегнеш с намесването на Глория - а и няма да защититиш по-добре Рени така, детинско е. Грамотно момче си, имаш акъл, ама като опре до Рена, положението става страшно. Няма нужда да я оправдаваш. Поне пет пъти написа идеята на последната й песен - няма да я направиш по-изискана. Като е искала да каже това, да го беше казала с други думи. Тя беше от върлите противнички на опошляването - в един момент се усети, че мъжът й я мотае и се върна с бясна скорост тук да връща позиции, само че много тъпи реши, че някой ще очаква от нея точно песни като последната. В колко клуба я завъртяха и колко участия направи заради тази песен, само това ми кажи и приключваме темата. Защо трябва по интервюта да слушаме едно и също от нея и защо трябва да лъже, че не си е купила гледания... Нали е била много сигурна в успеха на песента? Не на всички малки им се слуша това точно...

Глория няма пошли песни, дори "Мръсни танци" и "Намери си майстора" не са такива, а и тя ги пусна в момент, в който най-малко хората очакваха това от нея, вълната тогава беше съвсем друга и не се е съобразявала с нея. Докато Рени и едно време си правеше песни за иманяра, печалбари и не знам си какво... Сигурно и тогава някой я е принуждавал да го прави, а пък не си харесва такива песни.

И като почне да казва каква супер кариера е имала тук преди да замине за Израел и да зареже всичко заради съпруга. :roll1:

Явно тя си вярва, де защото го казва много убедена.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ти, че нито съм казал, че не е неин концерта, нито я величая и ти обясних защо са по - приемливи от изброените от мен с въпросните думи и цинични изрази, които с право са си цензурирани. Казах ти и защо не прави вече такива клипове, но въпреки, че и Гло е така се правиш на разсеян.. Отговорих на въпросните "обвинения", и щом не ги повдигаш вече смятам, че съм прав. Не се опитвам да те засягам а ти давам пример, по - близък до теб - и Гло има подобни прояви, и Гло не прави подобни клипове.

Както ти казах участията и не са много, тъй като не е толкова активна и продуктивна, а пък и паузата си се отрази. Компаниите имат обвързващи договори с много от популярните клубове, властват и над плейлистите на DJите. Скоро даже някой бе казал, че тръгнал да си поръчва песен на Глория, а в отговор получил, че дори една няма, която да прозвучи. Така е на много места, много си и плащат да ги въртят. Да, била е против пошлото и това се дължи на възпитанието и, просто не ги харесва и не е изпявала такива, "боклук" не е пошло, "иманяр" още по-малко. Това е дума, сложена да привлече внимание и е силно употребявана в ежедневието сред младите, още кога - кога го изпяха Яница, Емануела и т.н.

Гледанията съм ги коментирал, да не се повтарям, но говорехме за друго попринцип. Не знам един да е излязъл и да е казал, че си е купил. И причините са ясни, не е защото се съмнява в успеха, а за да добие по - голяма популярност, защото почти няма поле за изява. И не я прави за малки, за малките си има "Рицар ти бъди" и я изпълнява на концерти с малки. Както заради думата "боклук" ще кажат, че е пошло, така и заради кючекчийския ритъм и разголените танци сред няколко мъже упрекват "Майстора", а и двете песни са с хубав текст. А "Мръсни танци" е с тематиката на "1,20", с разликата че е кючек. Така, че спора бе излишен.

И като почне да казва каква супер кариера е имала тук преди да замине за Израел и да зареже всичко заради съпруга. roll1.gif

Явно тя си вярва, де защото го казва много убедена.

 

Че да не е излъгала? Нормално да е убедена след всичко, което е преживяла, друг е въпроса че днес малко са запознати.

Редактирано от Runevski
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имат заснет нов клип с Галена към баладата им.

той изобщо няма да излезе скоро

 

Някой тук беше казал, че Фики окончателно се е отказал от кариерата си на попфолк певец и ще се отдаде на семеен бизнес. Това сериозно ли е? Откъде е инфото?

гадже е супер ревниво, няма как :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 месеца от появата на невероятната "Пада звезда! Ти пожела!" :Vishenka_05:

 

Много ми хареса с течение на времето, макар в началото да не ми се стори нещо особено. Дори не ми се иска още да пуска дуета с Джена, за да поживее още малко.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са ми промили нищо, аз харесвам Рени като цяло и като заслуги, но напоследък дразни. Не можеш да ме засегнеш с намесването на Глория - а и няма да защититиш по-добре Рени така, детинско е. Грамотно момче си, имаш акъл, ама като опре до Рена, положението става страшно. Няма нужда да я оправдаваш. Поне пет пъти написа идеята на последната й песен - няма да я направиш по-изискана. Като е искала да каже това, да го беше казала с други думи. Тя беше от върлите противнички на опошляването - в един момент се усети, че мъжът й я мотае и се върна с бясна скорост тук да връща позиции, само че много тъпи реши, че някой ще очаква от нея точно песни като последната. В колко клуба я завъртяха и колко участия направи заради тази песен, само това ми кажи и приключваме темата. Защо трябва по интервюта да слушаме едно и също от нея и защо трябва да лъже, че не си е купила гледания... Нали е била много сигурна в успеха на песента? Не на всички малки им се слуша това точно...

Глория няма пошли песни, дори "Мръсни танци" и "Намери си майстора" не са такива, а и тя ги пусна в момент, в който най-малко хората очакваха това от нея, вълната тогава беше съвсем друга и не се е съобразявала с нея. Докато Рени и едно време си правеше песни за иманяра, печалбари и не знам си какво... Сигурно и тогава някой я е принуждавал да го прави, а пък не си харесва такива песни.

Реално след "За най-красивия батут" на Рени й зачестиха участията. Гледал съм клипчета на тази песен от частни партита - хората й се кефят като на старите песни от жанра. Отделно Слави Минчев беше казал, че я,въртят и по дискотеките. Не смятам, че Рени, която издържа 4-ма човека, ще си купи гледания, по-скоро някой фен или почитател, или са от Сърбия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко разхлаждане в тези летни жеги! :g2:

Много тъпа боза, превтасала и миришеща. Само феновете й могат да харесат подобно нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бог знае какъв тъп клип по шалвари на плажа ще спретне на "Уморих се"...

 

:roll1:

Уморила се от плажове. Иска да работи. :3fdb8960598fa63e:

 

След Кама и Деса, Рени е третата най-коментирана певица тук в момента :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук голямо плюене по Рени от феновете ма треторазрядни танцьорки като Райна и прочие. Абе милички, вашите шкембе чорби веднъж няма да напълнят зала 1 на НДК, а Рени цели 3 пъти го е правела, да не говорим за Сърбия, първият самостоятелен концерт на певица в НДК, който е голям проблем за Глориеви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук голямо плюене по Рени от феновете ма треторазрядни танцьорки като Райна и прочие. Абе милички, вашите шкембе чорби веднъж няма да напълнят зала 1 на НДК, а Рени цели 3 пъти го е правела, да не говорим за Сърбия, първият самостоятелен концерт на певица в НДК, който е голям проблем за Глориеви.

Но явно не е пълнила чепа на съпруга си с кръв щом я замени за друга!

Райна има много по-успешна кариера от Рени която се оказа поредната простакеса на пазара. В последното интервю пак говори за вечерта в която Емануела употреби псевдо звездата Христо и вместо да подкрепи нея (като необвързана жена, която може да прави каквото пожелае) тя пак почна да разтяга локуми, че не било излъчено всичко и тн.. изкарвайки Емануела боклук по деликатен начин.

 

 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи бях на Галена в Сл. бряг и си изкарах супер. Тази жена е огън! Както я гледаш в един момент да тупа по барабаните, в следващият е викнала 15 човека на сцената за хоро. Адски енергична и заредена е и след раждането. Дж Дамян също беше и изпяха "Сама". Всички я помнеха и пееха. Както винаги пя на живо.Да не говорим, че е станала пак под 50 кг. Краката са й ужасно слаби. Който е бил скоро на нейно участие знае де.

 

Btw: Днес към 2 в центъра на Сл. бряг звуча "Дразни ме". Една от малкото попфолк песни, които чух тук, наред с TheBoss, Мотел, Галин + Лорена. Това в заведенията. Иначе от колите се чуват и други. Обаче Гери и Криско са навсякъде.

 

Какво сте се хванали за килограмите на Деси?Други като се обсъждат МЕСЕЦИ след раждане е било срам и неприличие,а вие каква ли не я изарахте,където е все още бременна.Тя поне не си облича прилепнали гащеризончета ала Джей Ло и после да се обяснява под всеки хейт във Фейсбук как само в България да си пълен е престъпление или пък другата 6 месеца вече след раждането прилича на морж , а по клиповете е като модел и се обяснява в национален ефир как не била във форма и как не й пукало,а пък снимките й яко обработени с фотошоп,но нещо като се спомене по тая тема как е било възможно да се обсъжда родила жена така :mf_surrender:

Бързо слагай очилата! :1000 (29): Дай Боже на всеки да изглежда така 5 месеца след второто раждане !

20451675_10154744441207765_409152165431656389_o.jpg

20626231_10154759420412765_3403038556861708014_o.jpg

20615797_10154756648337765_5188932462178442422_o.jpg

20545182_10154756649067765_3674523643999552795_o.jpg

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Но явно не е пълнила чепа на съпруга си с кръв щом я замени за друга!

Райна има много по-успешна кариера от Рени която се оказа поредната простакеса на пазара. В последното интервю пак говори за вечерта в която Емануела употреби псевдо звездата Христо и вместо да подкрепи нея (като необвързана жена, която може да прави каквото пожелае) тя пак почна да разтяга локуми, че не било излъчено всичко и тн.. изкарвайки Емануела боклук по деликатен начин.

Толкова й е успешна кариерата на Райна, че използва смъртта на кучето си, за да си направи пиар за последното парче. Откакто Константин остави пеперудката й да събира паяжина, хептен й замина кариерата, но тя и преди си беше истеричка и го доказа във Випа, Рени нито е използвавала такива отчаяни ходове, нито е ставала за такъв резил.

А това, което направи Емануела е ок да си направи вкъщи, но пред цяла България е изключително отчаяно, КУРВЕНСКО и е проява на мерзост. Но Емануела е тъпа като кашон с кроасани - простено й е, добре, че беше Миглена, че иначе щеше да е първата без нито 1 съмишленик и още повече показала курвентията и тъпотата си.

Аз подкрепям Рени, защото и на сцената, и в живота е много по-стойностна от влечугото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи бях на Галена в Сл. бряг и си изкарах супер. Тази жена е огън! Както я гледаш в един момент да тупа по барабаните, в следващият е викнала 15 човека на сцената за хоро. Адски енергична и заредена е и след раждането. Дж Дамян също беше и изпяха "Сама". Всички я помнеха и пееха. Както винаги пя на живо.Да не говорим, че е станала пак под 50 кг. Краката са й ужасно слаби. Който е бил скоро на нейно участие знае де.

 

Btw: Днес към 2 в центъра на Сл. бряг звуча "Дразни ме". Една от малкото попфолк песни, които чух тук, наред с TheBoss, Мотел, Галин + Лорена. Това в заведенията. Иначе от колите се чуват и други. Обаче Гери и Криско са навсякъде.

Бързо слагай очилата! :1000 (29): Дай Боже на всеки да изглежда така 5 месеца след второто раждане !

20451675_10154744441207765_409152165431656389_o.jpg

20626231_10154759420412765_3403038556861708014_o.jpg

20615797_10154756648337765_5188932462178442422_o.jpg

20545182_10154756649067765_3674523643999552795_o.jpg

Циците на Галена са се спихнали, спешно да ги ремонтира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук голямо плюене по Рени от феновете ма треторазрядни танцьорки като Райна и прочие. Абе милички, вашите шкембе чорби веднъж няма да напълнят зала 1 на НДК, а Рени цели 3 пъти го е правела, да не говорим за Сърбия, първият самостоятелен концерт на певица в НДК, който е голям проблем за Глориеви.

Райна е страхотна.

Въобще не ми е проблем Рени. Казах, че я харесвам. :)

За разлика от нея обаче Глория не се е покривала за 5 години от хоризонта. Никой не е виновен на Рени, че още 2005 започна да прави глупави песни. В Израел отива доста по-късно. Тъпо е, че не залага на песни като "Мъжете също плачат" и "И нея купил си с пари", а прави глупости, за които твърди, че са тотални хитове в момента. Това изтъкване на миналото показва само едно - болезнено самолюбие и бесен стремеж да си възвърне старите лаври. Ок, ама да го дава по-кротко и да не оплюва неща, които и самата тя прави. Отстрани изглежда надута и злобна, а не е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова й е успешна кариерата на Райна, че използва смъртта на кучето си, за да си направи пиар за последното парче. Откакто Константин остави пеперудката й да събира паяжина, хептен й замина кариерата, но тя и преди си беше истеричка и го доказа във Випа, Рени нито е използвавала такива отчаяни ходове, нито е ставала за такъв резил.

А това, което направи Емануела е ок да си направи вкъщи, но пред цяла България е изключително отчаяно, КУРВЕНСКО и е проява на мерзост. Но Емануела е тъпа като кашон с кроасани - простено й е, добре, че беше Миглена, че иначе щеше да е първата без нито 1 съмишленик и още повече показала курвентията и тъпотата си.

Аз подкрепям Рени, защото и на сцената, и в живота е много по-стойностна от влечугото.

Ти не бери грижа на пеперудката на Райна.

За мен Емануела е по-стойностна. Не седи за пари с мъжете - като нещо не и харесва напуска. Сама си гледа двете деца и им купи даже апартаменти в София. Ще праща сина и да учи в чужбина. Има клипчета как с Деси говорят за децата си и Емануела работи и живее за тях.

Ренесита видя, че 10 години няма хит и реши да послуша мъжа си да отиде там и рогата и да стигат Еверест. Примири се, че вече е никоя в бранша и се предаде. А за фалшивия и морал думи нямам. В ''Открит микрофон'' казва, че много уважава Емануела а първото нещо което каза за нея като влезе в къщата е, че е к*рва и разбивачка на семейства. Критикуваше нейните проекти с интелектуалците а смаза с много по-пошла песен и клип от продукцията на Емануела.

Абе като цяло е ужасна.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не бери грижа на пеперудката на Райна.

За мен Емануела е по-стойностна. Не седи за пари с мъжете - като нещо не и харесва напуска. Сама си гледа двете деца и им купи даже апартаменти в София. Ще праща сина и да учи в чужбина. Има клипчета как с Деси говорят за децата си и Емануела работи и живее за тях.

Ренесита видя, че 10 години няма хит и реши да послуша мъжа си да отиде там и рогата и да стигат Еверест. Примири се, че вече е никоя в бранша и се предаде. А за фалшивия и морал думи нямам. В ''Открит микрофон'' казва, че много уважава Емануела а първото нещо което каза за нея като влезе в къщата е, че е к*рва и разбивачка на семейства. Критикуваше нейните проекти с интелектуалците а смаза с много по-пошла песен и клип от продукцията на Емануела.

Абе като цяло е ужасна.

Грижа ме е, нали съм Майка Тереза.

Емануела е простакеса, която роди от богаташ, за,да се облагодетелства, но й излязоха криви сметките. А доводите ти са тъпи, Рени също отглежда сама 2-те си деца и започна съвсем на чисто, без нито един лев и нито един прибор в дома си, това заслужава уважение и поощрение.

Емануела няма ценности и е проста, в обратното не можеш да ме обедиш, то си личи от километри. Песента на Рени е далеч.по-интелектуална от "Айде ти и тия като теб - всичките да го духате" "Духай, ще ти станат рани", " знаеш ли, скъпа курв а съм аз"..._

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...