Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

2010, 2009, 2011, 2008, 2007 не е имала хит, а останалите нито един от 2003 до 2014 не е бил сред хитове на годината :)

Не мисля да споря за тези неверни неща с теб, също както реших да не споря и за това, че Рени е най-успешната самопродуцираща се. Фактите всички ги знаем и те са, че Десислава винаги е била ненужно подценявана, въпреки че на практика е може би най-доказалата се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля да споря за тези неверни неща с теб, също както реших да не споря и за това, че Рени е най-успешната самопродуцираща се. Фактите всички ги знаем и те са, че Десислава винаги е била ненужно подценявана, въпреки че на практика е може би най-доказалата се.

Ти наплю безуснователно Преси снощи, като извъртя фактите в полза на Деса. Време е за #Отмъщение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти наплю безуснователно Преси снощи, като извъртя фактите в полза на Деса. Време е за #Отмъщение.

Има разлика между плюене и обективен поглед. И какво значи отмъщение? Заради някакви си певици... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има разлика между плюене и обективен поглед. И какво значи отмъщение? Заради някакви си певици... :roll1:

Не е обектвино да омаловажаваш Преслава, за да въздигаш любимката си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е обектвино да омаловажаваш Преслава, за да въздигаш любимката си.

Десислава беше по-успешна от Преслава миналата година, във всичко освен участията. Така бяха и Галена, Анелия и Емануела.. Къде е омаловажаването? Това са факти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава беше по-успешна от Преслава миналата година, във всичко освен участията. Така бяха и Галена, Анелия и Емануела.. Къде е омаловажаването? Това са факти.

Ако го беше написал така - щях да се съгляса, но ти го написа с агресия и самодоволство. Впрочем Преси беше по-успешна от Деса, Ема и Ана във всичко през 2015 и 2014-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако го беше написал така - щях да се съгляса, но ти го написа с агресия и самодоволство. Впрочем Преси беше по-успешна от Деса, Ема и Ана във всичко през 2015 и 2014-та.

Така го написах, но с малко по-различни думи.

За 2014 и 2015 съм съгласен, за 2014 даже нямам претенции. Но и в двете години Галена, а в 2014 и Джена, бяха над нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така го написах, но с малко по-различни думи.

За 2014 и 2015 съм съгласен, за 2014 даже нямам претенции. Но и в двете години Галена, а в 2014 и Джена, бяха над нея.

Джена не е била над Преси 2014-та, Преси не е имала провали като "Ена вради" и "Моята награда". Отделно хонорарът винаги й е бил над тези на двете останали. Галена през 2014 и 2015-та беше дуетна певица, Преси самостоятелна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена не е била над Преси 2014-та, Преси не е имала провали като "Ена вради" и "Моята награда". Отделно хонорарът винаги й е бил над тези на двете останали. Галена през 2014 и 2015-та беше дуетна певица, Преси самостоятелна.

Е, не знам какви провали е имала Джена (Моята награда всъщност дори не беше песен, целяща комерсиален успех), но двата ѝ супер хита бяха повече от единия супер хит на Преслава. А хонорарът тя (Преслава) тогава си го заслужаваше малко повече, все пак реално си беше в надпреварата за първото място, макар и някой винаги да беше над нея. 2016 обаче спадна както никога досега.

Галена- дуетна певица?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако го беше написал така - щях да се съгляса, но ти го написа с агресия и самодоволство. Впрочем Преси беше по-успешна от Деса, Ема и Ана във всичко през 2015 и 2014-та.
2014

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутални хитачки! Особено последната е топ отвсякъде. Не разбирам как може да си изгубиш усета за хит за 2 месеца. :mf_surrender:

 

Ако не си разбрал, усета за хит при Джуна се казва ОЦКО. Всичко друго след това е провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутални хитачки! Особено последната е топ отвсякъде. Не разбирам как може да си изгубиш усета за хит за 2 месеца. :mf_surrender:

Промени си рязко стила, зат'ва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена не е била над Преси 2014-та, Преси не е имала провали като "Ена вради" и "Моята награда". Отделно хонорарът винаги й е бил над тези на двете останали. Галена през 2014 и 2015-та беше дуетна певица, Преси самостоятелна.

Каква дуетна? 2014-2015 самостоятелни: Завиждайте, Точно никога, Хаваната(аман от Живко), Криво ще ми е, Караваната и Една жена.

Дуетно: Боже прости,В твоите очи, Te queiro,Живей.

Другите са ft. Аман вече от теб и бутането на залязаното наркоманче. Мачкат си я стабилно от 2013 и то не само Галена.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме е яд, че заради войната на феновете Галена - Преслава, на заден план остава Анелия ( и не само тя).Тази жена за мен след Галена е най-хитовата изпълнителка. А и не може да се отрече,че нивото на клиповете й също е много добро. Може да е неадекватна, но има нюх за хитове. Уж се оценява в коментари, уж е гледана, а все в годините анкети/класации увисва здраво. Може да няма тяхната фенска маса, но трябва повече да се оценява.

Брутален цялостен проект!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...