Jump to content

Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

rs_634x1024-160215165049-634-2016-Grammy-Awards-ariana-grande.jpg

Blueberry


Здравейте, аз съм Blueberry, но близките ме наричат Петрунка! Популярност придобих във форума след редица скандали с модератори. Близките ми твърдят, че в първия момент изглеждам надута, но когато ме опознаят осъзнават, че съм забавна, умна, интересна, колоритна и скромна! Влизам във формата, за да го спечеля и нищо и никой не може да ме спре. Ще мина през трупове и кревати, за да се случи! Гласувайте за мен! 😘
Link to comment
Сподели в други сайтове

rs_634x1024-160215165049-634-2016-Grammy-Awards-ariana-grande.jpg

 

Blueberry

 

Здравейте, аз съм Blueberry, но близките ме наричат Петрунка! Популярност придобих във форума след редица скандали с модератори. Близките ми твърдят, че в първия момент изглеждам надута, но когато ме опознаят осъзнават, че съм забавна, умна, интересна, колоритна и скромна! Влизам във формата, за да го спечеля и нищо и никой не може да ме спре. Ще мина през трупове и кревати, за да се случи! Гласувайте за мен! 😘

giphy.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бооровинккеее добре че се появи :Vishenka_05:

Искам да ти кажа, че Денис още преди да влезем ме ядоса, откакто сме влезнали още повече! Седеше ми говореше как се надява някакви готини да влязат в шоуто, че да можел да ги сваля. А уж заради мен влизал! Ако има такива искам да и оскубем косите! Нали ще си с мен? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

miley-cyrus-chandelier.jpg

Тhe Diva Fiklena


Здравейте, аз съм The Diva Fiklena и съм известна с това, че заради Галена бих умряла. Понякога си говоря в женски род а понякога в мъжки! Надявам се фенове на Преслава в къщата да няма защото може да бъдат обръснати! Влизам в къщата защото сватбата ми е след няколко дни, но ако съм в нея тя няма как да се състои! Галка-систър, надявам се да ме гледаш и да видиш колко много те обичкам!!! Умирам за тееееб кралицеее!!! Кажи ми да си прережа вените и ще го направя!!! Cally, ако влезнеш – ще бъдеш изядена!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бооровинккеее добре че се появи :Vishenka_05:

Искам да ти кажа, че Денис още преди да влезем ме ядоса, откакто сме влезнали още повече! Седеше ми говореше как се надява някакви готини да влязат в шоуто, че да можел да ги сваля. А уж заради мен влизал! Ако има такива искам да и оскубем косите! Нали ще си с мен? :3fdb8960598fa63e:

Скъпа, разбира се!

fda2d20f4d90deb5e4d9b707080cda2d.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...