Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Нито Пайнер, нито Глория са си качили в канала най- българският си клип, срамота, обричат песента на насилствена забрава. :mf_surrender:

 

Между другото голям резил за Гло фенс да не я искат в класацията Топ 20, която направихме тук за песни на Глория и да слагат песни, които освен най- големите фенове останалите дори не са слушали. Нямаше да е и на 19-то място, когато видях накъде отиват нещата и я сложих на 1-во място, за да има 20 точки от мен, не, че не си ги заслужава. "Не сме безгрешни", която е следващият й най- голям хит, пък изобщо я няма в Топ 20. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

 

Нито Пайнер, нито Глория са си качили в канала най- българският си клип, срамота, обричат песента на насилствена забрава. :mf_surrender:

 

Между другото голям резил за Гло фенс да не я искат в класацията Топ 20, която направихме тук за песни на Глория и да слагат песни, които освен най- големите фенове останалите дори не са слушали. Нямаше да е и на 19-то място, когато видях накъде отиват нещата и я сложих на 1-во място, за да има 20 точки от мен, не, че не си ги заслужава. "Не сме безгрешни", която е следващият й най- голям хит, пък изобщо я няма в Топ 20. :mf_surrender:

Така става, защото всеки подкрепя любимите си песни. Също така има и потребители с неособено богата музикална култура. Да не говорим и че някои от феновете на Глория са й фенове не от 1994, а от 2000 и някоя си. Какво да очакваш?

Тази песен е най-големият хит на Глория, най-много нейни самостоятелни и сборни концерти е закривала, дори я има в сборник с патриотични песни - така и не разбрах кой е. Самата Глория трябва да я припомня на всяко едно участие, а не само в чужбина. Защото паметта на българина в това отношение е къса и затова сега доста от малките въобще не знаят за тая песен.

Честит празник на всички!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Нито Пайнер, нито Глория са си качили в канала най- българският си клип, срамота, обричат песента на насилствена забрава. :mf_surrender:

 

Между другото голям резил за Гло фенс да не я искат в класацията Топ 20, която направихме тук за песни на Глория и да слагат песни, които освен най- големите фенове останалите дори не са слушали. Нямаше да е и на 19-то място, когато видях накъде отиват нещата и я сложих на 1-во място, за да има 20 точки от мен, не, че не си ги заслужава. "Не сме безгрешни", която е следващият й най- голям хит, пък изобщо я няма в Топ 20. :mf_surrender:

Така става, защото всеки подкрепя любимите си песни. Също така има и потребители с неособено богата музикална култура. Да не говорим и че някои от феновете на Глория са й фенове не от 1994, а от 2000 и някоя си. Какво да очакваш?

Тази песен е най-големият хит на Глория, най-много нейни самостоятелни и сборни концерти е закривала, дори я има в сборник с патриотични песни - така и не разбрах кой е. Самата Глория трябва да я припомня на всяко едно участие, а не само в чужбина. Защото паметта на българина в това отношение е къса и затова сега доста от малките въобще не знаят за тая песен.

Честит празник на всички!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така става, защото всеки подкрепя любимите си песни. Също така има и потребители с неособено богата музикална култура. Да не говорим и че някои от феновете на Глория са й фенове не от 1994, а от 2000 и някоя си. Какво да очакваш?

Тази песен е най-големият хит на Глория, най-много нейни самостоятелни и сборни концерти е закривала, дори я има в сборник с патриотични песни - така и не разбрах кой е. Самата Глория трябва да я припомня на всяко едно участие, а не само в чужбина. Защото паметта на българина в това отношение е къса и затова сега доста от малките въобще не знаят за тая песен.

Честит празник на всички!!!

Аз? :3fdb8960598fa63e:

Иначе аз съм поставил "Носталгия" на второ място, но видях, че има някои гласували за "Кралица", за "Пясъчни кули". Не искам да отричам качеството на песните от последните години музикално творчество на Глория, но самата тя има поне 20 по-хитови песни от въпросните две, да не говорим, че една "Откраднат миг", една "Можеш ли да ме обичаш", една "По навик" са много по трогващи, за мен лично, балади от "Пясъчни кули". :Vishenka_05:

Най-последните песни, които бях включил аз са невероятната "Утре ще е по-добре" и "Можеш ли да ме обичаш" :3fdb8960598fa63e:

Помним ли този хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз? :3fdb8960598fa63e:

Иначе аз съм поставил "Носталгия" на второ място, но видях, че има някои гласували за "Кралица", за "Пясъчни кули". Не искам да отричам качеството на песните от последните години музикално творчество на Глория, но самата тя има поне 20 по-хитови песни от въпросните две, да не говорим, че една "Откраднат миг", една "Можеш ли да ме обичаш", една "По навик" са много по трогващи, за мен лично, балади от "Пясъчни кули". :Vishenka_05:

Най-последните песни, които бях включил аз са невероятната "Утре ще е по-добре" и "Можеш ли да ме обичаш" :3fdb8960598fa63e:

Помним ли този хит?

Говоря за тези, които ми се бият в гърдите за големите фенове, а са й такива от "Крепост", пък преди това нито знаят нещо за творчеството и живота й, слушали там нещо си друго и после се преориентирали. Те са й фенове, защото след 2000-та тя стана примата, кралицата. Много и от самите тях са типични кралици, така че не очаквай да се отъждествяват точно с "Щастието е магия" и подобни. Те я харесват като излъчване и глас и искат да са като нея. Това не са фенове.

Иначе, време беше "Циганско сърце", "Ако те няма" и "Не сме безгрешни" да не присъстват в една такава класация - малко да си отдъхнем от тях. Това показва напредък - хората отличават и други хубави песни, а при Глория такива - бол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говоря за тези, които ми се бият в гърдите за големите фенове, а са й такива от "Крепост", пък преди това нито знаят нещо за творчеството и живота й, слушали там нещо си друго и после се преориентирали. Те са й фенове, защото след 2000-та тя стана примата, кралицата. Много и от самите тях са типични кралици, така че не очаквай да се отъждествяват точно с "Щастието е магия" и подобни. Те я харесват като излъчване и глас и искат да са като нея. Това не са фенове.

Иначе, време беше "Циганско сърце", "Ако те няма" и "Не сме безгрешни" да не присъстват в една такава класация - малко да си отдъхнем от тях. Това показва напредък - хората отличават и други хубави песни, а при Глория такива - бол.

:roll1:

А някои така големи нейни фенове, които участваха в сутрешен блок да обясняват колко много й се възхищават и как имат всичките й албуми - вече са се преориентирали към Фики :helpsmilie:

Чакаме 25 години Глория в НДК - при нейните концерти определено се усеща градация, така че ако се постарае, ще видим най-добрият й концерт в лицето на следващият й такъв.

Какво мислиш за третата прима на фолка от 90-те?

:happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и да не е с уредени права песента, да има проблеми с музика, аранжимент или текст и затова да не е качена в канала им. Не бързайте да съдите Пайнер веднага, че не са качили нещо..

 

(Под неуредени имам предвид, че дори да са били уредени, вече може да са изтекли).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, Румянчето опъваше нервите на Гло няколко години.

 

Даже като почина и се започнаха слухове, че Гло й е поръчала черна магия, за да умре. :girl_witch:

 

Вещерка си е Гло... ама вие си я харесвате така :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, Румянчето опъваше нервите на Гло няколко години.

 

Даже като почина и се започнаха слухове, че Гло й е поръчала черна магия, за да умре. :girl_witch:

 

Вещерка си е Гло... ама вие си я харесвате така :roll1:

Помним ли това мое творение от 2015-та? :3fdb8960598fa63e:

image.jpg

 

image.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, Румянчето опъваше нервите на Гло няколко години.

 

Даже като почина и се започнаха слухове, че Гло й е поръчала черна магия, за да умре. :girl_witch:

 

Вещерка си е Гло... ама вие си я харесвате така :roll1:

Айде стига глупости, как не ви е срам да спекулирате със смъртта на хората...

Глория е била на погребението даже и се вижда на снимки в какво състояние са всички. После именно от Глория тръгна инициативата да направят римейк на "Две очи разплакани", само дето Пайнер така и не завъртяха версията.

Румяна си беше вървежна навремето, ама по Глория си имаше истерия, а и бяха толкова различни, че... няма база за сравнение.

И понеже Смит ме попита - Румяна пееше добре народна музика, а от поп-фолк имаше много силни балади. Като цяло имаше и доста простотии като "Панталона", които опорочаваха жанра. Беше отличителна като облик и заради косата си. За съжаление оня Любо буквално й разказа играта рано-рано. Виждал съм децата й - много мили хора. Марияна - дъщеря й, заслужаваше да направи кариера, но никоя компания не й подаде ръка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тази жена е икона, наистина, не стига, че тя е открила сферата на пиара във фолка, ами е и първата запяла на немски! Поклон, Сашке!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли това култово участие? :happyppl:

 

Нешка не е спряла да си проявява безграничната злоба и противен характер във всичките си изяви, независимо за какво става въпрос. Лошото е, че всички й мълчат заради приноса й за България със златните момичета. Така се мисли за недосегаема и си сипе жлъчта навсякъде, добре че Сашка я постави на мястото й. Може да е простачка и смешница, но не си остави магарето в калта.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми липсва Преслава .. :( Дано смаже със следващата песен, че в последната година провалите станаха повече от хитовете.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...