Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"трЕвиално", "комерсиално"... Пропусна да вмъкне и "държА да подчертая", "аз съм реална" и "това не подлежи на обсъждане".

За отношенията с Емилия и Динев спестява някои неща. За отношенията с Турция и посолството също. Много ми е интригуваща цялата тая история със спонсорството на нейни проекти. Няма да е съвсем случайно. Иначе "Unutamam" ми харесва, но не можа да се аргументира добре. Сигурно пет пъти повтори, че това е "част от бизнеса". Хубаво е поне, че не навлиза в подробности наистина, защото ще си оплеска пътеките. Като цяло изводите ми от това иначе за първи толкова искрено на някои теми интервю е, че Анелия е тотален кариерист. По принцип лошо няма, стига да не е в нездрави размери.

 

Наистина за първи път някак си искрено говореше, обаче много хубава жена е Анчето висока, стройна абе много е готина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Наистина за първи път някак си искрено говореше, обаче много хубава жена е Анчето висока, стройна абе много е готина.

Честно казано тя ми е по-симпатична от Емилия :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"В друг живот" вече е най-гледаната балада изобщо.

 

 

Скоро- първата българска балада с 10 милиона гледания!

Тя "И това ще преживея" има почти същите лайкове като "В друг живот" а има 3 пъти по-малко гледания :1000 (29):

 

Очаквайте днес в 18ч. много як ремикс на песен на Галена

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужава го !

 

 

Много яко парче !

Андреа тогава мачкаше с някаква невероятна амбиция. Жалко, че се изгуби тва момиче някъде.. искрено и пожелавам някога да й се сбъдне мечтата за световна кариера, толкова упоритост не може да остане недооценена. Липсва й просто силна реклама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя "И това ще преживея" има почти същите лайкове като "В друг живот" а има 3 пъти по-малко гледания :1000 (29):

 

Очаквайте днес в 18ч. много як ремикс на песен на Галена

Гледанията не са купени, ако това е намека. По 20-30 хиляди на ден в продължение на няколко месеца- ето ти 9 милиона на песен, която очевидно е нещо повече от сезонен хит. "И това ще преживея" също ще стигне 5-6 милиона по тази схема до няколко месеца, но харесванията надали ще се размърдат много- нищо странно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена мачка с "Moro mou" :Vishenka_05:

-Втора победа в Signal.bg

-Първо място във Веселина Топ 10 ( а преди това "Мина ми" беше максималните 3 пъти на върха)

-Още държи първото място във Vbox7

А дано се правят повече такива песни!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

аз се чудя защо мерим рейтинг на телевизии,а не мерим мястото в музикалните класации-все пак певици сравняваме.

То тогава Камелия е направо извън борда.

Да си в прайм тайм неделя и да си с песен на 66 място С НОВА ПЕСЕН говори за никакъв интерес към музикалния продукт Камелия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

аз се чудя защо мерим рейтинг на телевизии,а не мерим мястото в музикалните класации-все пак певици сравняваме.

То тогава Камелия е направо извън борда.

Да си в прайм тайм неделя и да си с песен на 66 място С НОВА ПЕСЕН говори за никакъв интерес към музикалния продукт Камелия!

Десислава в периода и извън Пайнер има доста провали, които и милион не са чукнали още. Ти ще спреш ли с подстрекаването на спорове с фокси? Не виждаш ли, че целия форум му е писнало от вашите проститии? Била на 66 място, и кво от това? Теб нали не те кефи, защо и обръщаш ежедневно такова голямо внимание? И това е песен без клип и без реклама в канал с 7 хил души, за месец има почти 600к, което не е чак толкова зле. Класациите много те притесняват, но сега гледам че Камелия е в сигнал на 4 място, а хита на годината- И на всички като тебе, е след нея. Нали искаш класации.

Явно Камелия няма са залага на тая песен и ще пуска нови клипове, престани да дъвчеш едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

е ,че тя песента не е лоша,затова отбелязвам фактите.Но е факт,че Камелия няма един силен период след Пайнер.А някой ми я представят като ТОП име и как рейтинга на една ТВ е благодарение именно на това име....

И песента на Деса -хита на годината е песен на 5 месеца.А на Кама е на няма и месец,нормално е в сигнала да е такъв резултата

Смит за мен ти си невидим,така че не си хаби пръстчетата,че ще ти трябват нощем....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фатмесс имала хита на годината - днес да не е първи Април?!

Плюшено мече е по-голям хит от цялата кариера на алчната за пари де си Слива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

е ,че тя песента не е лоша,затова отбелязвам фактите.Но е факт,че Камелия няма един силен период след Пайнер.А някой ми я представят като ТОП име и как рейтинга на една ТВ е благодарение именно на това име....

И песента на Деса -хита на годината е песен на 5 месеца.А на Кама е на няма и месец,нормално е в сигнала да е такъв резултата

Смит за мен ти си невидим,така че не си хаби пръстчетата,че ще ти трябват нощем....

Нормално в канал с 7 хил. без реклама и без клип песента да не прави гледанията, като в канала на Планета. Кое не ти е ясно. Ако те кефи песента, просто спри да се заяждаш и да подстрекаваш към тъпи спорове.

Рейтинга на гласът от части се вдига и заради Камелия. Извинявай, но там тя е най-голямата звезда, нито Генова, нито Графа са продали албумите на Камелия, нито са имали концертнаъа дейност и бройката хитове на Камелия. Коя е най-голямата звезда там? И защо Камелия да не км вдигне рейтинга? Кое ти се струва нелогично? Това не и е първото предаване в което я искат за рейтинг , има още 5 на които е била водеща , явно твоето мнение не меродавно и не отговаря на истината. Отделно има 4/5 реклами зад гърба си, което отново показва че ако не беше топ нямаше да я искат.

 

Плюс това Деса, като напусна Пайнер, беше на 5 година от кариерата и, когато се развиваше. Камелия напусна на 17 година, нормално периода и да не е пиков. Какво си се затръшкал че нямала силен период. Ми напротив, сега е много по-добее от дупката в която беше изпаднала след 2011.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фатмесс имала хита на годината - днес да не е първи Април?!

Плюшено мече е по-голям хит от цялата кариера на алчната за пари де си Слива.

 

Още по икиндия ли си го погнал тоя анонимен трол? :1000 (29):

 

И да не ти вижда постовете, което значи, че те е блокирал от безсилие, този ще го види.... :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси не се ли смяташ за жалък да се кефиш на това създание Смит и да го толерираш?

Толкова ли си безсилен,че чакаш някво тъпо лапе да напише малоумен коментар и ти да му се кефиш?Уж 40 годишен а се възхищава на молоумни постове...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...