Jump to content



Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

441092-actor-brad-pitt-arrive-at-the-86th-academy-awards-in-hollywood.jpg

Kondomcho!


Здравейте, аз съм Kondomcho, бивш HUNTER. Влизам във Вип Брадър защото разбрах, че има млади и сочни потребители. Сигурен съм, че секса няма да е мираж в къщата. Определям се като разкрепостен и голям пич. Хората винаги си прекарват яко с мен и в къщата се надявам да е така. Алкохол и цигари да не липсват защото ще има масови скандали и побой! С никой не съм в лоши отношения, но първоначално ще пазя дистанция защото съм стратег. Пловдив, очаквам вашата подкрепа!!! FORCAAAA!! #MyLittleKondoms #army
Link to comment
Сподели в други сайтове

Арви, какво си сипала в храната на Денис преди да влезете? Защо толкова дълго седи в тоалетната?

 

Плаче за дето се скарахме.. Или е много ядосан и да не удари някого :(

Мъжа ти няма ли да влиза и той?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Preslava2602111.jpg

Cally-Pressyfan'

Здравейте, аз съм Cally-Pressyfan'. Влизам, за да докажа, че Преслава все още не е залязла. THE DIVA FIKLENA - проклинам те в този момент! Галена хит да не види! Ти ще бъдеш моята чуплива и влюбена мишена във Vip Brother Ramania. Надявам се да намеря поддръжници с които плачейки под душа да пеем "Защо така сме зле разпределени?", с които да се друсаме до смърт заразно и да вилнеем като бръмчалки из къщата под звуците на "Да вдигнем прах из града като преди - помниш ли?"

По договор ми е записано да си почивам и да не общувам с много съквартиранти. Имам хипертония, разширени вени, високо кръвно, дискова херния, ишиас и лумбаго. В договора ми е отбелязано, че ще получавам индивидуално меню, съобразено със здравословното ми състояние. Там пише също така, че имам право два пъти да излизам от къщата в компанията на -А., за да вечеряме суши и скариди в Маринела и да обсъждаме сценария на "Поверително от -А.".

Типично за моята царствена зодия ще се държа на дистанция и ще излъчвам студенина и надменно поведение. Надявам се това да е правилната тактика до финала! Преси, бъди с мен и ме закриляй! Влизам заради теб! Обичам те! След 13 години съм сигурен в едно - нашето любов е!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли фенове на Преси тук? Май тук няма такива.

 

Клетият аз.

 

Биг Брадър, не се чувствам добре, изпратете ми един Валериан, че се замаях. Видях THE DIVA FIKLENA.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди, чувам те от другата стая! Да, пия, ела да се чукнем за здраве!

 

giphy.gif

 

Оф, не, вие ще ме побъркате! За мен къщата на ВИП Брадър е своебразен rehab. Исках да се откъсна от зависимостта си.

 

Я, виж Денис не си е махнал космите на ръцете. Типичен Бай Ганю!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли фенове на Преси тук? Май тук няма такива.

 

Клетият аз.

 

Биг Брадър, не се чувствам добре, изпратете ми един Валериан, че се замаях. Видях THE DIVA FIKLENA.

Ще ни липсваш :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...