Jump to content



Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

Zayn-Malik-photo-credit-Areez-Charania.jpg


-A.


Здравейте, популярен съм като –А. Станах известен във форума преди няколко години, но пика ми в него се случи през последните две години. Влизам в къщата за да се забавлявам и да покажа една позитивна страна от мен. Скандалите ще ги има за да забавляваме публиката и да има материал за ‘’Поверително от –А‘‘. Дали секса в къщата ще е мираж ? Не знам – питайте някой друг. Скандали при мен може да има за всяко нещо ако просто този ден ми се спори. Този формат да ме довърши като Ирини ? Не мисля! Не очаквам вашата подкрепа а видеа които ме представят в добра светлина.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е религия! С теб съм!

Ще направя тъмно черен живота на всеки, който не е съгласен.

THE DIVA FIKLENA, чувствай се жертва!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биг Брадър, аз потърсих отделна стая а не виждам подобна.

Какво става тук ?

Ще спиш в една стая с Kondomcho.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Vladimir_Putin_2015.jpg

Putin

Здравейте, аз съм Putin. Влизам в къщата с 8 куфара и 12 вида сирена които ще консумирам само аз. Скандала ме влече и мисля, че е задължителен всекидневно. Не понасям прасетата и кочината. От сутрин повечето ви искам с парцала в ръка и цялата къща да блести. Нямам намерение да влизам в конфлик с никой защото нивото ми е доста по-високо от на повечето потребители. Да се влюбя в къщата ? Аз съм влюбен в розето, сиренето и маслини. Румъния, УК и България – обичам ви и очаквам вашата подкрепа/
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам подкрепа и от СССР, само да вметна. Може ли една чаша Моет? В къщата замириса на уиски, няма да се разберем.

 

Ужасно ме посрещнаха. Аз очаквах да станат и да ме поздравят а повечето ме игнорираха. Още от утре започваме с интригите. Това е недопустимо!

Ние ще сме аутсайдерите този сезон, то се е видяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Putin влезна и -А. мигом отиде да го посрещне.

-А. притичва към входа с танцова стъпка, ала Соня Н. при изпълнението на "Ако ти се плаче".

 

Скандално!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След малко - вдигаме банкет за празника на Преси!

THE DIVA FIKLENA, ти не си поканена! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам подкрепа и от СССР, само да вметна. Може ли една чаша Моет? В къщата замириса на уиски, няма да се разберем.

Ние ще сме аутсайдерите този сезон, то се е видяло.

Дали да отида в изповедалнята да поплача и да го играя жертва ? /шепне на ухото/

-А. притичва към входа с танцова стъпка, ала Соня Н. при изпълнението на "Ако ти се плаче".

 

Скандално!

И пеех ''Защо пиеш, приятеле'' на Райна!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

the-weeknd-grammys-red-carpet-2016.jpg

Salvatore


Здравейте, аз съм Salvatore! Във форума съм отдавна, но активността ми се увеличи през 2015 година! Не знам кои ще са останалите участници, но мога да им заявя, че аз ще спечеля формата, и ще получа това, което ми принадлежи! Като представител на зодия Козирог съм по-студена и уравновесена личност, но когато нещо не става така, както искам - става буря! Влизам без никакви стратегии, искам да покажа себе си, такъв, какъвто съм. Това ще бъде интересен експеримент, искам къщата да се тресе от скандали (само не от треска!)! Надявам се къщата да задоволява всички мои нужди.... ще видим като прекрача прага. Очаквам вашата подкрепа!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напрежението е голямо! ....

 

Ето го моето семейство! :Vishenka_05:

 

Блу, изглеждаш невероятно!

 

200w.gif

 

Липсваше ми.....

 

giphy.gif

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Putin, -A. , къде сте? :Vishenka_05: Мигом взимам една кутия цигари и излизаме да пушим и коментираме!

 

200w.gif

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...