Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не знам защо се шири едно такова мнение, че чалгарките са и народни певици, като и 1 лев не са изкарали в кариерите си с народна музика. Позьорки! :gun_bandana:

 

Има такива, които са завъшили народно пеене. Издали са албуми с автентичен фолклор - повечето от тях доста продавани. По събори и участия пеят народни песни. Пак си ги дрънкаш, както ти дойде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо се шири едно такова мнение, че чалгарките са и народни певици, като и 1 лев не са изкарали в кариерите си с народна музика. Позьорки! :gun_bandana:

За другите не мога да говоря, но за Десислава много добре знаеш защо се шири това мнение. Дори и теориите ти как Пайнер я пробутвали не са в сила тук, защото обучението от Вълкана, победата в конкурса и албума с оркестър Раднево са много преди 2000 и бележат същинското начало на нейната кариера. За по-натам да не говорим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

9128473D.png

Преслава, Галена, Фики, устата :1000 (29): Какво да си помисли човек с тия тагове...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В народното от фолкпевиците по добра от Деса няма. Деса тъгва като фолклорен изпълнител, попфолка идва впоследствие. Камелия тръгна като чалгаджийка. Разликата е от земята до небето. За Деси като за наследница на българския фолклор са се изказали Вълкана Стоянова, Надка Караджова и Бинка Добрева. За другите - само учителите им в Котел и Широка Лъка. Народа е приел Десислава като ПЕВИЦА и дори гледам в коментарите им в страницата в Капките оправдават избора и да пее попфолк и не я критикуват.

 

За другите не мога да говоря, а и не ме интересуват

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За другите не мога да говоря, но за Десислава много добре знаеш защо се шири това мнение. Дори и теориите ти как Пайнер я пробутвали не са в сила тук, защото обучението от Вълкана, победата в конкурса и албума с оркестър Раднево са много преди 2000 и бележат същинското начало на нейната кариера. За по-натам да не говорим...

 

Да, това за Деса и народното пеене е най-голямата лъжа, създавана от Пайнер в историята им. Не знам защо продължават да го правят след бруталното унижение в Стара Загора преди 2 години с 350 продадени билета и чутовният напън на Рожен преди 3, откъдето вкупом ги изгониха на следващата година. Отдавна съм казал, че в тиквата на Митко Пайнера, за да си успешен изпълнител в чалгата, задължително трябва да пееш и нещо народно. Времето тотално разби този мит, но срамът на Митака, че финансира и си изкарва парите от чалга го кара да замазва очите на хората с този изпразнен от съдържание виц.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това за Деса и народното пеене е най-голямата лъжа, създавана от Пайнер в историята им. Не знам защо продължават да го правят след бруталното унижение в Стара Загора преди 2 години с 350 продадени билета и чутовният напън на Рожен преди 3, откъдето вкупом ги изгониха на следващата година. Отдавна съм казал, че в тиквата на Митко Пайнера, за да си успешен изпълнител в чалгата, задължително трябва да пееш и нещо народно. Времето тотално разби този мит, но срамът на Митака, че финансира и си изкарва парите от чалга го кара да замазва очите на хората с този изпразнен от съдържание виц.

Коментирай, че Преси не се яви на Рожен, реши да пиянства и друса с Кокаин. Богиня. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това за Деса и народното пеене е най-голямата лъжа, създавана от Пайнер в историята им. Не знам защо продължават да го правят след бруталното унижение в Стара Загора преди 2 години с 350 продадени билета и чутовният напън на Рожен преди 3, откъдето вкупом ги изгониха на следващата година. Отдавна съм казал, че в тиквата на Митко Пайнера, за да си успешен изпълнител в чалгата, задължително трябва да пееш и нещо народно. Времето тотално разби този мит, но срамът на Митака, че финансира и си изкарва парите от чалга го кара да замазва очите на хората с този изпразнен от съдържание виц.

Вълкана лъже на смъртния си одър...

 

 

Гръмни се вече

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това за Деса и народното пеене е най-голямата лъжа, създавана от Пайнер в историята им. Не знам защо продължават да го правят след бруталното унижение в Стара Загора преди 2 години с 350 продадени билета и чутовният напън на Рожен преди 3, откъдето вкупом ги изгониха на следващата година. Отдавна съм казал, че в тиквата на Митко Пайнера, за да си успешен изпълнител в чалгата, задължително трябва да пееш и нещо народно. Времето тотално разби този мит, но срамът на Митака, че финансира и си изкарва парите от чалга го кара да замазва очите на хората с този изпразнен от съдържание виц.

Ама Фокс, аз ти говоря за далечното минало, още преди да започне 'най-голямата лъжа'- 1995-1996... Тогава държавата кънти от чалга, но междувременно едно момиче от Гълъбово получава признанието на една от най-големите ни фолклорни легенди и се обучава при нея, а след това записва и цял албум. Няма заблуда тука- само ти можеш да си затвориш очите за това, че каквато и да е станала Десислава после, тя е започнала като фолклорна певица.

 

Вълкана лъже на смъртния си одър...

 

 

Гръмни се вече

Много емоционален момент беше това, само Фокс може да нарече такива работи 'Пайнерска лъжа', и то при положение, че Деса по това време дори не е била в Пайнер...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вълкана лъже на смъртния си одър...

 

 

Гръмни се вече

Егати пропагандата. Да мъчат жената на смъртния й одар...Нещастни телевизионери. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че Преси не се яви на Рожен, реши да пиянства и друса с Кокаин. Богиня. :3fdb8960598fa63e:

 

Това е едно стратегическо правилно предположение от нейна страна. Не вярвам да си прочел от мен в последните 10 години тук и дума, че Преслава, към която по ред причини изпитвам най-меко казано неудволетворително отношение, е тъпа и глупава или че не разбира от бизнес. Напротив, винаги съм подчертавал дебело, че нейният нюх не е за песни, нито за пеене, а за бизнес. Тя е направила толкова малко грешки в кариерата си, че е направо дразнещо за мен, че нямам повече мат`рял, за да я хейтя, а винаги опирам до няколкото медийни сблъсъка с Камелия и миналогодишният с Галена, защото други няма. Това, да видиш как цялата фирма се е хванала като удавник за сламка, за Рожен и никой да не ги отрази след това, а на следващата година да им дадат пълен игнор от организаторите е болка, която трудно се преживява. Тук е умението да предвидиш това и по йезуитски да се измъкнеш с някакъв планиран ангажимент. Резултатът от това бе, че нея не я осмяха тогава, не я сложиха в кюпа, не я обявиха за позьорка, нито за вълк-чалгар, който иска да влезе в кожата на народнопееща овчица на Рожен, понеже няма кой да му сложи лятна трапеза под формата на турне, концерт за годишнина на телевизия или друг подобен инструментариум от арсенала на фирма Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Деса пя на турнето на Фен. :1000 (29):

Освен това пя на турнето с Комиците през 2007-2008, подгряваше и неква турска звезда 2010 на стадиона в Шумен, пя на 4-5 концерта с ФЕН на тяхното турне, дори пя на межународни сцени редом до най големитие румъснки и гръцки звезди - сцени, които никоя друга нема да види.

 

 

И всичко това за саморподуциращ се изълнител без фирма зад гърба си.

 

Деса да не е като падналата звезда на Пайнер - освен пайнерска сцена, миикрофон и сума и немити курове, друго Преслава не е виждала за толкова години. Няма и да види. Реалните постижения на Преса са - наградите на ПАЙНЕР и сцената на ПАЙНЕР. Нищо, което да няма логото на Пайнер, няма зад гърба си милата. Нито в брадъра впечатли некой, нито в като дже капки вода цъфна и завърза... Всеки път и се смееха на чалга пеенето журито и дори в четвроката не влезе.

 

Редактирано от Fast

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати пропагандата. Да мъчат жената на смъртния й одар...Нещастни телевизионери. :mf_surrender:

Не знам как може да наречеш това интервю 'пропаганда'. Бяха го взели за специален епизод, посветен на Десислава и Мелинда, нормално е да се върнат към корените им. Питали са Вълкана за интервю и тя се е съгласила, защото Деси й е била на сърце. Никой не я е мъчил- жената дори изпитва радост, макар и примесена с носталгия и тъга, докато си спомня за онези времена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Турнето е на "Комиците"! Демек, на актьорите, а не на Деса, чието присъствие е като на балет "Магаданс" в "Шоуто на Слави"..... за кратко и без ангажимент. И какво ми въртите тоя виц за Вълкана? Деса проби с чалга, не, с долнопробна чалга, като "100 парички бате", а не с народно, от което няма никакъв кадър, както няма и от дебюта на Кама с руски песни.... Камелия “пробила” с руска песен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продрусаните освен от наркотично опиянение, май изпитват и опиянение към личността ми. Долни наркомани и крадци. :3fdb8960598fa63e:

http://signal.bg/view_article.php?article_id=48018

Галена, Галин и Преслава ще се борят за Фолк идол 2016

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Турнето е на "Комиците"! Демек, на актьорите, а не на Деса, чието присъствие е като на балет "Магаданс" в "Шоуто на Слави"..... за кратко и без ангажимент. И какво ми въртите тоя виц за Вълкана? Деса проби с чалга, не, с долнопробна чалга, като "100 парички бате", а не с народно, от което няма никакъв кадър, както няма и от дебюта на Кама с руски песни.... Камелия “пробила” с руска песен

Коментирай концерта на Деса, който беше плануван за февруари - преди 2 години :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Турнето е на "Комиците"! Демек, на актьорите, а не на Деса, чието присъствие е като на балет "Магаданс" в "Шоуто на Слави"..... за кратко и без ангажимент. И какво ми въртите тоя виц за Вълкана? Деса проби с чалга, не, с долнопробна чалга, като "100 парички бате", а не с народно, от което няма никакъв кадър, както няма и от дебюта на Кама с руски песни.... Камелия “пробила” с руска песен
Силвия: Десислава не може да пее, завистлива е и адски тъпа Колежките нещо не я долюбват :3fdb8960598fa63e:

 

Read more: http://izvestnite.com/%d1%81%d0%b8%d0%bb%d.../#ixzz4i03AjPRt

http://izvestnite.com/%D1%81%D0%B8%D0%BB%D.../#axzz4i0356oEe

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе тя Силвия добре обясни как Деса се е появила на обложката и защо. Плюс това никой не знае нищо, за този албум и никой не го е чувал през 1996 година. За нея разбраха през 1997 година, със "100 парички бате". Спор няма, има "десови" мантри, създавани с цел, да и придадат някакъв изначален народно-напевен генезис, а не долнопробно чалгарски, на кориерата и. Няма да стане бре хора, не е докато аз съм тук. Нали съм ви казал това преди много години? Вие какво сега? Да вземе да облъчвам децата, че Кама е била солистка на оркестър "Видин", с 4 албума в "Балкантон" и да разправям за чутовни успехи в Швейцария и Австрия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе тя Силвия добре обясни как Деса се е появила на обложката защо. Плюс това никой не знае нищо за този албум и никой не го е чувал през 1996 година. За нея разбраха през 1997 година, със "100 парички бате". Спор няма, има "десови" мантри, създавани с цел, да и придадат някакъв изначален народно-напевен генезис, а не долнопробно чалгарски, на кориерата и. Няма да стане бре хора, не е докато аз съм тук. Нали съм ви казал това преди много години? Вие какво сега? Да вземе да облъчвам децата, че Кама е била солистка на оркестър "Видин", с 4 албума в "Балкантон" и да разправям за чутовни успехи в Швейцария и Австрия?

Когато Камзи пя в Швейцария и Австрия по корабите и създаваше връзки, някои питаха Силвия как да си сложат тампон. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...