Jump to content



Online: Лорена - Като теб такава


Препоръчани коментари

  • Отговори 44
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Първоначално песните на Лорена не ми харесват, но впоследствие ме зарибяват. Така беше с първата, с втората също. Предполагам, че ще стане така и с третата. Хубавото при нея е, че гласът й подхожда на песните на Оцко. Успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не ме грабна, изключително клиширан припев, музиката ми е супер позната, Лорена е много красива, постарали са се за клипа, но тези черните трептения върху кадрите със синьото костюмче са 1:1 с тези от "Все ми е тая". Иначе свободно мога да я нарека Преслава номер 2 - изпяла я е страшно, но това не го виждам като хит. Дано работи по следващ проект и мелодията да не е рециклирани няколко Оцкови песни, както тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен най-бива досега, поне става за слушане. Жалко, че й правят толкова гаден гласа в песните, а реално не е такъв.

Гласът й тук почти не е пипан, за разлика от предни две и най-вече Жена за лудницата. Талантът й е доста спорен, първо, и второ самия й глас е много писклив и леко дразнещ, на интервюто в Сигнал нали я чух.

 

Иначе песента не е лоша, но е доста под предните две, текстът е клише, музиката също куца, смесица от 5 други негови. Не мога да повярвам, че ще го кажа, но Оцко е изхабен отвсякъде, толкова не е тъпчил на едно място дори и когато всяка песен беше с цигански вокали. Сега дори и хит не може да направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първоначално песните на Лорена не ми харесват, но впоследствие ме зарибяват. Така беше с първата, с втората също. Предполагам, че ще стане така и с третата. Хубавото при нея е, че гласът й подхожда на песните на Оцко. Успех.

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката все едно е песен на Джена .... тоест яка.

Куплетите много ме кефят,но текста в припева е много зле.Все пак е яка.Повече ми харесва от предната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мега яка бе, Лорена за трети път с по яка песен от Преслава хаха.Незнам какво е чакала досега, дано отново направят песен с Галена!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това момиче толкова ли не се харесва, че вече в трети клип не можем да я видим как всъщност изглежда? Само някакви силуети, дим, кадри от 15 метра и т.н.

Песента май й е най-слабата досега ... Текста според мен е неизползван такъв от някой албум на Сани, Нина и другите такива звезди от 1998 година.

 

Тръгна добре, ама всеки следващ проект й е все по-надолу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...