Jump to content



Докога ще се омаловажават успехите на първата във фолка - Глория?


Препоръчани коментари

И тук разцепва!!!

Реално Глория е в топ 3, ако не и в топ 2 и през 2002-ра. :3fdb8960598fa63e: Много е красива с тази рокля и тази прическа, а Деса и Кама са наметнати с по един евтин трикотажен парцал на този концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално Глория е в топ 3, ако не и в топ 2 и през 2002-ра. :3fdb8960598fa63e: Много е красива с тази рокля и тази прическа, а Деса и Кама са наметнати с по един евтин трикотажен парцал на този концерт.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Стил и класа:

От на Деса представянето няма запис, явно от Пайнер са го затрили или не са го излъчвали след като ги напусна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз като гледам тоя концерт 10 години Пайнер, даже Петра я смазва с прием - гледайте каква лудница става:

 

 

 

От едно време Гло си е някак скучновата и студена, което убива всякакви възможности за силен прием.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама още от 2002 започна с ексцентричните появи на коцерти, точно като световните звезди. Нали виждате как излизат??

Във всеки случай, не като баба Гло, която на въпросния концерт прилича евтина абитюрентка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали платината по това време е била 30 000 бройки? Защо определят "12 диаманта" за платинен при 10 000 продадени?

Защото баба ти е ревала на шефа, да напишат статия и за нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ли не знам и една песен на тази Петра? :3fdb8960598fa63e:

Не знаеш ти ;) "Хищна хиена", "Командира" и "Жената паяк" са емблеми.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама още от 2002 започна с ексцентричните появи на коцерти, точно като световните звезди. Нали виждате как излизат??

Във всеки случай, не като баба Гло, която на въпросния концерт прилича евтина абитюрентка...

Правилно е да се пише абитуриентка, мн.ч. абитуриентки. И не знам кои световни звезди, но звезда номер 1 в момента излиза така:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаеш ти ;) "Хищна хиена", "Командира" и "Жената паяк" са емблеми.

Само хиената, другите мога да се закълна, че не ги знам. "Жената паяк" - тази Петра нормална ли е :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво излиза, че критерия за платинен албум в БГ е бил- 30 000 диска, а на Глория с 10 000 го водят такъв.

Или източника, който сте дали е лъжлив и недостоверен, или Гло е ревала на шефа, след като Кама има платинен (истинск). Дори БТВ са цитирали новината и са го сложили във визитката на Камелия. Нов фолк бяха написали статия да това + награда за най-продаван албум за същата година.

Странно защо не са я дали на другия платинен албум, нали Гло и беше любимка на Лозанката? Може би просто не е бил такъв. От ясно по-ясно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво излиза, че критерия за платинен албум в БГ е бил- 30 000 диска, а на Глория с 10 000 го водят такъв.

Или източника, който сте дали е лъжлив и недостоверен, или Гло е ревала на шефа, след като Кама има платинен (истинск). Дори БТВ са цитирали новината и са го сложили във визитката на Камелия. Нов фолк бяха написали статия да това + награда за най-продаван албум за същата година.

Странно защо не са я дали на другия платинен албум, нали Гло и беше любимка на Лозанката? Може би просто не е бил такъв. От ясно по-ясно е.

Глория не е Камелия да поставя условия за награди, никога няма да го направи. Истината е, че Глория има й други неща в живота си освен кариерата и затова си гледа и тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво дъвчете още тука... достатъчно е кариерите им да говорят за тях. То се вижда кой е с концертите, кой е с фенската маса и кой до къде я е докарал.

Даже си е за ключ темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво дъвчете още тука... достатъчно е кариерите им да говорят за тях. То се вижда кой е с концертите, кой е с фенската маса и кой до къде я е докарал.

Даже си е за ключ темата.

Ако се заключи темата официално обявявам, че напускам форума до второ причастие.

Глория, каква е яка тука:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория не е Камелия да поставя условия за награди, никога няма да го направи. Истината е, че Глория има й други неща в живота си освен кариерата и затова си гледа и тях.

Толкова ги гледа, че един мъж за 15 години не можа да намери и да задържи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ги гледа, че един мъж за 15 години не можа да намери и да задържи.

Е това си е до лични качества, няма как характер като нея да го търпи нормален човек :D Сега което си е ебало майката, си е ебало майката. Аз не казвам, че Глория е светица или номер 1 във всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ги гледа, че един мъж за 15 години не можа да намери и да задържи.

Ми стани й ти мъж като толкова ги разбираш работите. Аман от дървено филосовстване. Просто мъжете НЕ струват, това е, Кралицата какво е виновна, че няма един на нивото й? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това си е до лични качества, няма как характер като нея да го търпи нормален човек :D Сега което си е ебало майката, си е ебало майката. Аз не казвам, че Глория е светица или номер 1 във всичко.

Ми за това не виждам, защо трябва да изтъкваш,че имала други неща извън кариерата си. Да не би Камелия да няма такива? Или явно само ако имаш деца, тогава се брои? Толкова нелепи доводи имате, че ми е смешно.

Конкретно не чух нищо нормално,като обяснение защо броите албум за платинен, като реално не е ? Дори в статията пише за 10к бройки, при стандарти 30к за платинен?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и аз не разбрах защо в тази статия от линка на Стефимир се казва, че "Диамантите" е платинен, при положение, че пак там се цитира бройката 10 000, което дава златен статут според тогавашните критерии. Какво доказва тази статия? Че Лозанова е един подмазвачески угодничещ гъзолизник - нещо, което отдавна знаем.

 

А по-напред в темата фен на Глория, след като разбра, че "Златна рибка" има 200 000 продадени аудио касети, изръси, че албумът на Глория, видите ли, бил продал 220 000 касети. Колко удобно!! Още чакаме доказателствата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми за това не виждам, защо трябва да изтъкваш,че имала други неща извън кариерата си. Да не би Камелия да няма такива? Или явно само ако имаш деца, тогава се брои? Толкова нелепи доводи имате, че ми е смешно.

Конкретно не чух нищо нормално,като обяснение защо броите албум за платинен, като реално не е ? Дори в статията пише за 10к бройки, при стандарти 30к за платинен?!

Ми не е само до децата, Глория обикаля света непрекъснато, докато Камелия работи нон стоп. Глория я снимат папараци как влиза в книжарница, Камелия я снимат в секс шоп. Кво има да обяснявам, то ти си толкова озлобен към Глория, че квото и да ти каже човек си знаеш само твоето и сновеш из темите. Освен това обвиняваш Глория, че има комплекси, но същите комплекси ги има й Кама. Остаряват и си личи, че и на двете не им е готино.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...