Jump to content


Online: DARA - Родена такава


Препоръчани коментари

Втора силна песен, обещаваща Дара.Има места в песента, на които произношението дразни ..не разбирам има говорен дефект или?

Клипа е интересен, нямаше нужда обаче да я правят като болна овца в първата визия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga - Born this way?

 

Песента дори няма да си я пусна, първата беше ужасна и не вярвам и тази да не е.

 

Не разбирам как тая трътла миндилеста пача я сравняват с Гери-Никол...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga - Born this way?

 

Песента дори няма да си я пусна, първата беше ужасна и не вярвам и тази да не е.

 

Не разбирам как тая трътла миндилеста пача я сравняват с Гери-Никол...

С разликата, че "Кво не чу" в момента си прави по 60 000 гледания на ден, а е от лятото а "Яката дупара" от зимата, се срина на 25-30. :whistling:

 

Яка е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мнооооооооооооооого яка песен - отново! Дарина ми беше фаворит още в музикалния формат и си знаех, че ще прави яки неща. Евала! И втората й песен е брутална, видеото е супер. И този път нямам забележка! Даже не мога да кажа коя повече ми допада, но така се прави. Успех! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слаба ми е, не ми харесва, не ме грабва. Дарина дрънка нещо, но я няма зарибявката. Клипчето е приятно, но не е нещо особено.Въобще всичко бледнее пред дори най-малко изпипаният проект на Гери Никол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слаба ми е, не ми харесва, не ме грабва. Дарина дрънка нещо, но я няма зарибявката. Клипчето е приятно, но не е нещо особено.Въобще всичко бледнее пред дори най-малко изпипаният проект на Гери Никол.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класи над "К'во не чу", класи казах! :3fdb8960598fa63e: "И какво да направя, че съм родена такава" ще се превърне в топ фразата следващите дни във фейса :whistling:

 

П.С. много ама много ме кефи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...