Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

До преди няколко часа нямаше дует сега пък догодина ще излезе.. спри да говориш небивалици

Дует ще има, но освен демо с "на на на на" и някакви нахвърляни думички няма към момента

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не отричам този факт. Не разбирам защо прави толкова много дуети като в повечето случаи не стават по-големи хитове от самостоятелните й песни (напоследък се кротна малко, да чукнем на дърво) :mf_surrender:

Че то е рано за къде да бърза?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Stenly постави Айсберга на мястото му. КаквА полза имат някои като се правят, че знаят неща от кухнята, а сипят измислици. Това е болестно състояние. АйСбрега е за специалист

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Криско направи повече гледания от Галена и Фики за първото денонощие тогава ми плямпай глупости.

На Криско клиповете не са ли по гледани?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз гледах интервюто и Фики не каза нищо за конкретна дата. Обаче сега видях в профила му, че е написал "на празника на жената ще излезе" . Освен да не знае кога е празникът на жената. :roll1:

При инерцията на "Moro Mou" все още не вярвам Галена да пусне нещо друго освен балада в скоро време. Може би и тя самата не е очаквала такъв успех на песента, та сега може и да забавят дуета(ако не е балада) .

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма драма му е на Галин, че Галена го отряза за дует. :3fdb8960598fa63e: Той направи общи песни с де що има певица в Пайнер, а тя прави четвърта съвместна песен с Фики, но за дует с Галин и дума не става. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма драма му е на Галин, че Галена го отряза за дует. :3fdb8960598fa63e: Той направи общи песни с де що има певица в Пайнер, а тя прави четвърта съвместна песен с Фики, но за дует с Галин и дума не става. :hahaha:

Коментирани ли са ниските гледания на 5,6,7,8

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Stenly постави Айсберга на мястото му. КаквА полза имат някои като се правят, че знаят неща от кухнята, а сипят измислици. Това е болестно състояние. АйСбрега е за специалист

айде моля модераторите да се намесят :)

Иначе няма как незаписана песен да излезе.

Това, че Фики е на сухо и няма песен не е проблем на Галена. Песента си е нейна и ще излезе когато тя реши.

 

Голяма драма му е на Галин, че Галена го отряза за дует. :3fdb8960598fa63e: Той направи общи песни с де що има певица в Пайнер, а тя прави четвърта съвместна песен с Фики, но за дует с Галин и дума не става. :hahaha:

нали направиха коледно трио, стига му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам дали не изронизираш - над 250К ниско ли е?

Не 😂

Според мен са малко, даже очаквах рекорда да минат, много се чакаше този проект, но влезна ли в ютуб никъде не ми излиза като предложение, освен ако сам не си я потърся в канала им.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

айде моля модераторите да се намесят :)

Иначе няма как незаписана песен да излезе.

Това, че Фики е на сухо и няма песен не е проблем на Галена. Песента си е нейна и ще излезе когато тя реши.

Песента е записана и е готова.

Фики има две готови песни и не виждам за къде да бърза при броя участия които има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не 😂

Според мен са малко, даже очаквах рекорда да минат, много се чакаше този проект, но влезна ли в ютуб никъде не ми излиза като предложение, освен ако сам не си я потърся в канала им.

 

Нещо не е, както трябва. Тя би трябвало да излиза и като номер 1 в "Набиращи популярност", a липсва. От канала на Пайнер все още се показва "Moro mou" в класацията.

 

ПС: Поздрави за правописа и запетайките. Уникален си. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

тя вече е била две седмици №1 в Русия :1000 (19):

 

Даже и кавъри й правят

 

Га, че ли някой в Европа знае какво се прави в Русия! Айде молим се, пробила била...

Като я завъртят по Mtv (Europe) или друга подобна и почнат с фенските маси и изяви на континента (извън сръбски, гръцки и останалите балкански предели), ще се съглася, че е пробила в Европа!

Весна и Лепа Брена са пробили също в Европа, нали в България ги слушат.......

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така като започнат едни и същи имена да правят трети, четвърти, пети дует .. супер изкуствено става и почти никога не надминават успеха на първия.

17 млн :3fdb8960598fa63e:

Боже прости стана хит от ранга на КОЙ :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...