Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Колко ли чикита е ударил Фокса за 24 часа? :3fdb8960598fa63e:

 

Сигурно много. Сигурно и секс е имало снощи с жена му да се отпразнува първия голям хит на Камелия от близо 10 години. Не ми се мисли какво надуване на глави ще бъде във форума в следващите месеци, че Камелия е безсмъртна и е изкарала хита на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И се изкачи в трендинга на второ място по-бързо от Галена. :3fdb8960598fa63e:

 

Я кажи - това, че Камелия е над Азис, означава ли, че в България е по-гледана за последното денонощие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Абонатите в канала на Камелия също са се покачили доста, преди да излезне песента бяха под 9к, сега са 9.4к. На останалите й песни също се покачиха гледанията. А иначе за въпроса по-горе: Щом е над "Мотел" в трендинга, значи за последните 24 часа е гледана повече от него в България.

Редактирано от mitepav
Link to comment
Сподели в други сайтове

А иначе за въпроса по-горе: Щом е над "Мотел" в трендинга, значи за последните 24 часа е гледана повече от него в България.

 

 

Ми то значи тоя "Мотел" е абсолютен надут балон, щом прави под 100К. Трафикът му идва от чужбина явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми то значи тоя "Мотел" е абсолютен надут балон, щом прави под 100К. Трафикът му идва от чужбина явно.

Наистина прави много гледания от чужбина. "Сен Тропе" например прави по 70-80к на ден, като ме съмнява дори и 5к да са български.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми то значи тоя "Мотел" е абсолютен надут балон, щом прави под 100К. Трафикът му идва от чужбина явно.

''Bazooka'' също е над Камелия (примерно) и прави повече гледания.

Като минава времето една песен и да се гледа почва да пада в trending.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Половината лято мина, само Джена е с хит. :1000 (29): :1000 (29): Мислех, че предните две лета бяха слаби, но тази година наистина е трагедия. :1000 (20):

Всичко е провали...

Дразнените мотели, коктейли и други са за коша

Всички трепнат в очакване за мегахита на Джуна и Пресиуна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е интересно с трендинга, някой по-запознат може ли да обясни как се случват там нещата. Кога една песен спира да фигурира там и само гледанията ли са фактор?

 

Аз знам, че след някакъв определен период (примерно 2 или 3 седмици) песента, дори и да прави много гледания, автоматично я махат от трендинга и дават път на по-нови клипчета. Обаче въпросът е дали тия, които фигурират в класацията, са базирани на бройка гледания или на нещо друго. Щото Азис, ако прави под 100К ми идва някак слабо за целия шум, дето се вдигна около песента му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че има значение и споделяния, коментари, гледания сравнение с предно денонощие и т.н. Не е класация за най-гледани клипове, неслучайно се казва "Набиращи популярност".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лятото мина половината, мисля че "Всеки ден е с цветя" ще си остане летния хит на Пайнер :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лятото мина половината, мисля че "Всеки ден е с цветя" ще си остане летния хит на Пайнер :3fdb8960598fa63e:

Очакваме ли летните предложения на Райна и Преси&Джена?

Но по-интересния въпрос е: Радваш ли се на ''провала'' на Галена ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме ли летните предложения на Райна и Преси&Джена?

Но по-интересния въпрос е: Радваш ли се на ''провала'' на Галена ?

Истината е, че "Фукай се с мене, аз да съм жена ти" много ме зариби :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми иззлиза.

Кама май ще чукне 110к за 24 часа. И това в нейния канал.

Представете си ако беше в канала на Планета....

 

Каналът не е толкова от значение. Жалка прави по 140к на ден.

 

Иначе, набиращи популярност не се формира само по гледания. Още по дата на излизане и тн.

Trending considers view count — especially the rate of growth in views — and where views are coming from, but many other signals also contribute to determining what's trending. This means that the video with the highest view count on a given day may not be #1 on Trending, and videos with more views may be shown below videos with fewer views.

 

We treat all channels equally and do not favor any specific creators. We do not accept payment for placement on Trending. We don’t talk about the exact details of the algorithm to prevent abuse of our systems.

 

Trending displays a single list of trending videos in each country, except for India. In India, Trending displays a single list of trending videos for each of the 9 most common Indic languages.

 

ЗА Кама е златно положението в момента. Няма нови неща, ще получи макс гледания. Но само да напомня да не се радвате толкова, че прогнозата ми е грешна. При Кама доста често наблюдаваме първоначален интерес. Ако песента не стане viral, ще секне до 2 седмици. Освен това лисицата е скрила статистиките. :whistling:

 

Също така, не забравяйте, че утре Гери-Никол удря. Това може да се тълкува като добър знак - ако разчитаме, че ще се увеличи гледаемостта.

 

Знае ли се дали има реклама във ФБ Кама?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каналът не е толкова от значение. Жалка прави по 140к на ден.

 

Иначе, набиращи популярност не се формира само по гледания. Още по дата на излизане и тн.

ЗА Кама е златно положението в момента. Няма нови неща, ще получи макс гледания. Но само да напомня да не се радвате толкова, че прогнозата ми е грешна. При Кама доста често наблюдаваме първоначален интерес. Ако песента не стане viral, ще секне до 2 седмици. Освен това лисицата е скрила статистиките. :whistling:

 

Също така, не забравяйте, че утре Гери-Никол удря. Това може да се тълкува като добър знак - ако разчитаме, че ще се увеличи гледаемостта.

 

Знае ли се дали има реклама във ФБ Кама?

Благодаря за информацията! Има реклама във Фейсбук Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знае ли се дали има реклама във ФБ Кама?

 

И да има - какво от това? Всяка втора певица вече пуска реклама включително и топ имената. Ако песента не е яка - нищо няма да стане. Пример: Фуклата

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледанията на Азис хич не са фалшиви. За по-малко от месец събра над 35к абонати (даже май имаше под 5к общо преди Мотел). Кама за 2 години още не е събрала 10к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...