Jump to content



Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

Тъкмо ходих до тоалетната и се връщам - цялата стая е окадена и мирише на тамян. Плакатите на Преслава, които носех със себе си, са прогорени и скъсани. Мисля, че THE DIVA FIKLENA ме следи кога съм в стаята. Биг Брадър, приеми ме спешно в изповедалнята! Не мога да търпя повече!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо ходих до тоалетната и се връщам - цялата стая е окадена и мирише на тамян. Плакатите на Преслава, които носех със себе си, са прогорени и скъсани. Мисля, че THE DIVA FIKLENA ме следи кога съм в стаята. Биг Брадър, приеми ме спешно в изповедалнята! Не мога да търпя повече!

Влизай в изповедалнята Кели и сподели мъката си!

Знаеш, че такива неща са позволени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че ще напусна доброволно. Просто не мога да номинирам никой. Всички са толкова позитивни и приятни. Освен да остана като гост?!

 

Искам да говоря с мениджъра си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че ще напусна доброволно. Просто не мога да номинирам никой. Всички са толкова позитивни и приятни. Освен да остана като гост?!

 

Искам да говоря с мениджъра си.

Не, това не е възможно!

Ако желаеш да напуснеш трябва да споделиш на ЛС на MajkataNaKemi!

Да ти припомня, че има последствия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влизай в изповедалнята Кели и сподели мъката си!

Знаеш, че такива неща са позволени.

Биг Брадър, мигом ми смени стаята! По договор ми е записано, че трябва да се почивам!

Няма да мигна, докато съм между четири стени с психично болна личност, която се кланя на една бездарна и безхарактерна "звезда"!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз и Арвиту ли сме момичета? :baaasmiley:

Да :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

 

Мисля, че ще напусна доброволно. Просто не мога да номинирам никой. Всички са толкова позитивни и приятни. Освен да остана като гост?!

 

Искам да говоря с мениджъра си.

Преслава? Ти ли си??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма скука се вихри тук, алкохолът се лее. Имах други очаквания.

Аз досега говорих с piar-a ми и ми сподели, че извън къщата стават скандали свързани с мен! :3fdb8960598fa63e:

Очаквам да напусна с 99% вот!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече съм на трета чаша водка със Спрайт... сам.

 

giphy.gif

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Преслава? Ти ли си??

:Vishenka_05:

 

Чарли, мило, не смей да напускаш!!!! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Ще поживеем и ще решим. :Vishenka_05:

 

Gomez, Dinnev, отиваме ли на къщата на дървото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биг Брадър, мигом ми смени стаята! По договор ми е записано, че трябва да се почивам!

Няма да мигна, докато съм между четири стени с психично болна личност, която се кланя на една бездарна и безхарактерна "звезда"!

Кели, Биг Брадър ще направи всичко възможно скоро да ти бъде докарана една ''стара каравана''.

Трябва да издържиш няколко дни така и с твоите приятели и молитви на Преси се надяваме да няма проблеми.

Пефектно знаеш, че имаме много охрана и няма да позволим косъм и килограм от теб да падне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече съм на трета чаша водка със Спрайт... сам.

 

200_s.gif

Мен ме хванаха да мия съдовете! От 40 минути сме тук, а съдомиялната не работи - Биг Брадър, от Али експрес ли пазаруваш? Иначе щях да ти правя компания...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис, ти нямаше ли половинка, която чака дете? Аз се учудвам, че си в къщата.

Тя е Арвиту. Ще роди във къщата!

 

Иначе молба към Брадъра...Вкарайте и митенцетоу. Ще бъде скандален! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме хванаха да мия съдовете! От 40 минути сме тук, а съдомиялната не работи - Биг Брадър от Али експрес ли пазаруваш? Иначе щях да ти правя компания...

 

Ама какво разправяш.. кой е ял..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...