Jump to content


Online: Атанас Колев - Честно & Нечестно


Препоръчани коментари

Много е яка, страшен саунд. Уникална!

 

Мария Илиева е патка.

 

Atanas Kolev

41 mins ·

ПРЕМИЕРА - ATANAS KOLEV - ЧЕСТНО & НЕЧЕСТНО - СПОДЕЛЕТЕ, АКО ИСКАТЕ ДА МЕ ПОДКРЕПИТЕ !

Най-накраяя...Лъгаха ме, схеми ми въртяха, мамиха ме, г-жа Илиева даже песните ми изтри, ама.. Ето ме на! Тук съм! И няма да се оставя..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яко чалга.

 

И не знам дали защото съм от Варна и имаме доста общи познати, но вече 7 човека са я споделили, което никога не съм виждал досега. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Вече е самостоятелен изпълнител. Какви точно са били конфликтите му с Мария Илиева? Чак във фейсбук човека написа, че е махнала всичките му клипове от канала на Stereo Room.

https://www.slusham.com/mariya-ilieva-iztri-atanas-kolev

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой си е съчинявал по картинка за тая статия. Атанас първо беше при Саня, доказателството:

 

 

А и доколкото виждам, само "По-добре" го няма в канала на Facing the sun.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой си е съчинявал по картинка за тая статия. Атанас първо беше при Саня, доказателството:

 

 

А и доколкото виждам, само "По-добре" го няма в канала на Facing the sun.

"Обещавам" също я няма. Реално всичките му самостоятелни песни, продуцирани от "Стерео стая" са изтрити.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Обещавам" също я няма. Реално всичките му самостоятелни песни, продуцирани от "Стерео стая" са изтрити.

Аа, вярно, че и такава имаше. Аз видях, че песните с Мария и със Сантра си стоят и забравих за "Обещавам".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...