Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много се кефя как някои индивиди изпълзяха от дупките днес и как ще се изпокрият след поредния провал на дъртата скумрия.

Съветвам те ти да не излизаш от вмирисаната си дупка, че ще вземе да ти стане навик да излизаш от там от където не трябва да мърдаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съветвам те ти да не излизаш от вмирисаната си дупка, че ще вземе да ти стане навик да излизаш от там от където не трябва да мърдаш.

Нещо се обидихме, а? :3fdb8960598fa63e: Не ставаше въпрос за теб, но щом си се разпознал в думите ми ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се кефя как някои индивиди изпълзяха от дупките днес и как ще се изпокрият след поредния провал на дъртата скумрия.

 

:mf_surrender:

Просто Камелия винаги буди небивал интерес с новите си проекти.

;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майната и на Камчатка :3fdb8960598fa63e:

 

#NapraoGiUbivam 👊🏼ПРЕМИЕРА- Четвъртък (20.07) , 20 h ! Ако искате първи да гледате новия ми сингъл - subscribe to my YouTube Channel : Gery-Nikol #NewSong #Soon #BeReady

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Не разбирам какво делите, няма смисъл от войни. И Камелия и Деси си имат своите фенове и успехи и е нормално да се харесват на едни, а на други пък обратното.

Иначе текста на "Дразни ме" наистина напомня леко "Неудобни въпроси", но пък са различни и свежи такива текстове, макар и изпълнени с фб лафчета, интересни са, но трудно се запомнят :D В днешно време златни хитове почти не могат да се направят, нормално всеки пуска нов проект за идните няколко месеца, после пак, да не се забравя - лятна забавна песен за купон. Така и не ми харесаха сините кичури обаче, без тях по - добре. Не разбрах частта с хората в асансьора - тоалетни, японки, бабички :D , филтрите и осветлението също, малко ми е тъмен клипа, но все пак е самопродуциращ се изпълнител, не може да е Галена по клипове - като за нея е добре, поне по - добре от "Дай го двойно" и "Добре дошла" 1000%20(29).gif

Редактирано от Runevski
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...