Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Сашо, кво стана? Нали Галин щеше да качва гледанията? На третия ден е паднал под 100 хилки. :3fdb8960598fa63e: :hahaha:

 

Много са прости хората, че не я оценяват тая невероятна песен. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали има видео от тази репетиция?

 

И дали това участие-концерт не е подгряване за нещо по-грандиозно? :3fdb8960598fa63e:

 

По-добре да не се опитва да прави нещо грандиозно, че грандиозните и мега грандиозните неща в Пайнер винаги свършват като мега грандиозен провал. :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре да не се опитва да прави нещо грандиозно, че грандиозните и мега грандиозните неща в Пайнер винаги свършват като мега грандиозен провал. :1000 (30):

С изключение на Глория, никоя друга не се и опитва да направи нещо. Ако Галена, в качеството си на най-актуалната звезда в последните 5-6 години, опита, най-малкото ще е достойно за уважение, пък ако ще и нищо да не става от концерта след това. Макар че, все ще се намери публика за нея. Галена си знае работата и съм сигурен, че концертът ще получи достатъчно отзвук и реклама. Въпросът е само да се престраши - знаем, че гласът ѝ не е в много цветущо състояние за такова мероприятие, но пък знае ли се...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо, кво стана? Нали Галин щеше да качва гледанията? На третия ден е паднал под 100 хилки. :3fdb8960598fa63e: :hahaha:

 

Много са прости хората, че не я оценяват тая невероятна песен. :1000 (29):

 

 

Че така като гледам Галин е чак на седмо място по гледания... много се кефя, че Вирждиния са №1.

 

Дано се задържи първото място на Кристиян. Или поне в топ 5.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо, кво стана? Нали Галин щеше да качва гледанията? На третия ден е паднал под 100 хилки. :3fdb8960598fa63e: :hahaha:

 

Много са прости хората, че не я оценяват тая невероятна песен. :1000 (29):

Под 100 000 не е паднал, защото снощи в 23:00ч. имаше около 400 000, а сега има 516 000. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

С изключение на Глория, никоя друга не се и опитва да направи нещо. Ако Галена, в качеството си на най-актуалната звезда в последните 5-6 години, опита, най-малкото ще е достойно за уважение, пък ако ще и нищо да не става от концерта след това. Макар че, все ще се намери публика за нея. Галена си знае работата и съм сигурен, че концертът ще получи достатъчно отзвук и реклама. Въпросът е само да се престраши - знаем, че гласът ѝ не е в много цветущо състояние за такова мероприятие, но пък знае ли се...

 

Глория все още има публика, която е мотивирана не само да иде, но и да плати за билет. Но това е публика, която не ходи в клубове. Демек, днешната младеж, която е 90% от таргета на Галена вероятно ще търси билети за без пари на фейсбук страницата и, а не на касите на примерно НДК. Тикет про, Евентим и т.н. са блъф, който върши работа само на Слави Трифонов, но не и на пайнерските чалгари. Те бяха 30 души в "Армеец арена" през декември и едвам 2000 билета продадоха, а останалото бе гратис, та за някой отделно ще дадат. Не вършат работа вече и блъфовете за провинцията, където уж са зажаднели за чалга. В Русе мегапровалът е особено показателен, а таванът явно е както преди 20 години.... кина, театри, малки зали. Справка - в другата тема, където Глория връщала концертната дейност. Нема пазар за тази музика и за да е така, виновникът се знае. Остава му година и половина до заслужено излизане в пенсия, по българското законодателство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С изключение на Глория, никоя друга не се и опитва да направи нещо. Ако Галена, в качеството си на най-актуалната звезда в последните 5-6 години, опита, най-малкото ще е достойно за уважение, пък ако ще и нищо да не става от концерта след това. Макар че, все ще се намери публика за нея. Галена си знае работата и съм сигурен, че концертът ще получи достатъчно отзвук и реклама. Въпросът е само да се престраши - знаем, че гласът ѝ не е в много цветущо състояние за такова мероприятие, но пък знае ли се...

Тоя мит за гласа й ми е любим :1000 (29):

Обаче няма да е зле да не пропускате факта, че тя на всяко участие е на живо от-до, за разлика от "ангелогласните" ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Под 100 000 не е паднал, защото снощи в 23:00ч. имаше около 400 000, а сега има 516 000. :1000 (29):

 

Ее, Динкоо, що не си мълчиш? :1000 (29):

 

Аз видях поста на Калин, дето беше написал, че е паднал под 100К, иначе не ги следя изкъсо нещата.

 

Откъдето и да го погледнеш, 120К на третия ден за нова песен на лидерът сред мъжете е пълна смешка - като грешка напиша в Гугъл, първо него го откривам. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя мит за гласа й ми е любим :1000 (29):

Обаче няма да е зле да не пропускате факта, че тя на всяко участие е на живо от-до, за разлика от "ангелогласните" ;)

Това, че пее на живо, не значи, че звучи добре. Аз съм ѝ фен, но не мога да отрека, че откъм глас вече е гола вода. Жалкото е, че никак не се и опитва да си опази и малкото останал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя мит за гласа й ми е любим :1000 (29):

Обаче няма да е зле да не пропускате факта, че тя на всяко участие е на живо от-до, за разлика от "ангелогласните" ;)

 

Какъв мит. Ние да не сме глухи? Достатъчно е да си пуснеш лайфове от 2005-2007 и да сравниш как пее през последните 5 години...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория все още има публика, която е мотивирана не само да иде, но и да плати за билет. Но това е публика, която не ходи в клубове. Демек, днешната младеж, която е 90% от таргета на Галена вероятно ще търси билети за без пари на фейсбук страницата и, а не на касите на примерно НДК. Тикет про, Евентим и т.н. са блъф, който върши работа само на Слави Трифонов, но не и на пайнерските чалгари. Те бяха 30 души в "Армеец арена" през декември и едвам 2000 билета продадоха, а останалото бе гратис, та за някой отделно ще дадат. Не вършат работа вече и блъфовете за провинцията, където уж са зажаднели за чалга. В Русе мегапровалът е особено показателен, а таванът явно е както преди 20 години.... кина, театри, малки зали. Справка - в другата тема, където Глория връщала концертната дейност. Нема пазар за тази музика и за да е така, виновникът се знае. Остава му година и половина до заслужено излизане в пенсия, по българското законодателство.

 

Глория в Русе направи супер успешен концерт, залата май беше към 800 места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа ще отвее с клип и към песента имам очаквания! Айде по-скоро да я пуска.

 

18519569_1669748379720564_302306526284682010_n.jpg

Какво е това с червената завеса? Абсурдно обработена снимка, тя и на кукла не прилича, по-скоро на дървен клон с кожа. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив. Много професионално са обработени кадрите и си личи, че работи с чуждестранен екип. Андреа никога не е имала слаби клипове и този няма да отстъпи!!! Всичко е на световно ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив. Много професионално са обработени кадрите и си личи, че работи с чуждестранен екип. Андреа никога не е имала слаби клипове и този няма да отстъпи!!! Всичко е на световно ниво.

Да, и затова кракът на Андреа е по-дълъг от моят, а аз съм с минимум 15 сантиметра по-висок от нея. :mf_surrender:

Хептен на нищо не прилича като я смажат и разтегнат, като поничка е сладка. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама чакай коя беше Андреа?

 

+1

 

Тъкмо щях да напиша "Остана ли някой, който да чака проектите й, освен Денис, Скандау и още два-три фена?" Кариерата й е тотал щета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...