Jump to content


Online: Цветина - Безценна


Препоръчани коментари

Аранжиментът е много слаб за Пашев, изненадан съм. Като цяло не е зле, но с първите три проекта беше тръгнала много по-добре. Ако иска да е сред големите, да си премисля по-внимателно стъпките, не знам как от албанска песен и клип на Люси, изведнъж реши да изкара Его-песен и клип за 2 лева, а сега дори да няма клип. Нека количеството да не е за сметка на качеството.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нови кадри, смесени са със старите. Според мен не е лоша идея - първо е пестене на средства, второ - тези клипове, ако не беше това от няма и къде въртене на по 3 4 месеца щяха да си изживеят живота - "Диамант" е хубав клип, има хора, които още не са го гледали, няма лошо да се използват тези кадри. Аз също бих го направил и подкрепям идеята. А и има и нови кадри, малко на Хоанг ми мяза в тях, но и двете са красиви, така, че...

 

Песента е готина, Цветина има страхотен глас, към края вокала е страхотен. Кефи ме, това е готин проект :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефи ме, да не е като Диамант и Дъ бест, но е добра песента. Изпяването ми харесва, самата Цветина е доста атрактивна и прави песните си готини и слушаеми. На мен ми харесва Его, не знам кАкво не и харесвате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е песента, но "Диамант" си остава най-доброто от нея. "Дъ бест" и "Его" също са по-яки, като на втората не знам какво толкова не й харесвате, интересна беше.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална, но тази жена, каквото й да изпее ме зарибява страшно. Цветина, Лорена и Зоя са някакъв странен случай, не съм слушал толкова пъти на никой друг песните от по-новите изпълнители, а реално не са кой знае какво...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да я спра, страхотна мелодия, изпяване, текст - всъщност всички песни на Цветина досега ми харесват страшно много. Да продължава да си прави музика за собствен кеф, защото й се получава и се забелязва - 'The Best' е минала 4 милиона вече. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да я спра, страхотна мелодия, изпяване, текст - всъщност всички песни на Цветина досега ми харесват страшно много. Да продължава да си прави музика за собствен кеф, защото й се получава и се забелязва - 'The Best' е минала 4 милиона вече. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песничка, може да се наложи. Но трябваше да направи пълноценно видео.

Доста редовно пуска песни Цветина, браво. Лека-полека се налага като име, но все си мисля, че трябва да отиде в Пайнер, за да получи финалния тласък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да я спра, страхотна мелодия, изпяване, текст - всъщност всички песни на Цветина досега ми харесват страшно много. Да продължава да си прави музика за собствен кеф, защото й се получава и се забелязва - 'The Best' е минала 4 милиона вече. :Vishenka_05:

Абсолютно! Малката уцели с тази песен, откакто е излязла не съм я спрял и само нея слуша от новите чалга песни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека кадрите и си изживеят живота докрай, както казах вече - подкрепям слайдшоуто (слайдове видео , така да го кажем), пък има и нови кадри.

 

Песента я слушам от както е излязла - може и веднъж да я пусна през деня, но ще я пусна. Цветина има такъв глас, че прави всяка песен приятна, има една много яка атака в гласа, едни много приятни високи, които са точно по мярка, както е при Емануела.

 

Цветина е дебюта на 2016 категорично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...