Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Анелия: "Колкото и тривиално да звучат Кобилкина и Лариса Ренар, мъжът си иска енергията" :o

Велика :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Отървах пак и не разбрах в какъв контекст го е казала :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откакто Николета е с Михайлов, всеки месец кани някоя, която свързват с него, да опровергава, че имат нещо общо. Предният месец беше Гери-Никол. :3fdb8960598fa63e:

Така ли? :mf_surrender:

Николета е погрозняла или не й правят хубава прическа/грим.

Анелия и тя ли е цоцнала от на Михайлов...? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ли? :mf_surrender:

Николета е погрозняла или не й правят хубава прическа/грим.

Анелия и тя ли е цоцнала от на Михайлов...? :3fdb8960598fa63e:

Да, разбра се на Нова Година.

 

Не знам дали Ана му е "цоцнала". ;d

Снимала го е в

.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона беше страхотна - и по-добре е я пяла тази песен, ама явно се вълнуваше. Всъщност друга песен трябваше да избере, защото тази поне 10 пъти я пя, но сега в предаването ще се покаже и с парчета на Адел и т.н., убеден съм. Невероятно е колко много си приличат с Глория - усмивка, маниери, реакции, поглед. Генът е страшна работа.

Симона може много, дано стигне до края. Крайно време беше да се появи в такъв формат, даже позакъсня. Дано това й даде стимул и да избаца нови авторски парчета, за да дръпне напред без сянката на майка си.

Камелия много й се радваше и го удари на сантименти, чак ми стана едно такова мило. Трябваше при нея да отиде, макар че според мен правилно се ориентира към Лечев - човекът има опит и ще извади от нея най-доброто. Графа и Поли не искам да ги коментирам - тотално зле са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, разбра се на Нова Година.

 

Не знам дали Ана му е "цоцнала". ;d

Снимала го е в

.

Ужас, трябваше в нещо по-динамично да го снима, иначе тази й балада е едно от най-големите попадения в последни от години от кариерата й. Какво мислиш за напоследък любимата ми нейна песен, в чийто клип доста от близо зрителя може да разгледа физиката й?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е.

се вижда повече от физиката й. :3fdb8960598fa63e:

О, тази я обожавам. Но нали казват, че било бельо с телесен цвят и сянка...Едвали би се снимала така, както майка я е родила :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"трЕвиално", "комерсиално"... Пропусна да вмъкне и "държА да подчертая", "аз съм реална" и "това не подлежи на обсъждане".

За отношенията с Емилия и Динев спестява някои неща. За отношенията с Турция и посолството също. Много ми е интригуваща цялата тая история със спонсорството на нейни проекти. Няма да е съвсем случайно. Иначе "Unutamam" ми харесва, но не можа да се аргументира добре. Сигурно пет пъти повтори, че това е "част от бизнеса". Хубаво е поне, че не навлиза в подробности наистина, защото ще си оплеска пътеките. Като цяло изводите ми от това иначе за първи толкова искрено на някои теми интервю е, че Анелия е тотален кариерист. По принцип лошо няма, стига да не е в нездрави размери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"трЕвиално", "комерсиално"... Пропусна да вмъкне и "държА да подчертая", "аз съм реална" и "това не подлежи на обсъждане".

За отношенията с Емилия и Динев спестява някои неща. За отношенията с Турция и посолството също. Много ми е интригуваща цялата тая история със спонсорството на нейни проекти. Няма да е съвсем случайно. Иначе "Unutamam" ми харесва, но не можа да се аргументира добре. Сигурно пет пъти повтори, че това е "част от бизнеса". Хубаво е поне, че не навлиза в подробности наистина, защото ще си оплеска пътеките. Като цяло изводите ми от това иначе за първи толкова искрено на някои теми интервю е, че Анелия е тотален кариерист. По принцип лошо няма, стига да не е в нездрави размери.

 

Не го почувствах да се обадя на Емилия, но вътрешно в себе си им пожелах... :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

РАЙНА

Щастието в моя живот ме напусна завинаги ...

Драконе,след теб вече не ми остана душа..Живот мой, щастие мое, мое всичко..

Нищо нямам вече след теб мое всичко.. Нищо! Нямаше същество, което да обичам повече от теб, и ти го знаеше..Господи, защо ми отне всичко, казах ти, че не искам любов, не искам пари, не искам пътешествия, кариера в замяна на няколко години негов живот, защо не ме чу Боже, защо ми го отне..

Държа го в ръцете си, усещам как изстива, но отказвам да ти го дам, защото Боже, ти знаеше, че е единственото същество, за което бих жертвала себе си, и въпреки всичко ми го отне, и то така мъчително..Болеше го Боже, не можа ли поне това да спестиш?!

Защо Боже? Дори не се сбогувахме момченцето ми..

R.I.P

 

Какво нещо е любовта към едно животно. Може да го обикнеш като дете.

Много съжалявам. :(

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая пък и тя, много го.мразя тоя фейсбук - всичко е толкова показно, фалшиво и излишно. Като си страда Райна - да си страда, нас какво ни интересува?! Впрочем думите й не прилягат на 33+ годишна жена, не е нормално едно куче да ти е всичко - в живота има далеч по важни неща...Казвам го като човек, чиито домашен любимец почина в деня преди именият му ден през 2015-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го почувствах да се обадя на Емилия, но вътрешно в себе си им пожелах... :1000 (29):

Ох, Руже, недей... щото и двете са толкова, ама толкова прости. Емилия на последното интервю при Патрашкова такива глупости издрънка и тя. "Ми Коко не е като нашите познати мъже, затова го харесах такъв. Той няма да седне да гледа дете, да му се лези, да му говори...". Мислех, че след като роди Иван, когато говореше, че щом детето е малко, не разбирай кой го гледа... е дръпнала малко в умственото развитие, ама не. Имаше едни много готини, зрели интервюта при Ема Стоянова, онова със Скерлев например. Разсъждаваше мъдро, самоиронизираше се. А сега пак... Коко няма да се лези на детето. Тя не харесвала лигави мъже и затова си го харесала. Ми кажи си, че си проста и елементарна и че сте си лика-прилика с мъжа ти и не изпадай в отклонения. Едно дете трябва да се възпитава, но явно тя го разбира като "лезене", ако мъжът го прави. Страшни житейски парадигми.

 

РАЙНА

Щастието в моя живот ме напусна завинаги ...

Драконе,след теб вече не ми остана душа..Живот мой, щастие мое, мое всичко..

Нищо нямам вече след теб мое всичко.. Нищо! Нямаше същество, което да обичам повече от теб, и ти го знаеше..Господи, защо ми отне всичко, казах ти, че не искам любов, не искам пари, не искам пътешествия, кариера в замяна на няколко години негов живот, защо не ме чу Боже, защо ми го отне..

Държа го в ръцете си, усещам как изстива, но отказвам да ти го дам, защото Боже, ти знаеше, че е единственото същество, за което бих жертвала себе си, и въпреки всичко ми го отне, и то така мъчително..Болеше го Боже, не можа ли поне това да спестиш?!

Защо Боже? Дори не се сбогувахме момченцето ми..

R.I.P

 

Какво нещо е любовта към едно животно. Може да го обикнеш като дете.

Много съжалявам. :(

Райна е страхотен човек и разбирам нейната скръб в случая - човек се привързва доста, това е живо същество и има и спомени, а и животните са много по-хуманни от хората, но все пак се е изказала малко крайно на места. И не е фб мястото, където ще срещне разбиране. Пожелавам й едно детенце в най-скоро време, защото очевидно изпитва нужда да полага такъв тип грижи и да обича.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Анелия в тва интервю е добре, ама постоянно нещо се държи за ухото, сякаш и диктуват на слушалка. :3fdb8960598fa63e:

Сигурно това е тик и като лъже се бута по дясната буза с ръка..Това в кръга на шегата. Ммм, Анелия има много красиви ръце.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая пък и тя, много го.мразя тоя фейсбук - всичко е толкова показно, фалшиво и излишно. Като си страда Райна - да си страда, нас какво ни интересува?! Впрочем думите й не прилягат на 33+ годишна жена, не е нормално едно куче да ти е всичко - в живота има далеч по важни неща...Казвам го като човек, чиито домашен любимец почина в деня преди именият му ден през 2015-та.

Хора всякакви! Аз също кучето ми когато почина преди 2 години, цяла седмица не ядох и не спах от мъка. Дори накарах баща ми да ми вземе болничен. Прости Животните са като хората, с него ставаш, с него лягаш, с него се храниш, изпращаше ме за работа, посрещаше ме... Обичах го повече от себе си . Съчувствам и на Райнето. Бог да го прости. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...