Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галин: За първи път виждам хора. :)

Много се изложи с тези глупости. :( От колко години живее в София, това не виждал, онова не превел... Искреността и неподправеността, които демонстрира, въобще не си кореспондират със същността му. Като говореха за жени - щял да гледа да билА красивА. :helpsmilie:

 

Благо явно е перверзен извратеняк, който си пада по дърти дебели жени.

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Ами тя очевидно иска да е слаба, но в Черешката сама си призна, че е натрупала килца. Нормално е една жена да иска да отслабне, но с визии като тази или като онази от Награди 2015 ми се струва, че тя тества и другото послание... :D

Какво послание? Просто няма воля да тренира и да яде здравословно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво послание? Просто няма воля да тренира и да яде здравословно.

Тя през годините доста често е показвала такава воля. Неведнъж е напълнявала и отслабвала, но откакто е в Пайнер е наклонила основно към първото. Може пък и да има някакво послание, кой знае...

А Галин преди малко го мернах в края на предаването, изглеждаше ми готин. Но още не мога да повярвам, че ги е казал онези неща за 'залезлите' певици, които възраждал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво послание? Просто няма воля да тренира и да яде здравословно.

 

Освен структурата ѝ е със склонност за напълняване. Не може всички да са природно скумрии като Кама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като ми дават минуси педалите тук, ще направят Малко кученце по-голям хит от още по-ужасната Хабиби ли???

 

И Фокс, Цеца ще снима Трепни :baaasmiley:

 

Песента на Кама обаче е в пъти по-слушаема поне за мен от мангалщината на Василка, но не се изхвърляйте толкова. Да не замре за по-малко от месец като предните. Има време, ще видим. Но за мен е минус, че Кама не я е снимала, все пак е добра в клиповете, щеше да допринесе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя през годините доста често е показвала такава воля. Неведнъж е напълнявала и отслабвала, но откакто е в Пайнер е наклонила основно към първото. Може пък и да има някакво послание, кой знае...

А Галин преди малко го мернах в края на предаването, изглеждаше ми готин. Но още не мога да повярвам, че ги е казал онези неща за 'залезлите' певици, които възраждал.

 

Е то си е вярно. Най-вероятно го е казал в личен разговор. Това, че фенчетата са злобни и клюкарки е друга тема.

 

Иначе, в последния епизод беше доста добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то си е вярно. Най-вероятно го е казал в личен разговор. Това, че фенчетата са злобни и клюкарки е друга тема.

 

Иначе, в последния епизод беше доста добре.

И кое му е вярното, след като сам ходи да предлага песните си на "залезлите певици", за да се включват в тях?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то си е вярно. Най-вероятно го е казал в личен разговор. Това, че фенчетата са злобни и клюкарки е друга тема.

 

Иначе, в последния епизод беше доста добре.

Не мисля, че е достойно да говори по такъв начин, дори и да беше за някакви тотално залезли певици от 90-те. А той в случая уж е говорил за Камелия и АНЕЛИЯ, на втората особено не виждам какво й е залязлото. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кое му е вярното, след като сам ходи да предлага песните си на "залезлите певици", за да се включват в тях?

 

Допускам, че този който е изцепил дадените думи, вероятно не споделя какъв е бил контекстът на целия разговор.

 

Голяма тъпотия в тая чалга... няма никаква продукция бе... Тя Емануела си каза - няма награди, няма закъде да се пънат или да бързат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво хейтите Галин, че не води живот по вашите стандарти? Момчето 100 пъти каза, че е от малък град и от семейство без много възможности. Това не го притеснява и не смята да си сменя начина на живот само защото е успял/забогатял/има достъп до фенси шменси неща.

 

И на мен ми е странно как може никога да не е отварял вино и да няма чинии вкъщи - но това не е причина да го съдя. Различни хора сме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя през годините доста често е показвала такава воля. Неведнъж е напълнявала и отслабвала, но откакто е в Пайнер е наклонила основно към първото. Може пък и да има някакво послание, кой знае...

Седи си дебела, защото иска да предаде послание? Деса? :huh: Никъв шанс. Мързи я да се вземе в ръце. Или като я е взел малкият, се е успокоила, че и такава, още става и няма да си дава зор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво хейтите Галин, че не води живот по вашите стандарти? Момчето 100 пъти каза, че е от малък град и от семейство без много възможности. Това не го притеснява и не смята да си сменя начина на живот само защото е успял/забогатял/има достъп до фенси шменси неща.

 

И на мен ми е странно как може никога да не е отварял вино и да няма чинии вкъщи - но това не е причина да го съдя. Различни хора сме.

А ти вярваш ли му на тия простотии? Нямал чинии - да не живее в пещера? Кое домакинство няма чинии? Да не би да са от злато направени? Или пък вино - Божеее, още малко ще каже, че не е пил акохол никога, защото е от малък град. Да не говорим, че по мои наблюдения в малките градове битовия алкохолизъм си е нормата - и млади, и стари всяка вечер са на градус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти вярваш ли му на тия простотии? Нямал чинии - да не живее в пещера? Кое домакинство няма чинии? Да не би да са от злато направени? Или пък вино - Божеее, още малко ще каже, че не е пил акохол никога, защото е от малък град. Да не говорим, че по мои наблюдения в малките градове битовия алкохолизъм си е нормата - и млади, и стари всяка вечер са на градус.

 

Не че нямал чинии, а че нямаше чинии за всички хора. Има си явно колкото за него. Момчето каза, че живее под наем и това е причината. И аз като съм живяла под наем имах чинии колкото за мен. Другото което е той каза, че си поръчва храна и му я носят в пластмасови кутии. И Азис е снимал такива и явно при тях е често срещано. Кое е толкова учудващото, та чак и да си измислял за това. Също над 10 пъти каза, че не пие алкохол. Аз също не пия. Не съм близвала дори през живота си. За какво ми е да имам алкохол в нас като не пия? Като се събираме отиваме и купуваме и то приятелите ми си вземат каквото искат и си носят.

Наистина голям хейт по него, само защото не отговаря на вашите виждания за живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

май няма пари за Видеоклип а ? ами без байнер толкова

 

фоксе :whistling:

 

Писах ти в другата тема. За пари в чалгата няма смисъл да говорим. Кама няма стигане в този сегмент, дори да тичат срещу нея..... :ad:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че нямал чинии, а че нямаше чинии за всички хора. Има си явно колкото за него. Момчето каза, че живее под наем и това е причината. И аз като съм живяла под наем имах чинии колкото за мен. Другото което е той каза, че си поръчва храна и му я носят в пластмасови кутии. И Азис е снимал такива и явно при тях е често срещано. Кое е толкова учудващото, та чак и да си измислял за това. Също над 10 пъти каза, че не пие алкохол. Аз също не пия. Не съм близвала дори през живота си. За какво ми е да имам алкохол в нас като не пия? Като се събираме отиваме и купуваме и то приятелите ми си вземат каквото искат и си носят.

Наистина голям хейт по него, само защото не отговаря на вашите виждания за живот.

Хмм, имаш поет ангажимент в национална телевизия, екипи, камери, праймтайм, солиден хонорар от заведения... и не можеш да купиш един сет чинии, с които да си посрещнеш гостите? Тогава негово не е простотия, ами и липса на всякакъв усет и обноски. Ок, да живее под наем - те чиниите не заемат място, аз в последните 4-5 месеци съм се местил 2 пъти, и двата си мъкнах чиниите.

 

А за виното не знам как да коментирам. Ще излезе още малко, че и тийнейджър не е бил или пък не е виждал бутилка с коркова тапа? Бога ми, ние като бяхме на лагер и нямахме тирбушон, отваряхме вино с четка за зъби, ама не - Галин най-вероятно не знае и бутилките как работят и чупи горната част, за да стане като чаша. Смях, смях. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хмм, имаш поет ангажимент в национална телевизия, екипи, камери, праймтайм, солиден хонорар от заведения... и не можеш да купиш един сет чинии, с които да си посрещнеш гостите? Тогава негово не е простотия, ами и липса на всякакъв усет и обноски. Ок, да живее под наем - те чиниите не заемат място, аз в последните 4-5 месеци съм се местил 2 пъти, и двата си мъкнах чиниите.

 

А за виното не знам как да коментирам. Ще излезе още малко, че и тийнейджър не е бил или пък не е виждал бутилка с коркова тапа? Бога ми, ние като бяхме на лагер и нямахме тирбушон, отваряхме вино с четка за зъби, ама не - Галин най-вероятно не знае и бутилките как работят и чупи горната част, за да стане като чаша. Смях, смях. :mf_surrender:

"Аз не различавам чаши за вода, за вино... сега поне знам в коя какво се сипва" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Аз не различавам чаши за вода, за вино... сега поне знам в коя какво се сипва" :3fdb8960598fa63e:

Лелее, сериозно ли е казвал такива неща? Тоя наистина много си е повярвал и няма никаква връзка с реалния свят. Що за излагация?

 

Не знае (сто про) коя чаша за какво е, ама знае "тая вечер ама много да се направи" и при кой да отиде да му наблъска хиалурон в джуките. Селска история...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хмм, имаш поет ангажимент в национална телевизия, екипи, камери, праймтайм, солиден хонорар от заведения... и не можеш да купиш един сет чинии, с които да си посрещнеш гостите? Тогава негово не е простотия, ами и липса на всякакъв усет и обноски. Ок, да живее под наем - те чиниите не заемат място, аз в последните 4-5 месеци съм се местил 2 пъти, и двата си мъкнах чиниите.

 

А за виното не знам как да коментирам. Ще излезе още малко, че и тийнейджър не е бил или пък не е виждал бутилка с коркова тапа? Бога ми, ние като бяхме на лагер и нямахме тирбушон, отваряхме вино с четка за зъби, ама не - Галин най-вероятно не знае и бутилките как работят и чупи горната част, за да стане като чаша. Смях, смях. :mf_surrender:

 

Е нали беше купил де 1000%20(29).gif Да не ядоха от тенджерата. Той това каза момчето. Че ги е купил специално за това, понеже не е имал.

Смях ти е, защото не го гледаш от гледна точка на човек който не пие и не се интересува от такива работи :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...